FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania marzeń
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 4:23 pm    Temat postu: Mieszkania marzeń Odpowiedz z cytatem

Wiecie jak to jest budzić się rano i słyszeć delikatny szum fal przez uchylone okno? A ja już wiem! Dzięki temu, że odważyłam się spełnić swoje marzenie, codziennie rano mogę pić kawę na werandzie, a przede mną rozpościera się piękny morski krajobraz Smile Też byście tak chcieli? Sprawdźcie tu http://www.budros.pl/mieszkania-gdansk/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Maros79
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście te mieszkania w Gdańsku wyglądają zjawiskowo. Chyba dla każdego byłoby marzeniem spędzić pół roku, to jest: wiosnę i lato nad morzem. Jeśli są środki, każdy może to osiągnąć. Odpowiednia inwestycja w mieszkanie/apartament to trudna sprawa. Aby ją dobrze rozegrać, warto skorzystać z usług profesjonalistów, czy biura nieruchomości. To bardzo wygodne, bo oszczędzamy czas, który spędzilibyśmy na szukanie odpowiedniego lokum. A czas to pieniądz. Do agencji można przyjść, przedstawić swoją wizję i firma znacznie szybciej zaproponuje coś fajnego.
_________________
Rentowne inwestycje w apartamenty - nowe mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
helenka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 26

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Nie przepadam za polskim morzem. Bardziej celuję na mieszkania od dewelopera kraków mi się natomiast bardzo podoba. Moje wymarzone mieszkanie mieści się nad Wisłą, gdzieś w centrum.. Z resztą podobnie mam z Wrocławiem, też piękne miasto, baardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola.kochanowska
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maros79 korzystanie z usług profesjonalistów lub biur nieruchomości są dla tych, którzy nie mają czasu lub są leniwi, tak naprawdę mi szukanie mieszkania zajęło bardzo niewiele, zajęło mi to dwa dni i już miałam na oku swoje mieszkanie. Wystarczy, że odpowiednio się szuka, ja korzystałam z www.nieruchomosci.com.pl i innych, których już nie pamiętam, bo akurat na tamtej stronie znalazłam, chociaż powiem, że stron z nieruchomościami jest naprawdę dużo i trzeba konkretnie postawić kryteria i oczekiwania, bo inaczej może to potrwać o wiele dłużej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, Wrocław czy Kraków to najpiękniejsze miasta w Polsce, nie ujmując Gdańskowi. Jednak w moim przypadku - Kraków to cel turystyczny, by oderwać się od Wrocławia - ponieważ w Krakowie króluje "smok", przebywając na co dzień przy tak zanieczyszczonym powietrzu miałabym złe samopoczucie. We Wrocławiu w sezonie grzewczym też jest ciężkie powietrze, jednak jest lepiej niż Krk i tutaj toczy się moje życie, i cóż - kocham to miasto. Szukając mieszkania do kupna, współpracowałam z Panem Przemkiem z biura nieruchomości Verso- w moim przypadku bardzo mi była na rękę ta współpraca, ponieważ wówczas miałam niewiele czasu a nie chciałam przepłacać na wynajem który pochłonął bardzo dużo $$$$. Przy kupnie mieszkania warto było mi nawet zapłacić prowizję pośrednikowi, ponieważ cena mieszkania była atrakcyjna i mocno konkurencyjna a i warto wspomnieć że zyskałam jeszcze dokładne sprawdzenie różnych szczegółów, o których sama bym nie pomyślała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miedziaczek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam że może jest fajne, ale na wakacje a nie na cały rok. zimno, wietrznie i generalnie w mniejszych miejscowościach to i nudno poza sezonem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bhovy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 5
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co człowiek to i opinia, ja bardzo lubię polskie morze latem. Jakie są ceny takich mieszkań w Gdańsku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1723

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie tę propozycję https://www.eurostyl.com.pl/idea.html . Uważam, że zawsze warto inwestować w jakość. Osiedle IDEA położone jest na pograniczu Oliwy i Przymorza. Blisko jest stąd do zabytkowej części Oliwy, jak i do biznesowej części Przymorza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roewszeka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 20

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy może sobi epozwolić na taki wyjazd i tak duże zmiany. Ale wszędzie może być pięknie, wystraczy ładnie urządzić mieszkanie. Ja właśnie szukam tapety do salonu http://www.ceneo.pl/Tapety_i_fototapety - chcę żeby wyglądał nowocześnie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toroneniera
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o panelach szklanych do kuchni? Strasznie podoba mi się coś takiego jak tu: http://prolinea.eu/oferta/ekrany-panele-szklane - moim zdaniem świetnie by to ożywiło kuchnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie nad morzem ma swoje plusy, ale chyba ma więcej minusów... Wszystko fajnie jest latem... choć z drugiej strony tłumy ludzi przyjeżdżają nad polskie morze. Wiosna, jesień i zima jest paskudna... Mieszkałam nad morzem i nie polecam. Szczególnie jeśli zimą nawiedzają liczne sztormy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 9:47 am    Temat postu: dom Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy na etapie poszukiwania domu. Znalazłem ofertę Novaform http://www.koninko.com.pl/deweloper/ Domki w stylu holenderskim w zabudowie szeregowej. Elewacja z cegły ceramicznej w rozmaitych kolorach. Moim zdaniem bardzo ciekawa oferta dla osób ktore chcą uciec z dużego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o Wrocławiu. To świetne miejsce do życia. Przeglądam właśnie gdzie warto kupić tam mieszkanie http://poradnikowy.net/gdzie-kupic-nowe-mieszkanie-we-wroclawiu-top-7-najciekawszych-ofert-deweloperow-z-wroclawia/ . Pojawiło się kilka ciekawych inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 74

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chyba i tak najbardziej odpowiadają nowe mieszkania Kraków-Łobzów. Jakoś nie wyobrażam sobie przeprowadzki do innego miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się mieszkanie nad morzem, czteropokojowe i z ładnym widokiem. Dzisiaj trafiłam na pruszcz gdański nowe mieszkania i poważnie zastanawiam się nad kupnem.
Oferta jest bardzo atrakcyjna i szkoda byłoby nie skorzystać zwłaszcza że osiedle jest idealne dla rodzin z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy