FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tlangworth
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykuję się powoli do małego remontu mieszkania i zaczynam od kupna najpotrzebniejszych przedmiotów. Wiem, że na pewno przyda mi się krążek ścierny 150 mm i chyba zamówię go stąd - https://www.krazkiscierne.pl/oferta/krazki-scierne-150mm Wygląda na to, że firma specjalizuje się w tego typu asortymencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gutek napisał:
...Ma bowiem w sprzedaży ciekawe mieszkania w Trójmieście. Można je zakupić dla siebie i swojej rodziny czy też pod wynajem. Niewątpliwie jest to dobra inwestycja, która szybko się zwraca. ...


Ja też szukałem mieszkania w Trójmieście ale udało mi się znaleźć osiedle Gdańskie Tarasy i kupiłem tam mieszkanie, skusiła mnie niska cena i atrakcyjna dla mnie lokalizacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukałam mieszkania w Trójmieście ale pod wynajem i zdecydowałam się na osiedlu Modern Tower bo tam też można kupić apartamenty inwestycyjne gdzie masz też wsparcie w zarządzaniu najmem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomaZ88
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 10

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w mieszkanie w kamienicy to może być dobre rozwiązanie. Jest wiele ofert i na pewno coś ciekawego się znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel5734
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 33

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 3:57 pm    Temat postu: remont mieszkania - sprawdź z Fachowy Odbiór Mieszkania Odpowiedz z cytatem

Remont mieszkania, prace wykończeniowe, wykańczanie domu - sprawdź czy wszystko jest dobrze zrobione inżynierem z Fachowy Odbiór Mieszkania www.fachowyodbiormieszkania.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy