FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Na narty i na basen w Tatrach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ickyx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 9

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 6:10 am    Temat postu: Na narty i na basen w Tatrach Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim!
Człowiekowi pracującemu należy się relaks Razz
Udało mi się odłożyć pewną sumkę, którą chciałbym spożytkować na wymarzony wyjazd w góry: Tatry zimą, jazda po stokach, a dla podtrzymania aktywnego wypoczynku jeszcze basen Cool

Pod tym kątem najlepiej prezentują się Białka i Bukowina z termami (ew. Szaflary albo Chochołów). Tyle że z tego co czytałem, to wejście na te baseny termalne nie ma większego sensu. Tyle luda tam wali, że nijak nie da się odpocząć Embarassed Podobno w https://hotelcrocus.pl/ jest więcej luzu, tyle że z drugiej strony atrakcji nawet nie ma co porównywać.

Macie jakieś alternatywy Question Question Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gulgowski.margot
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Zalew Sulejowski

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 5:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, to jak chcesz połączyć narty i wodę, to może zamiast basenu spróbuj holowania narciarza wodnego? Wiem, że tutaj mają takie atrakcje: https://saily.pl/holowanie-narciarza-zalew-sulejowski/ . Jak dla mnie to jest świetna sprawa na aktywny urlop, tym bardziej, że nad Zalewem Sulejowskim możesz przy okazji podziwiać piękne krajobrazy Smile Bylem, polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie własne narty i nie chcecie ich wypożyczać na miejscu, to polecam sprawdzić ofertę Wypożyczalnia boxów. Dzięki takim boxom bez najmniejszego problemu dowieziecie swoje narty w gory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Cze 01, 2023 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazd na narty to zawsze dobry pomysł, jeśli ma się czas, chęci i co nieco umiejętności to jak najbardziej na stok można się wybrać. Tylko narty odpowiednie są kluczowe, pamiętajcie. Ja sama nie wiem jakie dla mnie byłyby idealne, myślałam że szerokie lepsze ale jak czytam na https://przelom.pl/45544-ktore-narty-sa-najszersze.html to jednak są pewne utrudnienia w jeździe na takich właśnie. Wiedzieliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rojo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 118

PostWysłany: Pon Maj 06, 2024 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla rodziców młodych narciarzy polecam sprawdzenie bloga zgorky. Są na nim liczne poradniki na temat stawiania pierwszych kroków na stoku przez nasze dzieci. Cenna porcja wiedzy za darmo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy