FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Grzanie wody

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 6:02 pm    Temat postu: Grzanie wody Odpowiedz z cytatem

Teraz latem w niektórych domach grzanie ciepłej wody jest nie lada wyzwaniem o ile zimą ciągle pali się w piecach tak latem tego nie robimy. U nas w domu jest taki problem i pomyślałem ze podgrzewacz przepływowy był by tutaj dobrym rozwiązaniem. Orientowałem się czy na rynku są inne mozliwości i firma Dafi oferuje ciekawe podgrzewacze wody. Zastanawiam sie czy w to zainwestowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat bo tez jestem ciekawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja mogę podrzucić namiar na Biawar z Białegostoku. www.biawar.com.pl Wybraliśmy od nich trójfazowy podgrzewacz przepływowy z serii K-2 electronic i jesteśmy w 100% zadowoleni z wyboru. Pełen profesjonalizm i solidność, co więcej bardzo korzystna cena. Podgrzewacz solidnie działa, bezawaryjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Sob Gru 28, 2019 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w domu nie ma z tym problemów, ponieważ zainwestowaliśmy w dobry kocioł i dzięki temu mamy latem dostęp do ciepłej wody bez problemu. Myślę o zakupie ogrzewacza wody do domku letniskowego. Widziałem modele pod umywalkowe w sklepie https://kociolcenowy.pl/87-ogrzewacze-wody Myślicie, że to będzie dobry wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też w sumie dopiero w tym roku zainwestowaliśmy w porządny piec. Znajomy polecił nam dobrej jakości kotły sas: https://elmetsa.pl/kotly-sas, na które ostatecznie się zdecydowaliśmy. Teraz z grzaniem wody nie ma żadnego problemu, mamy fotowoltaikę, która doskonale spełnia swoją rolę, a w razie potrzeby palimy w piecu. Kocioł wydaje się być bardzo solidny i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz na ofertę Disanu - hurtowni w Milanówku https://www.disan.pl/podgrzewacze/ Podgrzewacze, zbiorniku CWU, kompletne systemy ogrzewania domu i wiele więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy