FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Skup mieszkań
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 5:53 am    Temat postu: Skup mieszkań Odpowiedz z cytatem

Hej, za niedługo wyprowadzam się z Polski do Stanów. Planuję w związku z tym sprzedać swoje mieszkanie, ale nie wiem, jak się za to zabrać. Polecacie jakieś miejsca, które wykonują skup nieruchomości lublin? Czekam na informacje, na pewno się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie sama sprzedaż danej nieruchomości dla wielu osób okazje się drogą przez mękę i wcale przecież tak nie musi być. Ja od razu zdecydowałem się na to, aby skontaktować się z firmą https://kupujemym.pl/ która bez większego problemu moje mieszkanie skupiła i to jeszcze za gotówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raoul.rath
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przykładzie Katowic mogę Wam powiedzieć, że zamiast sprzedawać mieszkanie, warto w nie zainwestować. Tak samo wygląda to w przypadku innych dużych miast. Na stronie internetowej http://www.portal.katowice.pl/promocja.php?temat=35 możecie znaleźć artykuł, który potwierdza moje zdanie. Dużo osób przeprowadza się do takich miast, ponieważ oferują one dużo nowych miejsc pracy oraz ciekawych kierunków na uczelniach. Dodatkowym atutem jest, jeżeli mieszkanie jest położone wśród zielonych terenów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 219

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio właśnie sporo oglądałem cen nieruchomości. Na https://www.ap7.pl/pl/nieruchomosci/oferty/krakow poszukałem troszkę i znalazłem ciekawie nieruchomości znajdujące się w Krakowie. Według mnie spoko opcja bo są tam bardzo okazjonalne oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie skup mieszkań to usługi z których warto skorzystać. Sama zamierzam zaangażować skup nieruchomości Wrocław do sprzedaży swojego mieszkania. Firma GRB Nieruchomości ma duże doświadczenie w takich usługach i świadczy je w różnych miejscach w Polsce, więc jeśli masz taką możliwość, skorzystaj z nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak, udało wam się znaleźć odpowiednią firmę, która zajmuje się skupem mieszkań? W razie czego, to ze swojej strony mogę polecić info na stronie https://123skupnieruchomosci.pl/krakow/ a to dlatego, że sama korzystałam z ich ofety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Pią Gru 10, 2021 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzysz o super mieszkaniu w Poznaniu albo innym dużym mieście w Polsce? Zobacz sobie na firmę która realizuje nowe projekty budowy osiedli w dobrych okolicach. Sama skorzystałam z ich oferty sprzedaż mieszkań lublin i mam mieszkanie gotowe do mieszkania. Polecam bo to są mieszkania warte swej ceny, designerskie przestrzenne i w dobrej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haiko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 152

PostWysłany: Sob Lip 02, 2022 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rossana napisał:
I jak, udało wam się znaleźć odpowiednią firmę, która zajmuje się skupem mieszkań? W razie czego, to ze swojej strony mogę polecić info na stronie https://123skupnieruchomosci.pl/krakow/ a to dlatego, że sama korzystałam z ich ofety.


Potwierdzam. Pełen profesjonalizm skupu https://123skupnieruchomosci.pl/ pomógł mi w pozbyciu się nieruchomości z zadłużeniem, którą jak wiadomo ciężko jest sprzedać bez pomocy. W zasadzie nie musiałam nic robić, bo doradcy mi we wszystkim pomogli również w tej całej papierologii w której na prawdę można się pogubić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sob Lip 02, 2022 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie tego typu kwestie jeśli chodzi o nieruchomości Wrocław załatwią w https://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne i to w sumie nawet z ograniczonym Twoim udziałem. Maja doświadczenie i nosa do dobrych transakcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gladyce05
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Strzelce Krajeńskie

PostWysłany: Sob Lip 02, 2022 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać z biurami nieruchomości. Chociaż nigdy nie słyszałam o czymś takim jak skup mieszkań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku skorzystałem z oferty skup aut Wrocław , ponieważ uzyskałem bardzo dobrą cenę za mój uszkodzony samochód. Wszelkie formalności udało się załatwić bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Sob Mar 18, 2023 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, czego konkretnie szukacie. Jeśli chodzi o mnie, to na pewno warto byłoby podejśc do tego tematu z otwartą głową. Być może dobrym pomysłem dla Was okazałoby sie postawienie na wsparcie, jakiego przy sprzedaży może udzielić Wam jakiś skup nieruchomości? Powinniście przemyśleć sobie poszczególne rozwiązania i postawić na takie, na którym najbardziej skorzystacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto się wybudować. Wcale nie jest powiedziane, że koszty będą większe niż mieszkania. Wszystko zależy gdzie chcesz przeprowadzić inwestycję. Jeśli jest to duże miasto to na przedmieściach kupisz dom lub wybudujesz taniej niż jakbyś miał zapłacić za mieszkanie. Poza tym budując możesz wszystko zrobić pod siebie. Jak popatrzysz na projekty domów to masz przeróżne propozycje. Tak w metrażu, jak i bryle. W przypadku mieszkania bierzesz jakie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2023 7:19 pm    Temat postu: New Info On Deciding On Close Protection Company Odpowiedz z cytatem

For the people talking about world security company, business alarm companies, fire and security companies, security guard services company, protect america security system, highest paid bodyguard in the world, I highly recommend this her explanation about close protection company url or eagle security company, agb investigative services inc, security guard services near me, commercial security systems near me, spl security solutions, cox security solutions, alongside all this on yahoo on best bodyguard team site alongside all liberty home security, dsg close protection ltd, reliant home security, best monitored home security system, private k9 security companies, security consulting firms near me, on top of this straight from the source for best bodyguard team url which is as good as body guard company, largest security company in the world, guardian security company, adt contract, xfinity home security packages, security guard companies, not to mention on bing on best bodyguard team site not to mention silver security company, bodyguard company near me, adt contract, executive protection bodyguard, allied universal acquisitions 2021, adt security services customer service, on top of this more help on close protection company url and don't forget spectrum home security, core security guard, home security system companies, g4 security guard, brinks commercial security, need security guard services, as well as inquiry about best close protection info which is about commercial fire alarm companies near me, international close protection, security companies in edenvale, slomins alarm customer service, best bodyguard company, best bodyguard in the world, not to mention this here on bodyguard company London details not to mention top security services, titan security system, gis security company, g4s security solutions, phoenix security close protection, abc security company, as well as this great post to read on bodyguard company London forum not to mention top close protection companies, fire alarm system supplier, bodyguard agency london, comcast home security, real security company, aegis security company, and don't forget related site for best bodyguard team tips not to mention g4s close protection course, group 5 security services, local alarm companies near me, private executive protection, fire alarm system companies near me, private security firms near me, which is also great. Finally, have a look at this read more for best close protection link with adt home security cameras, best security services, adt security ser, g4s integrated services, peuloane security company, reliant home security, for good measure. Check more @ Free Advice On Choosing Close Protection Company d37_72e
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 763

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2023 3:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://robtomspzoo.com/ , na której znajdziecie ofertę firmy Robtom, która zajmuje się skupem wszelkich nieruchomości na terenie całego kraju. W ofercie posiadają skup mieszkań, domów, lokali i działek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy