FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
koszenie ogrodu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kate444
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 9:39 am    Temat postu: koszenie ogrodu Odpowiedz z cytatem

Cześć, niedawno kupiłam działkę pod miastem, ale nie mam na tyle czasu aby regularnie o nią dbać. Szukam fajnej firmy, która pomogłaby mi m.in. z koszeniem dość dużego ogrodu. Znacie kogoś do sprzątanie powierzchni biurowych wrocław i okolice?
_________________
kate444
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Andzi77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 10:28 am    Temat postu: Re: koszenie ogrodu Odpowiedz z cytatem

Proponuję wystawić ogłoszenie w swoim mieście, bądź zapytać na facebooku przez np spotted danej miejscowości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axelbach
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Спасибо, полезная информация.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sob Sie 22, 2020 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a co powiecie na kosiarki automatyczne, które same poruszają się po ogrodzie i regularnie koszą trawę? Warto zainwestować w taki produkt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem że jestem zachwycona tym https://robofarma.com/ robotem koszącym. A to nie jest zwykła automatyczna kosiarka, to bardzo zaawansowany technicznie inteligentny robot który jeśli napotka przeszkodę, omija i zapamiętuje ją, unika też powtórnego koszenia skoszonej już wcześniej trawy itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
twardovsky00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej szukał na gumtree, olx i takich portalach
_________________
“Hustlers don’t sleep, they nap.”
Zobacz porady i wskazówki o malowaniu ścian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba wybrać dobry i niedrogo sprzęt, który spełni wasze oczekiwania. Tutaj https://www.cubcadet.pl sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Ta marka oferuje bowiem nie tylko tradycyjne kosiarki, ale również traktorki czy roboty koszące. Każdy na spokojnie może tam znaleźć coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sob Lis 21, 2020 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dobrą, solidną kosiarkę kupiłem u autoryzowanego dealera sprzętu marki John Deere https://jd-hein.pl/ także zdecydowanie mogę wam ich doradzić, bo tu kupicie sprzęt świetnej jakości za całkiem przyzwoitą cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszenie ogrodu jest spoko, ja bardzo lubię kosić trawę Smile Nawet radzę sobie z podkasalką. Jeśli dopiero startujecie z pracami ogrodowymi (oczywiście w sezonie, nie teraz), to pamiętajcie, żeby dbać o sprzęt. Podrzucam wam kolka wskazówek co zrobić, jak coś utknie w kosiarce https://skladczesci.pl/pl/blog/Cos-utknelo-w-kosiarce-Uwazaj%2C-aby-nie-zniszczyc-przez-to-nozy/50 . Warto wiedzieć jak obchodzić się ze sprzętem żeby go nie zepsuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingazajac63
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzę szukać blogów, gdzie są udostępniane informacje i inspiracje. Ja tak zawsze robię. Tutaj https://ogrodolandia.pl/ladny-ogrod zdradzają taki przepis, co zrobić żeby ten ogród wyglądał zawsze rewelacyjnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym sklepie https://sklep.wolf-garten.pl/urzadzenia-spalinowe/kosiarki-do-trawy.html mają różnego rodzaju kosiarki do trawy. Obecnie wiele osób decyduje się na robienie zakupów online, bo są one szybkie i bezpieczne. Poza tym nie da się ukryć, że w ten sposób można naprawdę wiele zaoszczędzić. W ofercie mają również różnego rodzaju narzędzia oraz nawozy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na robota koszącego, bo kusiła mnie perspektywa, że ja odpoczywam, a on robi cała robotę Smile No i powiem wam, że to doskonała sprawa, mam Wiper Premium http://robotwiper.pl i działa świetnie, kosi fajnie, równo, sam się ładuje i jest prosty, intuicyjny w obsłudze. Lepiej być nie mogło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się w naszym ogrodzie stworzyć jednocześnie porządny system nawadniający który udało nam się dobrać już bezpośrednio w sklepie https://www.centrumnawadniania.com/ Możesz też się nad takim rozwiązaniem zastanowić i oczywiście stwórzcie swój wymarzony ogród!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niki12345
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2020
Posty: 1553

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Canon printer is the best printer out of all printers. Which allows for the best print, copy and scan. Canon printers are designed for personal as well as commercial use. You can visit the canon.com/ijsetup website to download the Canon printer driver. To get rid of any type of problem related to Canon printers, you can contact our team at canon.com/ijsetup . For more information about Canon printers, you can visit canon.com/ijsetup and get the information as per your convenience.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niki12345
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2020
Posty: 1553

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

You can visit the canon.com/ijsetup website to get information about Canon Multifunction Printers, Canon Printers Dealers, Retailers, Stores and Distributors. Download the driver or software for the printer scanner. To install your additional Canon driver or software, go to the canon.com/ijsetup link and follow the steps on it. To get more information about it, visit our website canon.com/ijsetup and enjoy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy