FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odświeżenie kaloryferów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 928

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 1:29 pm    Temat postu: Odświeżenie kaloryferów Odpowiedz z cytatem

Chciałbym odświeżyć kaloryfer żeliwny w pokoju. Jakiej farby użyć? Wszystkie farby dedykowane do malowania kaloryferów jakie znalazłem w sklepie są tylko w kolorze białym, czarnym i srebrnym(srebrzanka), w internecie też mało co widać na temat kolorowych farb do kaloryferów.
Czy może być to np. normalna emalia akrylowa Dekoralu? Czy będzie dobrze przewodziła ciepło? Zależy mi na kolorze, ponieważ chciałbym dopasować kolor kaloryfera do koloru ścian w pokoju (kaloryfer będzie w odcieniu szarości). W sklepie dowiedziałem się, że farby do kaloryferów wyróżniają się dobrym przewodnictwem cieplnym, więc chciałbym użyć farby do kaloryferów a nie emalii ogólnego stosowania. Jakiej marki i gdzie szukać?
Proszę o pomoc, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kamilek12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 20

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam polecam ci zakupić https://expertwpc.pl/panele-ogrodzeniowe-wpc/1 nie trzeba malować kupujesz zakładasz i wnętrze wygląda inaczej

Ostatnio zmieniony przez kamilek12 dnia Pon Lut 20, 2023 2:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 434

PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy maskowanie kaloryferów ma sens? Na jakie maskownice najlepiej się zdecydować, aby nie ograniczyć w żaden sposób grzania pomieszczenia. Maskownica musi być przede wszystkim dobrze dopasowana do grzejnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. Chodzi w końcu o to, by zawsze sięgać po takie rozwiązania w ramach doboru kaloryfera, które bedą najefektywniejsze do Waszego mieszkania. Ja czytałem na stronie https://studiodomu.pl/rodzaje-grzejnikow-ze-wzgledu-na-rodzaj-zasilania/ więcej na temat różnych rodzajów grzejników i zastanawiam się, czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Z chęcią o tym poczytam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy