FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowe czy używane auto - jaki model wybrać?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 10:36 am    Temat postu: Nowe czy używane auto - jaki model wybrać? Odpowiedz z cytatem

Hej,
Szukam auta do 80tys. i zastanawiam się czy warto wybrać jednak nowe auto czy może lepsze ale jednak lekko używane. Co o tym sądzicie oraz na jaki model warto zwrócić uwagę wśród aut bardziej rodzinnych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a może jakieś auto na wyprzedaży roczników, ceny są dużo niższe i spokojnie porządne auto możesz trafić w tej cenie np. Honda Civic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam dużych finansów, więc kupiłam używaną Toyotę Yaris w Poznaniu na Okólnej na skupie aut https://www.skupautwpoznaniu.pl/ Samochód w całkiem dobrym stanie technicznym, dobrze mi służy, nie mam z nią specjalnych problemów. Dobrze wybrałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A brałeś po uwagę peugeoty? Mnie się bardzo podobają SUVy tej marki. Zwłaszcza ten model 3008 - dopracowany i elegancki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jednak wybrałbym lekko używany model, ponieważ jest to też spora oszczędność pieniędzy, bądź może coś z wyprzedaży roczników 2017. Sprawdź ofertę salonu HondaPlaza w Warszawie, bo mają duży wybór w ofercie aut używanych oraz z tego co wiem to jeszcze trwa wyprzedaż rocznika Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aronia77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się nad tym zastanawiałam do czasu, kiedy nie zobaczyłam, że salon samochodowy Kraków ma w ofercie zarówno nowe, jak i używana auta. Polecam Mazdę, bo jest mało awaryjna i dobrze się prezentuje wizualnie. Wyposażenie to kwestia wymagań, ale przy nowych modelach lub tych kilkuletnich myślę, że nawet podstawowy wariant spełnia sporo oczekiwań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepelito
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Piotrków

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od własnych standardów i wymagań. Najlepiej przemyśleć to bardzo dokładnie i dobrać auto pod siebie.
_________________
Robienie wielu rzeczy dobrze, nie zawsze wychodzi człowiekowi na korzyść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Warszawę to jak najbardziej mogę polecić Ci również HondaPlaza. Świetnie wyposażony salon z doświadczoną obsługą i bardzo dobrymi cenami w zakresie aut używanych oraz nowych roczników ( i wyprzedaży wcześniejszych). Warto co jakiś czas sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, czy nowe, czy używane - w każdym trzeba regularnie wymieniać pewne elementy. Tak jest na przykład ze świecami zapłonowymi. Na stronie http://swiece-zaplonowe.pl/ znajdziecie wiele modeli świec w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, tym bardziej że jednocześnie przy salonie HondaPlaza masz świetny serwis aso i magazyn części zamiennych od japońskich dostawców. Są jednym słowem niezastąpieni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwasu232
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
_________________
Dzisiaj dwa razy wniknąłeś w moje życie, jakbyś wchodził do pokoju - wydawało się to tak proste. Zupełnie jakbyś nacisął klamkę i wszedł do środka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maximusdak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w tej sprawie poszperać w Internecie. Bez trudu da się znaleźć informacje na ten temat Wink
_________________
Powszechny dostatek zagraża trwałości społeczeństw hierarchicznych; właściwie jest ich zgubą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając już swój wymarzony samochód warto pomyśleć o odpowiednim wideorejestratorze , tutaj są interesujące https://smartcams.pl/ Jest to praktyczne urządzenie i na pewno się przyda. Do tego na stronie jest bardzo dużo modeli, a ceny są bardzo przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jeszcze czegoś szukasz to polecam Ci zobaczyć https://salonynoma.pl mają nowe i używane samochody z grupy vag. Zawsze możesz umówić się na jazdę próbną, sprawdzić co mają i ewentualnie się zdecydować. Wiadomo, że to nie jedno miejsce, ale sprawdzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pocahontas1
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 31

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami auta używane można kupić naprawdę w świetnym stanie. Ja swoje kupiłem w leasingu na autakrajowe.com.pl. Jeżeli interesują Cię inne formy płatności to również można zapłacić gotówką, przelewem bądź wziąć kredyt Smile Co do samych samochodów, to w moim przypadku wszystko 100% zgodne z opisem. Wszystko zbadałem na stacji diagnostycznej, oryginalny przebieg, nic nie stuka i nie puka a moja firma ma nowe autko dostawcze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy