FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wypożyczalnia samochodów śląsk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Swierczu
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 11:32 am    Temat postu: wypożyczalnia samochodów śląsk Odpowiedz z cytatem

Hej,
interesuje się założeniem własnego biznesu, konkretnie mi chodzi wypożyczalnia samochodów śląsk z dużym wyborem auto oraz przystępną ceną. Myślicie, że będzie na to popyt? Znajomi mówią, że nie ale ja myślę że to strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym miejscu takie wypożyczalnie są potrzebne tak naprawdę. Ja nie raz też miałam okazję auto wypożyczać, szczególnie takie oferty jak ma https://gepardbiuro.pl/ zapadają mi w pamięć. Łatwo można wypożyczyć również samochód marki premium, powyżej 3 dni bez limitu kilometrów. 2 dokumenty ze zdjęciem, 10 minut i już auto się ma do dyspozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esta.bergnaum
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2021
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje wynajęcie takiego samochodu na okres tygodnia czasu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich wypożyczalniach aut dla ludzi chcących podróżować z dziećmi powinny być dostępne alternatywne rozwiązania jak Smart Kid Belt. Urządzenie to dba o bezpieczne i komfortowe podróżowanie starszych dzieci. Niewiele kosztuje i jest małych rozmiarów więc spokojnie można by je umieszczać w schowku by w razie potrzeby klient miał pod ręką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiag453
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 75

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić wypożyczalnię w Tarnowie, a dokładniej https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/, gdzie w swojej flocie mają pojazdy osobowe i dostawcze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2021 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wypożyczalni to nie bardzo się orientuje, ale polecam zerknąć tutaj https://skupaut-katowice.pl/ jeśli szukacie profesjonalny skup samochodów śląsk to warto zgłosić się do nich. Pełen profesjonalizm + dobre ceny za samochody oferują Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Seth
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie naprawdę dobrej wypożyczalni, to polecam wam https://carly.pl/ - mają świetną ofertę, dużo samochodów do wyboru, wiele marek, a przy tym bardzo opłacalną opcję, czyli samochody w abonamencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quincy94
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka wypożyczalnia warta polecenia w Pyrzowicach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 57

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach na pewno jest oddział wypożyczalni Flex Rent. Mają naprawdę dobre auta, super ceny za wynajem, proste warunki. Nie ma co się obawiać podpisując z nimi umowę, auta są sprawdzone, zadbane, zatankowane, z kompletem ubezpieczenia oczywiście. A też są tam samochody dla każdego kierowcy, od małych i zwinnych po przestronne suvy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 231

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie jest sporo ciekawych ofert wypożyczalni. Jeśli nie wiecie, na którą się zdecydować, to sprawdźcie tę z Zkopanego https://beep.rent/wypozyczalnia/miasto/wypozyczalnia-samochodow-zakopane . Polecam każdemu, bo ceny są przystępne. Za dobę zapłacimy od kilkudziesięciu złotych. Dodatkowo w razie awarii koszty naprawy biorą na siebie, kaucja jest stała, a ich oddziały znajdują się w całej Polsce. Koniecznie ich sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zawsze w innym mieście czy innym kraju wypożyczamy samochód. To znacznie ułatwia lokalne podróżowanie. Bardzo ciekawą opcją jest też wypożyczalnia samochodów kraków balice: https://www.ddpartner.com.pl/wynajem-balice . Jak dla mnie mają bardzo korzystne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Sob Sie 13, 2022 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na dolnym śląsku to mogę polecić Wypożyczalnia samochodów Wrocław. Szybko, profesjonalnie i przede wszystkim mają pewne i sprawdzone auta które dobrze się prezentują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy