FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie warsztatu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 8:43 am    Temat postu: Wyposażenie warsztatu Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie warsztatu to dosyć poważna sprawa. Wiem,że trzeba dobrze przemyśleć co dokładnie się kupi. Mozesz jednak zerknać tutaj https://autona.pl/pl/new , bo jak dla mnie mają całkiem konkretny sprzęt jeżlei chodzi o wyposażenie warsztatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2020 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy macie zamiar prowadzić także swój sklep np z narzedziami czy częsciami? Jeśli tak to warto zaiwnestowac w dobrej jakości regały sklepowe - te najlepiej aby były wykonane z wysokiej jakości metalu. Zajrzyjcie tutaj http://reg-met.com.pl/oferta/regaly-metalowe/regaly-sklepowe - dostępna są wersje regałów o różnej ilości półek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 137

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój najnowszy zakup do warsztatu to klucz udarowy AEG, mój model BSS18HTF12B-0, kupiony niedawno na allegro w ich sklepie ale już trochę podziałałem i jestem zadowolony z tego urządzenia, ma sporą moc, jest poręczne i wytrzymałe, na pewno będzie fajnym uzupełnieniem klucza pneumatycznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janka12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedawno kupiłam narzędzia ogrodnicze i przyszły z małego centrum logistycznego Parking Paczek. Fanie, że są tak pomysłowe firmy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darrendemers12
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 10:44 am    Temat postu: Asian Clothing WholeSale Odpowiedz z cytatem

Faisalabad is one of the biggest cities in Pakistan and the hub of the textile industry. It is widely acknowledged as the Manchester of Pakistan due to its large industrial role. The quality of the fabrics produced in this city has no parallel. In fact, the fabric is something of a specialty of Faisalabad. Many people from all over the country flock to this city for a spot of cloth shopping. We aim to provide you all of the best of Faisalabad at our store. online asian clothes shopping uk , asian salwar kameez online uk , asian bridal dresses uk , asian suits online uk , mens short kurta uk , ready made pakistani clothes uk , salwar suits online usa , white chikankari suit designs , pink chikankari kurti , chikan suits online , chikankari work kurti
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam idą prace ogrodowe? Ja uwielbiam wolne dni spędzać w ogrodzie i jak mam tylko okazję to sadzę nowe drzewka, kwiaty itd. Do tego trzeba zadbać o pozostałe rośliny aby w każdym sezonie prezentowały się pięknie. Jednak do tego potrzebne są dobre akcesoria, narzędzia i sprzęty. Dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to polecam zajrzeć na https://emast.pl/promocje gdzie nie brakuje jakości, propozycji i też można liczyć na pomoc obsługi. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję dla swojego ogrodu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darrendemers12
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 2:34 pm    Temat postu: Re: Asian Clothing WholeSale Odpowiedz z cytatem

darrendemers12 napisał:
Faisalabad is one of the biggest cities in Pakistan and the hub of the textile industry. It is widely acknowledged as the Manchester of Pakistan due to its large industrial role. The quality of the fabrics produced in this city has no parallel. In fact, the fabric is something of a specialty of Faisalabad. Many people from all over the country flock to this city for a spot of cloth shopping. We aim to provide you all of the best of Faisalabad at our store. online asian clothes shopping uk , asian salwar kameez online uk , asian bridal dresses uk , asian suits online uk , mens short kurta uk , ready made pakistani clothes uk , salwar suits online usa , white chikankari suit designs , pink chikankari kurti , chikan suits online , chikankari work kurti
, https://howtheydo.com/2020/11/21/which-entrepreneur-made-tractors/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy