FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
inwestycja w własną działalność rolną
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 11:17 am    Temat postu: inwestycja w własną działalność rolną Odpowiedz z cytatem

Poszukuję obecnie ciągników rolniczych. Mogą być używane, ważne, aby były sprawne. Co możecie mi polecić??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, iż powinny Cię zainteresować ciągniki rolnicze John Deere link - świetna jakość usług oraz fachowe doradztwo Smile Firma jest doświadczona, zatem warto zapoznać się z ich ofertą Smile Ciągniki są sprawdzane i w 100% sprawne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo pisać. Na ogłoszeniach szukaj używanych ciągników. Na olx, sprzedajemy.pl dużo ofert ze sprzedażą i ogłoszeniami usług. Maszyny z całego świata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ciągników rolniczych jest potrzebne wiele innych maszyn, jeżeli zrobotyzowałeś swoje pole to prawdopodobnie niektóre programy z http://www.astor.com.pl/produkty.html Ci się przydadzą. Koniecznie się z nimi zapoznaj, mogą ułatwić życie Tobie i twoim pracownikom. Wiele poważnych hal produkcyjnych korzysta z usług firmy astor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestowanie we własną działalność rolną to przede wszystkim inwestowanie w odpowiedni i nowoczesne maszyny rolnicze. Jeżeli rozglądacie się za solidnym sprzętem to zajrzyjcie na stronę www.agromarket.pl Sam unowocześniłem swoje gospodarstwo dzięki maszynom od nich zakupionym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina1918
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 62

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne i wysokiej jakości części do maszyn budowlanych znajdziesz tutaj: https://gasienicegumowe.sitelio.me/ U mnie w firmie zamawiamy od nich gąsienice gumowe i muszę przyznać, że są naprawdę wysokiej jakości. W dodatku mają fajne ceny w porównaniu do innych sklepów internetowych, więc tym bardziej warto zerknąć.

Ostatnio zmieniony przez karolina1918 dnia Pon Maj 06, 2019 7:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup ziemi i sprzętu to podstawa do rozwoju gospodarstwa tylko wszystko na koniec powinno się zgadzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym kupowaniem maszyn to bym była ostrożna. Co prawda, pewnie traktor to takie podstawowe urządzenie, bez którego nie można się obyć w gospodarstwie, ale za to inne urządzenia może się okazać, że lepiej wypożyczać niż kupować. Podam przykład (co prawda nie z rolnictwa, ale myślę, że mimo wszystko jest pewne podobieństwo). Firma budowlana, którą prowadzi mój brat wszelkie specjalistyczne maszyny wypożycza. Na przykład maszyny drogowe wynajmuje od firmy http://bellator-mb.pl/. Wychodzi to go korzystniej finansowo, no i nie boi się że będą przestoje, bo bierze sprzęt, wtedy kiedy naprawdę potrzebuje. I z tego co widzę, to teraz coraz więcej firm tak robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtyla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i podstawowe narzedzie ale tutaj własciciel tematu ewidentnie chce skupić, może stare ursusy niedlugo wzrosna na cenie jako 'anyki' Laughing
_________________
Ekogroszek Grudziądz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zajmujecie się hodowlą krów mlecznych to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.agro-milk.pl/ Firma ta oferuje wyposażenie dla gospodarstw mlecznych. Mają solidny sprzęt w niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujecie części zamiennych do maszyn rolniczych a także burt do przyczep i rozrzutników to odsyłam was do firmy Akmet https://www.akmet.net.pl/ z Wrześni. My jesteśmy z ich produktów w 100 % zadowoleni, bo to bardzo dobra jakość przy rozsądnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amigo78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 69

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to inwestować własnie w surowce, albo kryptowaluty,mówię Wam Smile To najlepsze Smile W systemie XTB na przykład widzę potencjał, widzę, jak to działa i wiem, ile można zarobić. Siedzę na tym rynku dosyć długo, rozumiem, co jest najważniejsze – wiedza. Warto o tym pamietac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerson03
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolnictwo jest dobrym wyborem, sektor jest dochodowy, trzeba tylko się n tym znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 92
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej w kredycie, ale jednak nowe - masz pewność co do stanu, gwarancję i wsparcie producenta. W używanym nigdy nie wiesz jak był serwisowany i traktowany, a naprawy mogą być drogie. Ale ja to zawsze jestem zdania, że lepiej coś wziąć z doplatami/kredytami raz i porządnie, a nie coś gorszego. Przykładowo u nas niedawno stawiali silosy zbożowe - też na dopłatach i kredycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olsonpearline
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2020 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja musimy zostać bardzo dobrze przeanalizowana, by ocenić jej opłacalność. Niestety musimy mieć na uwadze, to że pieniądze możemy stracić. Dlatego należy inwestować w sposób bezpieczny.
_________________
inwestowanie na giełdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy