FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kuchnia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartinBic
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 65

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 10:32 am    Temat postu: Kuchnia Odpowiedz z cytatem

Hej. W koncu przyszedl czas na remont kuchni. Szukam mebli na wymiar. Podobno https://www.meb-krak.pl/ robi takie na najwyzszym poziomie. Co sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 261

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie do swojej kuchni dobrej jakości baterii umywalkowych to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/ gdzie znajdziecie piękne propozycje w skandynawskim wydaniu i bardzo dobrych cenach nie tylko baterii łazienkowych, ale również do kuchni. Jednocześnie zapewniamy klientom, aż 5 lat gwarancji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bradly34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierając się za remont trzeba się odpowiednio przygotować żeby nie zabrakło nam czegoś w newralgicznym momencie. W trakcie remontów mi zawsze przydawały się krążki ścierne.
_________________
krążek ścierny 230 mm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krolka85
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 13

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra a jak na własną rękę załóżmy chcemy dokonać jakiś drobnych napraw w kuchni to gdzie szukać części? Dodam, że najlepiej jakby to był sklep internetowy i miał jakąś sensowną obsługę bo lubię zapytać co i jak a w tych marketach budowlanych to nikt nigdy nie ma czasu z obsługa aby człowiekowi pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modnestol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 9
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 8:39 am    Temat postu: Finisz remontu Odpowiedz z cytatem

Końcówką każdego remontu zawsze jest wstawienie mebli. Obecnie wiele osób decyduje się na meble na wymiar .Meble na wymiar są lepsze jakościowo niż meble modułowe ze sklepów. Jednak ich wada jest to że trzeba na nie poczekać aż stolarz je zrobi
_________________
Katowice
Sosnowiec
Kamień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sztami
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 13

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krolka85 napisał:
No dobra a jak na własną rękę załóżmy chcemy dokonać jakiś drobnych napraw w kuchni to gdzie szukać części? Dodam, że najlepiej jakby to był sklep internetowy i miał jakąś sensowną obsługę bo lubię zapytać co i jak a w tych marketach budowlanych to nikt nigdy nie ma czasu z obsługa aby człowiekowi pomóc.


https://akcesoria.meble.pl/ co do części to mają bardzo duży asortyment ale podrzucam głównie ze względu jako, że zależy Ci na obsłudze a mi akurat bardzo pomogli jak kompletowałem części do szafy przesuwnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też planuję remont kuchni tutaj link rozważam zakup mebli pod wymiar. Chcę wszystko w kuchni urządzić tak, żeby było praktycznie i też pakownie, więc jedynie meble na wymiar wchodzą w grę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w trakcie urządzania kuchni w nowym mieszkaniu. Nie będzie jakaś duża, ale ważne, że własna Smile Urządzam ją tak jak zawsze chciałam. Będzie styl loftowy! Na https://ciarkodesign.com/ znalazłam już świetny, nowoczesny okap - jest cichy i funkcjonalny. Teraz rozglądam się za meblami kuchennymi i płytkami na ścianę. Piec i inne AGD mam już zamówione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież kuchnia powinna być bardzo funkcjonalnym pomieszczeniem.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 92
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kuchni moim zdaniem nadaje się wyłącznie zabudowa zrobiona na wymiar - u nas taką robili specjaliści z http://mebelek-lublin.pl/ i sprawdza się doskonale. W IKEI usłyszeliśmy tyle razy "nie da się", że nam szczęka opadła, a cena była niewiele niższa od rozwiązania na miarę. Stolarz zrobił dokładnie tak, jak chcieliśmy i dał kilka cennych porad - jest teraz idealnie i na długie lata Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo czeka mnie remont kuchni, dlatego już teraz szukam ciekawych pomysłów na aranżację. Lubię oryginalny styl, podobają mi się szklane panele. Ciekawe motywy znalazłam na stronie https://www.majsterszklarz.pl/panele-szklane-z-grafika/. Czytałam, że w ten sposób można powiększyć pomieszczenie. Poza tym wyglądają elegancko i stylowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu remontowałem kuchnię i postanowiłem zmienić meble. Jako że kuchnia jest dosyć mała to postawiłem na meble na wymiar. Wszystkim zajęła się firma JOPP Design z Krakowa, którą szczerze każdemu polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucinda72
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy można zamówić gdzieś w sieci stół na różny rozmiar?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madameadame2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 98

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukać porad w internecie, najlepiej uczyć się na błędach, oczywiście na cudzych:) Poczytajcie sobie na stronie https://chobotdesign.pl/blog-projektancki/zlew-ceramiczny-czy-granitowy/ coś o zlewach. Wiecie już na jaki się zdecydować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majsterman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 109

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podczas remontu wymieniliśmy zmywarkę na nową, teraz mamy electrolux z funkcją quickSelect, bardzo to intuicyjne w obsłudze, ustawiam czas a zmywarka sama dopasowuje program do niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy