FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
opakowania
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 8:13 am    Temat postu: opakowania Odpowiedz z cytatem

Który producent opakowań eko ma najlepsze ceny w hurcie i detalu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ekulas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się właśnie nad wyborem producenta opakowań kartonowych. Zależy mi przede wszystkim na kartonach fasonowych bez dodatkowego klejenia lub szycia. Są one wielokrotnego użytku, więc można je rozłożyć, złożyć i wykorzystać do kolejnego transportu. Dodatkowo, takie kartony to nie tylko standardowe opakowania, ale także wypełnienia, które usztywniają produkt w pudełku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal221e
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie ile osób wejdzie do tego wątku. Mnie to bardzo interesuje.
_________________
http://wiza.travel.blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj opakowanie nie tylko chroni towar, ale go potrafi wyeksponować a Tobie zrobić reklamę. Najbardziej popularne są chyba opakowania fasonowe, na https://prostkey.pl/oferta/opakowania/fasonowe możesz zamówić te dla Ciebie - wizerunek i rozpoznawalność gwarantowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opakowania eko to super rozwiązanie Very Happy U mnie w firmie od dawna z takich korzystamy, są bardzo trwałe, wytrzymałe, te z tego sklepu papierowe torby są dostępne zarówno w białym kolorze jak i w szarym. Można też zamawiać z własnym nadrukiem, jak chcecie żeby klienci o Was pamiętali to taka z nadrukiem to super pomysł. A cena nie jest wygórowana, my zamawiamy w dużej ilości od razu wtedy są jeszcze lepsze ceny. Wiem, że w różnych biznesach się korzysta z takich toreb, od gastronomii po sklepy odzieżowe, sportowe. Torby nie są na pewno jednorazowe, o ile tylko nie będziemy ich zamaczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hturcotte
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego producenta opakowań kartonowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 5:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ważny aspekt. Chodzi w końcu o to, byście byli w stanie jak najskuteczniej poradzić sobie z doborem odpowiednich opakować pod kątem Waszej działalności.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muskul
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 118

PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do hurtu i do detalu podstawa eko opakowań to tektura. Teraz firmy nawet rezygnują z designerskich nadruków na rzecz własnie takiego stylu EKO. Taki trend...wiec u nas opakowania to przede wszystkim kartony stąd https://przeprowadzkisklep.pl/ plus folie bąbelkowe, bo jednak by produkt ze szkła dojechał w całości do klienta, nie obejdzie się bez solidnej folii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
generali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 133

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2022 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu branżach wykorzystuje się opakowania z tworzyw sztucznych np. w przemyśle kosmetycznym i zostawiam namiar na sprawdzonego producenta https://omegaplastics.pl/ , który oferuje najwyższą jakość swoich wyrobów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kwiatkowski Jacek inż
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 96

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 2:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie opakowania stosujecie u siebie w firmie ? bo ja ostatnio miałem problem z taśmą bo mój stary dostawca jednym słowem nawalił... Dobrze, że z pomocą przyszła mi firma https://www.totalmarket.pl/oferta/tasmy-opakowaniowe/ i szybciutko mi dostarczyli zamówienie a ja mogłem dokończyć pracę wysyłkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że coraz więcej osób zwraca uwagę na takie kwestie. A jakich konkretnie opakowań poszukujesz? Ja ostatnio kupowałem akurat eko opakowania na wino od producenta Selglam. Z tego co widziałem, w swojej ofercie posiadają także m.in. eko wypełniacze, papier pakowy i eko pudełka. Mają różne rodzaje i wymiary opakowań, co daje możliwość dostosowania do wielkości pakowanych produktów. Co najważniejsze, są to produkty ekologiczne i przyjazne środowisku, wykonane z papieru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za porządnym producentem opakowań tekturowych, to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.opakomax.com.pl/ Sam od dawna się u nich zaopatruję i wiem że można na nich polegać. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo doceniam za zastosowanie opakowań ekologicznych! Cieszy fakt, że co raz więcej firm decyduje się na takie rozwiązania. Fajną propozycją dla firm, a nawet osób prywatnych jest papier pakowy z nadrukiem. Można go zastosować zarówno do pakowania paczek, ale też na użytek własny - do pakowania np. prezentów. Można dobrać odpowiedni nadruk, co sprawi, że opakowany produkt będzie wyglądał oryginalnie i wyjątkowo.

Ostatnio zmieniony przez finko dnia Pon Maj 02, 2022 6:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 672

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez wierchuszka dnia Sro Cze 22, 2022 12:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy