FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Soczewki jednodniowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcol81
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 455
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 8:35 am    Temat postu: Soczewki jednodniowe Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że moje oczy potrzebują wsparcia zarówno przy czytaniu, jak i patrzeniu w dal. Myślę o przesiadce na soczewki multifokalne, które pozwolą mi na komfortowe widzenie na różne odległości. W moich poszukiwaniach trafiłem na stronę https://kodano.pl/acuvue-oasys-max-1-day-multifocal-30-szt.html , gdzie oferowane są soczewki jednodniowe Acuvue Oasys Multifocal. Czy ktoś z Was miał doświadczenie z tymi soczewkami? Jakie są Wasze wrażenia? Czy dostosowanie się do nich było łatwe? I czy faktycznie zapewniają one komfort widzenia w różnych sytuacjach? Z góry dziękuję za wszelkie opinie i rekomendacje. Chcę mieć pewność, że moje oczy będą w dobrych rękach i że będę mógł cieszyć się komfortem widzenia na każdą odległość.
_________________
Komuniści są jak krokodyle, które kiedy otwierają paszcze, nie wiemy – uśmiechają się, czy chcą nas pożreć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 956

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2023 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, całkiem spory wybór przeróżnych soczewek kontaktowych można znaleźć również w ofercie tego sklepu https://trendyopticians.pl/soczewki-kontaktowe/produkty/SCL.990122000030/IWEAR-HARMONY-ASTIGMATISM Cenowo wychodzi to całkiem atrakcyjnie, więc myślę, ze nie będziecie żałować zakupów w tym miejscu. Dajcie znać, co uważacie na temat ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1635

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2023 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy soczewkami, a okularami, to na tej stronie internetowej https://www.acuvue.pl/soczewki-i-okulary udało mi się znaleźć wiele ciekawych wpisów, dzięki którym wiele się dowiedziałam. Jeśli interesuje was tego typu tematyka, to w moim mniemaniu warto sięgnąć do ichniejszej strony internetowej i sprawdzić ichniejsze treści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordon84
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2023 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolicie soczewki czy okulary?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 690

PostWysłany: Czw Paź 26, 2023 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie, bardzo szeroki zakres ofertowy soczewek czy okularów i to w dobrych cenach, bezproblemowo znajdziecie na stronie e-sklepu od Vision Express. Moim zdaniem warto ich sprawdzić. Ja chyba zakupię soczewki kontaktowe precision1, które udało mi się u nich znaleźć w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy