FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak wybrać odpowiedni grzejnik?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedawaniem grzejników. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://www.klimatyzacja-plock.pl/ Jest to sprawdzona firma z Płocka, która ma szeroki wybór niedrogich grzejników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Henrykowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wybrać firmę, która specjalizuje się w tworzeniu dobrej jakości produktów w przystępnych cenach. Sam wymieniałem parę miesięcy temu grzejniki z żeliwnych na aluminiowe z KFA. Cieszę się, że wybrałem tę firmę, nie zapłaciłem dużo, a sprawdzają mi się zarówno estetycznie, jak i funkcjonalnie. Dodatkowo mogłem wesprzeć polskiego producenta w tym trudnym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy decydujemy się na remont powinniśmy pamiętać o wielu istotnych rzeczach które na pierwszy rzut oka są nieoczywiste, jak np instalacje elektryczne czy instalacje sanitarne. Najczęstszą przyczyną wymiany tej pierwszej jest upływ czasu. Zużyte i niesprawne kable elektryczne tracą nie tylko na użyteczności, ale potencjalnie mogą także stanowić zagrożenie zdrowia lub życia. Wymiana instalacji elektrycznej to praca zdecydowanie dla specjalistów elektryków, niebezpieczeństwo wynikające z pracy z prądem elektrycznym jest bardzo znaczne i należy bezwzględnie uważać, aby bez odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia nie próbować samodzielnych manipulacji przy okablowaniu. Nietrudno stwierdzić, że montaż kabli elektrycznych to zadanie nie dla laika. Podobnie, choć już nie tak niebezpiecznie sprawa wygląda w przypadku instalacji sanitarnych, chyba że mamy na myśli instalacje gazowe, które również są częścią "większego" organizmu. W pełni sprawna klimatyzacja czy wentylacja są rzeczami, które znacząco ułatwiają nam codzienne życie. Na rynku jest wiele firm które wykonują przegląd instalacji sanitarnych. Należy pamiętać, że ich przegląd powinien być wykonywany przed odpowiednich specjalistów posiadjących stosowne pozwolenia do wykonywania tego typu prac. Ich przegląd powinien odbywać się w miarę możliwości w regularnych odstępach czasu, co pomoże zapobiec ewentualnym niebezpieczeństwom jakie mogą wynikać z braku ich przeglądu.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
atmach
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my właśnie wymieniamy ogrzewanie w domu. zostało nam tylko kupienie coś do przechowywania oleju opałowego. czy mógłby ktoś polecić zbiornik na olej białystok lub okolice?
_________________
Używasz dużej ilości oleju? Zainwestuj w swój własny zbiornik na olej białystok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kowal120
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także mogę polecić grzejniki aluminiowe KFA. Są tak skonstruowane, że ciepło błyskawicznie się rozprzestrzenia. Dodatkowo wyglądają naprawdę efektownie. Na początku wymieniliśmy tylko w jednym pokoju, ale teraz już całe mieszkanie mamy w grzejnikach z KFA Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 476

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pomyśleć o instalacji ogrzewania podłogowego. Tym zajmuje się firma EWOL - specjaliści od elektryki i ogrzewania: https://ewol-ogrzewanie.pl/ . Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, a także ekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy