FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w trakcie aranżacji swojego ogrodu i koniecznie chcę wydzielić kącik, gdzie będą rosły warzywa. W dobrej cenie nasionka już znalazłam na https://florexpol.eu/229-nasiona-warzyw . Teraz tylko poczekać za wiosna i można brać się do pracy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mój ogród, to na jego terenie mam na razie kilka kwiatków i drzew liściastych, ale to jeszcze nie to, do czego dąży. Marzy mi się własne wiśnia, ponieważ uwielbiam te owoce szczególnie latem. Dajcie znać, czy macie je wokół swojego domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem sam zająć się aranżacją ogrodu, ale zdecydowaliśmy się na z "zabudowany" ogród i tutaj juz była potrzebna pomoc profesjonalistów. Ogród zimowy zaprojektowała i wykonała dla nas firma Hatex, wyszło rewelacyjnie, dlatego mogę ich szczerze polecić. Ofertę możecie znaleźć na stronie http://hatex.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 672

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być szczera, to moim zdaniem, najwięcej przydatnych wskazówek i porad w zakresie sadownictwa znajdziecie na portalu https://sadowniczeabc.pl/. Sama bardzo często tam zaglądam, ponieważ jest tam kopalnia przydatnej wiedzy jeśli chodzi o drzewka owocowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinA.4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 103

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 4:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukalibyście firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem tarasów to polecam https://fabrykatarasow.pl/kategoria-produktu/deski-kompozytowe-wpc/deski-tarasowe/. Na ich stronie znajdziecie wysokiej jakości deski tarasowe, ale również możemy bezpośrednio skontaktować się z firmą, aby ustalić szczegóły współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vadeweria
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie nie wyobrażam sobie ogrodu bez drzew i krzewów owocowych, dlatego u nas dużo takich drzew z mężem posadziliśmy. Uwielbiamy nasze krajowe owoce a jak jeszcze ma się swoje, to wiadomo, że są niepryskane, czyli to samo zdrowie. Większość sadzonek kupiliśmy w sklepie internetowym https://krzewydrzewa.pl Mają tam duży wybór, ciekawe odmiany i zdecydowanie przyjazne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 544

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 11:46 am    Temat postu: kamień ozdobny Odpowiedz z cytatem

Według mnie świetnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o dekorację w ogrodach jest kamień ozdobny sędziszów . Można tutaj kupić porządny kamień w dobrej cenie. Dodatkowo wybór jest dosyć duży, więc z łatwością wybierzecie coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Sob Gru 18, 2021 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wdrożenie architektury ogrodowej może być równie atrakcyjnym pomysłem. FHU WAMAR posiadają zaopatrzenie w bardzo konkretnej jakości, co tylko nas zainteresowało inwestycją tego typu. Również i Wam polecam skupić się na tym aspekcie. Architektura ogrodowa może bardzo solidnie ozdobić ogród.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zorya
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sob Gru 18, 2021 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrody mogą być naprawdę ciekawie zaplanowane
_________________
daszek z poliwęglanu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deshawn.connelly
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą kompozycji każdego ogrodu jest jego funkcjonalność. Zaplanuj go tak, by korzystanie z każdego elementu było wygodne, a jego utrzymanie i pielęgnacja niekłopotliwe i wymagało niewiele czasu, dlatego też zanim zaczniesz planować swój przyszły ogród dobrze się zastanów - czego oczekujesz?!
_________________
House-Days.pl - Dom, ogród i wnętrza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olaf6632
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób ma ogród ale nie każdy wie o tym, że potrzebny jest sprzęt aby o niego zadbać. Np. na stronie https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-akumulatorowe/kosy-i-podcinarki-akumulatorowe/podcinarka-akumulatorowa-sgt-500-ae-2 znajdziecie sklep, z którego możecie kupić podcinarki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas jestem w trakcie tworzenia własnego ogrodu. Mamy sporo kwiatów ale też owocowych drzew. Ostatnio interesują mnie stare odmiany śliw. Bo te są podobno najsmaczniejsze,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadamy naprawdę ogromny kawał ziemi i ogrodu, także w przypadku dbałości o teren trzeba wdrożyć radykalne i nietuzinkowe metody. Specjalnie z tego powodu zakupiliśmy ostatnio solidną kosiarkę bijakową tylno-boczną. Zaproponowana przez Orkan https://orkan.com.pl/ktbl-m-kosiarka-bijakowa-tylno-boczna-lekka/ umożliwia nam koszenie rowów czy skarp, które znajdują się na terenie naszego wielkiego ogrodu. Tego typu kosiarkę montujemy pod ciągnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinA.4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 103

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We własnym ogrodzie moim zdaniem warto zainwestować w grill, np. gazowy Smile Świetne rozwiązanie na przyrządzenie posiłku niezależnie od warunków. Osobiście kupiliśmy grill marki Koler, do tego akcesoria takie jak https://koler.pl/produkt/ruszt-zeliwny-marki-koler/, również na ich stronie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 914

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, do ogrodu mogłoby się również idealnie sprawdzić poszycie do pawilonu ogrodowego 3x4 beżowe. Wiem że można dostać tego typu produkty w całkiem dobrych cenach na stronie sklepu sklepatk.pl, więc jeżeli jesteście zainteresowani takimi zakupami, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy