FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
windykacja
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubaz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 1:21 pm    Temat postu: windykacja Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukuję bardzo dobrej firmy zajmującej się windykacją.znajomy polecił mi firme https://www.aif.com.pl/windykacja/ znacie?

Ostatnio zmieniony przez kubaz dnia Czw Lis 29, 2018 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich firm windykacyjnych jest mnóstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php sobie zerknijcie. Jest tam namiar na kancelarię adwokacką, która między innymi zajmuje się windykacją należności w Krakowie. Jeśli klient nie chce ugodowo załatwić sprawy, to oczywiście trafia ona do sądu, a później do komornika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie rację pisząc, że takich firm jest dużo, jednak firma firmie nie równa i lepiej zdecydować się od razu na coś sprawdzonego. Ze swojej strony polecam zajrzeć na stronę http://www.odzyskamydlug.pl/opinie,klientow.xhtml , gdzie znajdziecie coś w temacie jakim jest kancelaria ultimatum opinie. Ja również z nimi miałem przyjemność współpracować i udało się wszystko odzyskać. Mam nadzieję, że skorzystacie i również będziecie usatysfakcjonowani efektem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast do firmy zgłosiłem się do adwokata, który zajmuje się między innymi windykacją. Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola to skontaktujcie się z www.adwokatgladysz.pl Na tym adwokacie można polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek665
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety odzyskiwanie zaległych należności to często długi i nieprzyjemny proces, który nie zawsze kończy się sukcesem. Dlatego też warto zabezpieczyć się przed taką sytuacją. Umożliwia to usługa faktoringu. Dzięki niej mamy gwarantowaną płynność finansową, a odzyskiwaniem zadłużenia od kontrahentów zajmuje się współpracująca z nami firma faktoringowa. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem, to warto przeczytać artykuł: Faktoring – gdzie najlepiej skorzystać z usług faktoringowych? Zawiera on wiele przydatnych informacji dla każdego przedsiębiorcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić się w sytuacji dłużnika. Komornik często sprzedaje to, co dla wszystkich najważniejsze - dom, mieszkanie. Niewiele osób wie, że można skutecznie chronić się przed takimi postępowaniami. Zobaczcie jak to robi kancelaria Lexa https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ , to ogromne wsparcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam się zgłosić do Kancelarii Ultimatum. My mieliśmy bardzo duże problemy z jednym klientem i nic na niego nie działało i dopiero im się udało odzyskać kaskę. 5 tygodni im to chyba zajęło czyli całkiem sprawnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry komornik nie powinien mieć problemów z odzyskaniem naszym pieniędzy. Jeżeli mieszkacie w okolicach Nowego Sączu to skontaktujcie się www.komorniknowysacz.pl Ten komornik bardzo mi pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ustysia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 121

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach siedzibę ma firmą Consulting System Job - specjalizują się właśnie w odzyskiwaniu długów, mają kilka etapów. Jak nie udaje się załatwić tego polubownie to przystępują do egzekucji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tylko obawiasz się o swój majątek i jeśli nie chcesz go stracić, to szybko zgłoś się do kancelarii https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Tam na pewno w odpowiedni sposób Ci pomogą i powiedzą, co trzeba zrobić, aby wszystko ochronić. Oni mają skuteczne i legalne działania i wielu zadowolonych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Windykacją nie ma co czekać, przeciągać czy przedłużać. Po prostu jeśli ktoś zalega z długiem, nie opłaca faktur czy po prostu nie reguluje innych należności, to trzeba dzwonić do prawnika i niczym się nie przejmować. Są wyspecjalizowane kancelarie prawne. Na przykład Windykacja Warszawa. Szybko i skutecznie, w pełni legalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatty.lyla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Ulanów

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem takiego samego zdania, potem odsetki narastają i nie dasz rady się wykaraskać. Nie zmienia to faktu, że jeśli nie wiesz jak to zrobić to faktycznie zwróć się do profesjonalnej firmy i doradcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KadRad
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 34

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Enres z Warszawy polecam
_________________
To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. https://odzyskiwaniedanych.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też korzystałem z usług wcześniej tutaj wspomnianego komornika http://komorniknowysacz.pl/ i mogę powiedzieć że warto się do niego zgłosić. Pewna osoba zwlekała z oddaniem mi sporej sumy pieniędzy. Komornik ten odzyskał je dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy