FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projekt domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazikdobry
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 218

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy planując budowę domu myślicie o zainstalowaniu klimatyzacji??

Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem https://www.nadbialym.com.pl/klimatyzacja/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie sama mam problem z budową, ale to dlatego, że Prace ziemne http://www.atamoab.se/ się opóźniają. Stąd może po kolei będę musiała pomyśleć wszystkie za i przeciw, żeby ogólnie sprawdzić, czy nie warto zmieniać dostawcy. Bo jednak to dla mnie niekorzystne, to czekanie. Na pewno rozumiecie mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja mam już projekt, ale jeszcze pozostaje taka kwestia jak Prace wykończeniowe http://www.atamoab.se/ . Widzicie tę zagraniczną firmę? Mam nadzieję, że będzie to dla was naprawdę spora pomocą, ale czy w Polsce mamy równie fajną firmę? Jak to widzicie? Naprawdę mi na tym zależy, dlatego będę wdzięczna za wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 871
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również uważam że wybór gotowych projektów domów jest tak duży, że nie ma sensu wymyślać Ameryki od nowa Smile rzućcie okiem choćby na projekty od https://projektyzwizja.pl/ czy innych firm i zawsze można wybrać bazowy projekt a później go dostosować do siebie. To zdecydowanie łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż robienie projektu od podstaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a czy Wasz projekt zakłada również budowę bramy, czy jest to projekt tylko domu? Jestem ciekaw jak wyglądają takie projekty. Moim zdaniem powinniście zacząć właśnie od postawienia ogrodzenia i chyba z tego, co wiem, to właśnie tak się na ogół robi. Ja bałbym się trzymać wszystkie artykuły budowlane bez żadnej ochrony. Jeśli poszukujecie firmy, która zajmuje się stawianiem ogrodzeń, to polecam https://plotex.net.pl/realizacje/ogrodzenia-skierniewice/ . Zapewniam, że będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się na pewno nad tym, czego konkretnie dla siebie szukacie. Myślę, że dzisiaj da się bez większego problemu znaleźć odpowiadające każemu projekty domów, więc warto już teraz zacząć szperać w sieci w poszukiwaniu inspiracji. Myślę, że jeśli odpowiednio się zorientujecie, to będziecie w stanie sprawdzić kosztorys danego budynku. Mnie zastanawia, czy ceny projektów będą się zmieniały w najbliższych miesiącach. Jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie lepiej gotowy, bo dobre, a tańsze niż u architekta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 3:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujesz przebudowę swojego domu, np wyburzanie ścian nośnych itp, to nie obędzie się bez ekspertyzy budowlanej. I tutaj polecam zajrzeć na stronę https://www.mpexpertbud.pl/ gdzie znajdziesz namiar na sprawdzoną i konkretną firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 559
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to nie jest tak, że wybierając dany projekt mamy określone, jakich materiałów powinniśmy użyć? Jestem laikiem jednak przeglądam projekty domów pod kątem przyszłej budowy. Wiem, że jeśli wybiorę dany projekt to mogę poprosić o naniesienie wybranych zmian jeśli oczywiście będzie to możliwe. Oczywiście nie chodzi o szczegóły, ale podejrzewam, że główne parametry będą opisane.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pią Maj 26, 2023 2:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzieliście już może Projekty z wizją ? Też właśnie rozglądam się za projektem domu. Wiem, że teraz są modne nowoczesne projekty, ale ja chciałabym pójść w klasykę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Sob Maj 27, 2023 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim dobrego programu do tworzenia rozbudowanych projektów budowlanych, warto zwrócić uwagę na ZwCAD 2022. Ten oprogramowanie oferuje zaawansowane funkcje, które ułatwiają projektowanie w branży budowlanej i nie tylko. Dodatkowo, ZwCAD zapewnia dostęp do bogatej biblioteki nakładek, które integrują się z programem, umożliwiając jeszcze bardziej efektywną pracę. Co ważne, firma oferuje wsparcie techniczne oraz szkolenia, dzięki czemu możesz skonsultować swoje potrzeby ze specjalistami i na pewno podejmiecie przemyślaną decyzję dla wygody i efektywności pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Lip 06, 2023 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie o zakup domu z tzw. "drugiej ręki", czyli nie nowo postawiony, tylko już kilka/kilkanaście lat stojący. Czy ktoś z Was zdecydował się na taką inwestycję. Jak się do tego zabrać, żeby posprawdzać wszystko, co by nie brać kota w worku? Myślałam o przeprowadzeniu ekspertyzy budowlanej https://www.metris.com.pl/p/77,inwentaryzacja_zabudowy , aby poznać faktyczny stan techniczny budynku i wiedzieć o wszystkich ewentualnych wadach. Tyle wystarczy czy coś jeszcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 871
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2023 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam osoby, które miały trudności ze sprzedażą swoich udziałów w nieruchomości. Jeśli szukasz rozwiązania, polecam sprawdzić skup udziałów w nieruchomościach. W moim odczuciu, może to być dobre źródło wiedzy. Jakie są Twoje myśli na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzieliście, że w budowlance wykorzystywany jest również perlit ekspandowany? Ja nie ukrywam, że wcześniej na ten temat nic nie słyszałam i teraz na stronie https://perlit24.pl/oferta/perlit-ekspandowany/ sprawdzam informacje w tym temacie. Tam dokładnie przeczytacie, jakie właściwości posiada taki perlit i jak dokładnie się go używa. Taka wiedza zawsze jest przydatna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwittingx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałam gotowy projekt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy