FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kino domowe - jak zorganizować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kopac
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 34

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najważniejsze to na spokojnie wszystko powoli sobie ogarnąć. Ja na przykład oglądam moj ulubiony serial selfie po polsku, bardzo go lubię, bo jest konkretny i świetny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie oglądać filmy za darmo i to bez limitu, to możecie zajrzeć na stronę https://www.ogladaj.to/ na niej jest taka możliwość. Vod jest darmowe i może każdy z niego korzystać nawet bez rejestracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darziz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 17

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem klasyczny zestaw 5+1 w MM i daje rady ale wiadomo jak ktoś ma duże wymagania to najlepiej robić zakupy w jakimś punkcie dla audiofilów czy coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi i wybór kina domowego, to koniecznie zwróćcie uwagę na STX u których kupiłem kolumny STX KD - Electrino 150 5.0 z systemem 2 drożnym bass-reflex, mocą 150 W oraz efektywnością na poziomie 88 dB (2,83 V / m) Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
columbus23
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 11
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kino domowe jest bardzo funkcjonalnym gadżetem, zwłaszcza jeśli często oglądamy filmy w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić ofertę producenta Manta u którego znajdziecie sporo fajnego sprzętu o większych rozmiarach, jakości obrazu 4K, smarttv, andorid itd. ja się co do nich przekonałem i zakupu nie żałuję. Tym bardziej, ze cenowo wypadają na tle największych marek bardzo dobrze. Warto wspierać polskie marki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kino domowe to super sprawa. Warto tylko pamiętać, że poza samym kinem dobrze jest zainwestować w dobry telewizor. Jeśli będziecie szukać sprzętu to polecam zerknąć na taniomanię https://www.taniomania.pl/t/telewizory-oled-65-cali . Tu znajdziecie porównanie cen telewizorów (i nie tylko) znanych producentów. Nie ma co przepłacać, warto poszukać najtańszej opcji, tym bardziej, że kino domowe to dość duży wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ngoodwin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Baranów

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobrażam sobie kino domowe z dobrej jakości sprzętem RTV oraz ywgodnym wypoczynkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością do kina domowego potrzebny będzie subwoofer, więc jak najbardziej moglibyście sprawdzić sobie tutaj stronę https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jak-podlaczyc-subwoofer-.bhtml . Musicie znaleźć ciekawą propozycję techniczną i do tego wszystko odpowiednio sobie podłączyć, aby móc cieszyć się kinem domowym w bardzo fajnej jakości Śmiało zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim telewizor - ten jest sercem każdego salonu, kącika telewizyjnego. Jak już będziecie kupować to oczywiście najlepiej jak największy, ja tak szukam czegoś dla siebie. Mam na oku samsung 85 cali, taki to by mi się marzył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak już wcześniej wspomniano - soundbar będzie dobry wyborem. Ja zdecydowanie polecam modele z Samsunga. Nawet na stronie https://soundbary24.pl/soundbary-samsung/ możecie przeczytać pochlebne opinie na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Enoale
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 21

PostWysłany: Pią Lip 08, 2022 3:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rossana napisał:
Tak jak już wcześniej wspomniano - soundbar będzie dobry wyborem. Ja zdecydowanie polecam modele z Samsunga. możecie przeczytać pochlebne opinie na ich temat.


Soundbary to świetny sposób na wzmocnienie dźwięku telewizora. Mogą być używane zarówno w środowisku domowym, jak i biurowym.

Na rynku dostępnych jest wiele listew dźwiękowych, ale nie wszystkie są warte swojej ceny. W tym artykule https://soundbar.pl pomożemy Ci znaleźć najlepsze dostępne soundbary.

Soundbary mają różne kształty i rozmiary, a ich cena waha się od 300 do kilkunastu tysięcy złotych. Te droższe zazwyczaj oferują lepszą jakość dźwięku, ale to nie znaczy, że nie ma dobrych, tańszych opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 575

PostWysłany: Czw Paź 13, 2022 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kino domowe to jedno, ale warto jest mieć też co oglądać. Ja uwielbiam oglądać seriale, znalazłam wiele fajnych na stronie https://ekino.sx/serie/ Jest tam sporo nowości, które przede wszystkim można obejrzeć za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy