FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
karma dla psa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kilem
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 217

PostWysłany: Nie Lut 13, 2022 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście karma dla psów nie powinna zawierać zbóż i trzeba na to zwracać uwagę. Jednakże pytanie co z owocami? Tutaj https://portalnews.pl/czy-mokra-karma-dla-psa-powinna-zawierac-owoce/ czytałam, że są one zdrowe i zalecane ponieważ uzupełniają dietę o cenne mikroskładniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 179

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też kupiłam kilka puszek karmy animal island, pies je bardzo chętnie, nie ma żadnych dziwnych składników, czytalam że mięso mają takiej jakosci że nawet ludzie mogliby je jeść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jovi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są najlepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hillary44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pies - golden retriever również ma problemy pokarmowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2022 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hillary44 napisał:
Mój pies - golden retriever również ma problemy pokarmowe.


Problemy pokarmowe i skórne to zazwyczaj alergia pokarmowa. Sprawdź składniki karmy jaką podajesz swemu pupilowi. Wyeliminuj z niej kurczaka i zboża, a to na pewno zmniejszy jego dolegliwości. Mój York miał problemu skórne i po zmianie karmy na hipoalergiczną z Empire https://empireshop.pl/ jest zauważalna spora poprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaci28
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2022 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pies niestety nie przepada za karmą. Co lubią jeść wasze maltańczyki? Może w końcu uda mi się go do czegoś przekonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 182

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karma sucha dla psów rzeczywiście nie powinna zawierać zbóż z glutenem, warto też patrzeć aby miała dużą zawartość mięsa. Nam potrzebna jest sucha karma dla dużych psów, mieszka z nami owczarek. Jakie kupujemy? Sklep z karmą dla zwierząt i akcesoriami PieskoweLove ma świetne karmy w ofercie, na https://pieskowelove.com/product-category/suche-karmy-dla-psa/duzej-rasy/ możecie sami zobaczyć. To są suche karmy dla psa bardzo dobrej jakości, nie powodujące alergii u pupilów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsze jest postawienie na odpowiedni skład karmy. Składniki i ich jakość. Niestety w tańszych, typowo marketowych rozwiązaniach pewnie nawet mięsa nie znajdziemy, tylko jakieś odpady poprodukcyjne. Dopiero w bardziej markowych można znaleźć i to w odpowiedniej ilości i jakości. Fajnie wypada tutaj Empire, gdzie ma 80% mięsa i to z dziczyzny i jagnięciny, co jest sporym zaskoczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Sob Lip 02, 2022 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do karm dla zwierzaków, to wybór jest całkiem spory... Ale wiadomo jedna karma, drugiej nie jest równa - i na to też trzeba zwrócić uwagę. Jak chodzi o mnie, to planuje teraz kupić takie produkty jak mokra karma dla psa w sklepie UNISZKI, bo mają naturalne i wartościowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holes
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 61

PostWysłany: Sob Lip 16, 2022 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karma powinna być przede wszystkim dobrej jakości. Niestety wiele ludzi o to nie dba i podają pieskom, karmę z najniższej półki. Jeśli wam zależy na tym, co je wasz pies, to polecam zakupy w tym sklepie - https://e-zoo.shop/. Wszystko co znajduje się na ich wirtualnych półkach jest w 100% bezpieczne, ponieważ przed dodaniem do oferty, za równo producent jaki produkt są dokładnie sprawdzane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mayka najważniejsze to skład karmy. Jak szukasz odpowiedniej i nie wiesz co wybrać, to patrz właśnie na skład i go porównaj. Właściwie najważniejsze to zawartość mięsa. Takiego prawdziwego. niektóre karmy mają zamiast mięsa produkty pochodzące od zwierząt, ale nie będące mięsem, wiesz odpady. Tego nie kupuj. Zobacz sobie wspomnianą już tu karmę Empire. Niezła. Sporo mięsa i to nie takiego zwykłego. Masz tam dziczyznę, jagnięcinę. Czyli lepiej niż na stole ma większość z nas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 968

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 4:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że skład karmy jest bardzo ważny, a już u szczeniaków szczególnie. Dlatego ja kupuję ją w sklepie Psie Dobre, mam do nich pełne zaufanie. Zostawiam Wam linka https://psiedobre.pl/blog/karma-dla-szczeniaka-na-co-zwrocic-uwage znajdziecie na tej stronie też sporo porad dotyczących karmienia i wychowywania psów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lindgren.tressie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jakąś karmę dla psa seniora do polecenia? Już nie ma zębów na suchą i widzę, że czasem się męczy jedząc Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2022 3:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja unikam karmy o naturalnym składzie karmy o naturalnym składzie bez konserwantów to warto poszukać optymalnej, która będzie przede wszystkim mu smakowała i ladnie się trawiła. My osobiście zdecydowaliśmy się postawić na markę specific bo też te polecał nasz weterynarz. Bez problemów będziecie mogli dopasować ją pod swojego psa i jego potrzeb oraz wieku, my na przykład dla naszego dorosłego owczarka wybieramy Adult Organic SPECIFIC C-BIO-D 4 kg i w końcu problemy trawienne nie występują. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3580

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 2:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz sklepu zoologicznego posiadającego wysokojakościową karmę dla zwierząt to koniecznie zajrzyj do https://moondog.pl/pl/products/hipoalergiczna-sciolka-lniana-30-l-dla-krolikow-i-gryzoni-291.html. Oferują przede wszystkim produkty unikatowe, wysokiej jakości, które nie są dotąd jeszcze aż tak spopularyzowane w naszym kraju. Skupiają się głównie na sprzedaży pokarmów oraz gadżetów jakości premium, jednak niezwykle atrakcyjnych cenowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy