FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzęty kuchenne
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Nie Maj 25, 2014 8:03 pm    Temat postu: Sprzęty kuchenne Odpowiedz z cytatem

Jakie sprzęty kuchenne, poza oczywistymi w postaci mikrofalówki, zmywarki czy lodówki są waszym zdaniem niezbędne i warto się w nie zaopatrzyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie taką nowością niezbędną w kuchni jest multicooker.
Chodzi dokładniej o coś takiego: http://multicooker.pl/katalog/multicookery/redmond_rmc_m4502/ a samo urządzenie umie piec, gotować na parze, smażyć oraz dusić.
Poza tym jak już się nauczysz obsługi i jego możliwości, obiady w zasadzie gotują się same, więc zostaje Ci masa czasu dla siebie.
Tak to cudo wygląda:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jest zaopatrzyć się w jakieś fajne akcesoria kuchenne Wink
Na przykład tutaj jest spory wybór ciekawych produktów;
http://ostry-sklep.pl/c/19/akcesoria-kuchenne.html
Nam się ostatnio bardzo przydaje patelnia ceramiczna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowe sprzęty w mojej kuchni: kawiarka, dobre noże i waga kuchenna. Bez nich ani rusz! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kartonowalala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 44

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybkowar musi być www.cookstore.pl/szybkowary,c69.html
bez takiego sprzętu trudno się w kuchni obejść.
Dlatego jak się robi parapetówkę czy ma się jakąś rodzinną uroczystość zawsze można podszepnąć, że coś takiego by się przydałoSmile Na pewno będzie lepiej to otrzymać niż kupić, bo zawsze znajdą się inne wydatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Pią Maj 01, 2015 8:56 am    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Ja nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez zmywarki Smile To podstawowy sprzęt dla kogoś takiego jak ja- nie lubię zmywaćSmile Chcę w najbliższym czasie wymienić moja wyeksploatowaną zmywarkę na nowszy typ. I tu zaczyna sie problem- nie wiem, które sa najlepsze. koleżanka podesłała mi to http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-zmywarek,a-2806 - taki ranking najlepszych sprzętów. I teraz wiem jakiego modelu mam szukać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie ma jednej najważniejszej rzeczy w kuchni, jest ich kilka Wink Po pierwsze zmywarka - to podstawa, piekarnik - bo uwielbiam piec, następnie dobre noże i dzbanek filtrujący wodę Wink Ostatnio postanowiłam też, że wymienię patelnie na nowe, zaczęłam szukać w jakichś podstaw na ten temat. Znalazłam jeden artykuł, który zawiera kryteria wyboru patelni, może Ci się przyda: https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprzet-agd/doskonale-wysmazone-wybieramy-patelnie-242.html Sama zastanawiam się nad patelnią grillową, myślę, że może być przydatna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michaell66
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmywarka przy dużej ilości domowników to podstawa i dlatego warto ją kupić, do tego porządna kuchenka z dobrym piekarnikiem, jeśli ma się zamiar często go używać, jak ktoś lubi gotować, piec itp. to może zaopatrzyć się w akcesoria z rodzaju robotów kuchennych, najprostszy mikser albo sprzęt bardziej zaawansowany ułatwiający mieszanie, krojenie i tego typu czynności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprzęty kuchene warto mieć w domu mikser
Najlepiej przed zakupem pczytać co nieco o mikserach np tutaj http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-misker/467/ aby nie wydać masę kasy na sprzęt który będzie beznajdziejny.
Najlepiej wiedzieć na co zwracać uwagę przy zakupie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie mogę żyć bez podajnika folii aluminiowej i ręczników papierowych http://www.vobis.pl/leifheit-podajnik-folii-i-papieru-parat-royal-proline-25660-2-145838.html. Dopóki nie dostałam tego fantastycznego urządzenia ciągle narzekałam że folia się rozwija w szufladzie, a ręczniki ciągle leża w innym miejscu i wiecznie ich szukam. Teraz mam wszystko pod ręką i już tam nie narzekam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 98

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainwestowałam ostatnio w nową kuchenkę gazową. Wybrałam "gaz pod szkłem" z Solgazu i jestem wniebowzięta. Kuchenka wygląda jak indukcja, gotuje się na niej znakomicie, czyści się łatwo, a co najważniejsze zauważyłam mniejsze zużycie gazu. Czasami nie warto się bronić przed nieuniknionymi zmianami, a nowoczesność to dobra zmiana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga kuchenna to bez wątpienia gadżet, który powinien znaleźć się w każdym domu. Precyzyjnie odmierzy składniki, a niektóre modele policzą również kalorie w przygotowywanym posiłku. Jeśli szukacie wagi to warto zerknać na te wagi kuchenne - ceneo.pl bardzo duży wybór i ceny tez są ok. Ja właśnie znalazłam dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1068

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wymienionych w pierwszym poście mikrofali i zmywarki nie traktuję jako sprzętu niezbędnego w kuchni, ale przydatne być mogą jak najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was ma lodówkę z dystrybutorem wody? Jeśli tak, to gdzie kupujecie filtry do takiej lodówki? Ja póki co znalazłam takie filtry w całkiem atrakcyjnej cenie na stronie https://strefafiltrow.pl/samsung-da29-10105j-aqua-pure-plus-hafex-filtr.html. A Wy jakie sklepy moglibyście polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojemniki kuchenne z pewnością również się przydadzą. Dlatego na Waszym miejscu zainteresowałbym się właśnie nimi na Waszym miejscu. Ja na przykład brałem je z https://rotho24.pl/ , to dopiero jakość!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy