FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wózki z Cavoe - opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 7:54 am    Temat postu: Wózki z Cavoe - opinie Odpowiedz z cytatem

hej wszystkim Smile czy ktoś z Was miał już okazję kupić i testować wózek z firmy Cavoe? zastanawiam się który model wybrać ? pod kątem wyglądu podobają mi się bardzo, zastanawiam się jednak jak z jakością ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
polla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 61

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja widziałam te wózki na targach i też zrobiły na mnie wrażenie. póki co nie kupiłam jeszcze bo córcia przyjdzie na świat pod koniec roku także jest jeszcze troche czasu na podjęcie decyzji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy już macie może ubrania ciążowe i te na wyprawkę dla dziecka? Akurat w ofercie sklepie Coolmama znajdziecie różnego rodzaju ubrania do karmienia - sukienki czy https://www.coolmama.pl/ spodnie ciążowe czy też ubranka dla maluszków . Znajdziecie tu także w dobrej cenie kocyki czy kokony - produkty są z Polski,także warto stawiać na najwyższą jakość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ja mam jeden z tych wózków, model AXO Smile Kapitalny jest! lekki a jednoczesnie terenowy, taki do zadan specjalnych i na drogi trudniejsze niż asfalt Smile no i sam wygląd robi ogromne wrażenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o super dzieki ikonka1 wlasnie o AXO myślę także Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna Smile a powiedz mi jak wagowo ? zamierzam kupić ten zestaw 2w1 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 4:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem wagowo całkiem okej. wiesz na pewno osis jest lżejszy ale ma tez zupełnie inne koła ( piankowe). Tak czy siak z zakupu axo jestem bardzo zadowolona. dobrze wyważony, zwrotny, łatwo się podbija. a do tego wygląda jak wygląda - same plusy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ja też już je widziałam ale wolę swój wózek i nie zamieniłabym na żaden inny, kupiłam kilka miesięcy temu x-landera i doskonale się on spisuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za info

Ostatnio zmieniony przez karol123 dnia Wto Gru 08, 2020 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
collier.beatrice
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wózkiem używanym, co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Model, jaki mamy to Riko Nano Pro. Bardzo nowoczesny wózek w bardzo dobrej cenie. Wózek występuje w wersji 2w1, ale można też dobrać sobie pasujący do stelażu fotelik również w dobrej cenie. Wózek od podstawowej wersji wyróżnia się tym, że ma przekładane siedzisko, więc dziecko może podróżować przodem i tyłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie jak udało Wam się bez większych problemów wybrać najlepszy wózek dla dziecka? Pytam się gdyż już niedługo zostanę mamą a praktycznie nic jeszcze nie jest gotowe. Nawet pokój dziecka nie jest gotowy bo nie wiem jak go dobrze wyposażyć. Więc szukam podpowiedzi i tak znalazłam tego bloga https://swiat-rodzicow.pl/ a w nim mnóstwo różnych informacji na ten temat. Korzystałyście może z takich blogów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózki Cavoe są super, o czym miałam przyjemność przekonać się sama. Szukałam spacerówki dla syna i ze względu na ten designerski look, postanowiłam go kupić - dokładnie wybrałam model Axo. Wózek rewelka! Rozkłada się do pozycji leżącej w sekundę i bez budzenia dziecka jak było w poprzedniej spacerówce. Do tego jest lekki i łatwo się go prowadzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusia98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 108

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wózek od https://insevio.com/ i mogę go polecić Smile Dziewczyny jest rewelacyjny, po tym jak porównałyśmy go z wózkiem koleżanki, to już wiem że dobrze zrobiła, że wzięłam taki mniejszy. Nie narzekam teraz na wagę jak ona, na rozmiar i składam go tak, że wrzucam za siedzenie pasażera z tyłu. Super się go prowadzi naprawdę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to jeśli one są takie dobre, to ja chętnie to sprawdzę. Faktem jednak jest też to, że nie do końca wiem, jak wybiera się takie rzeczy. Dlatego poradźcie, na co ogólnie mam zwrócić uwagę? Na razie tu https://colibro.eu/pol_m_Wozki-dzieciece-158.html oglądam jeszcze wózki, dla porównania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinA.4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 103

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadamy czarny wózek od https://venicci.pl/ i polecam Smile Idealna gondola na lato, dość długa i bardzo dobrze wentylowana, lekki stelaż (nic z nim się nie dzieje) i gondola z wentylacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy