FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika i klimatyzacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 9:24 am    Temat postu: Fotowoltaika i klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

Znacie jakąś firmę, która w przystępnej cenie byłaby w stanie wykonać instalacje fotowoltaiczne szczecin? To samo pytanie w przypadku klimatyzacja szczecin. Jak coś na ten temat wiecie, proszę podzielcie się doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mamy u siebie na działce takie panele fotowoltaiczne Smile Już po kilku miesiącach użytkowania widzę spore oszczędności a przy tym koszty utrzymania takiej instalacji są w zasadzie żadne. Jeśli chodzi o firmę, która zajmuje się fotowoltaiką to na pewno polecam HYMON https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ . Mają duże doświadczenie, działają na terenie całego kraju, posiadają wiele ekip monterskich, bardzo sprawnie realizują zamówienia, można też liczyć na fachowe i indywidualne doradztwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GARTOWALSKI
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nie są ze sobą powiązane rzeczy, ale na klimatyzacji akurat trochę się znam, bo sam niedawno sobie ją montowałem z https://aero7.pl/montaz-klimatyzacji-oswiecim. Na lato jak znalazł, bo jak znowu takie upały przyjdą to nie będzie się dało wytrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat fotowoltaiki już od jakiegoś czasu znacznie zyskuje na popularność, co można zauważyć po ilości przybywających paneli słonecznych na budynkach. Można w ten sposób zaoszczędzić na grzaniu wody czy domu, energia elektryczna też jest wtedy znacznie tańsza. Wiele cennych informacji na ten ten temat znajdziesz tutaj ogrzewamy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
americanstyle
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2021
Posty: 21

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a macie może wiedzę, gdzie ja kupie nawiewnik laminarny?
Chodzi mi o produkty naprawdę dobrej jakości.
Szkoda pieniędzy na byle co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 277

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 9:05 am    Temat postu: Re: Fotowoltaika i klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

Tadeusz2290 napisał:
Znacie jakąś firmę, która w przystępnej cenie byłaby w stanie wykonać green-motion.pl/instalacje-fotowoltaiczne instalacje fotowoltaiczne szczecin ? To samo pytanie w przypadku green-motion.pl/klimatyzacja klimatyzacja szczecin. Jak coś na ten temat wiecie, proszę podzielcie się doświadczeniem.



Ja nie znam nikogo takiego w Szczecinie, ale serdecznie mogę polecić montaż klimatyzacji w Łodzi: https://www.mtc.org.pl/montaz-klimatyzacji-z-lodzi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sob Cze 25, 2022 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacji na ten temat jest wiele, dlatego najlepiej zasięgnąć ich u źródła. Ten artykuł to moim zdanie kompendium wiedzy w dziedzinie fotowoltaiki https://www.16ptd.pl/instalacje-fotowoltaiczne-co-to-jest/ Warto się zapoznać zanim rozważycie taką inwestycję Wink
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agathaa
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 53

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam firmę fotowoltaiczną PGM PV, u nas montowali panele. Jak chodzi o fotowoltaikę, to warto poczytać sobie ich bloga, jest tam sporo ciekawych i przydantych informacji https://pgmpv.pl/baza-wiedzy-pgm/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinA.4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 103

PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja początkowo wahałam się czy zamontować panele fotowoltaiczne. Znalazłam jednak stronę, która dostarczyła mi niezbędnych informacji w tym temacie https://wasta.com.pl/fotowoltaika/. Przeczytałam artykuł i postanowiłam skorzystać z oferty firmy WASTA Smile Bardzo polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cormier.brown
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dostępne dofinansowania są satysfakcjonujące?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukatchu
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 35

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 6:27 am    Temat postu: greart Odpowiedz z cytatem

I wanted to thank you for sharing this wonderful piece that I just came upon. It is exactly what I was hoping to find, and I have faith that you will continue to share posts of such high quality in the future. spanish to english
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy