FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
karma dla psa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 10:49 pm    Temat postu: karma dla psa Odpowiedz z cytatem

jakie są ulubione karmy waszych piesków? Testujemy co jakiś czas coś innego bo ma bardzo wybrednego gościa w domu, szukając na allegro trafiłam na karmę Animal Island,ktoś już kupował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat z tą karmą nie miałam jeszcze styczności chociaż już kilka karm z naszymi psiakami przerobiłam. Zanim znalazłam kamę Josera Festival też przerabialiśmy kilka innych. Ta jest jednak idealna dla wybrednych psów i przede wszystkim ma bardzo dobry skład.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1015

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, nauczyłam się sprawdzać składy karmy, a nie sugerować marką... Dobrej jakości karmę kupuję w dobrej cenie w sklepie zoologicznym Tukan24 https://www.tukan24.pl lubię ten sklep ze względu na bogaty asortyment i naprawdę dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalala
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 47

PostWysłany: Pon Gru 13, 2021 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mojego psiaka zamawiam karmy od https://babuzoo.pl/karmy-dla-psa. Uważam, że są bardzo dobrej jakości. Mój pies je lubi. Czasem podaję mu również ich przysmaki. Pies ma dużo energii, widać, że jest pojedzony. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moge polecic naturalne bezzbozowe posilki od https://psibufet.pl/ Od dluzszego czasu zamawiam ta diete dla mojego psa i widze, ze znacznej poprawie ulegla siersc i o dziwo rowniez kupki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U naszego huskiego dobrze przyjęła się Josera Active Nature
https://www.josera.pl/josera-active-nature.html Psina w końcu zjada wszystko ze smakiem, nie ma problemów żołądkowych oraz jest zdrowy i energiczny. A w składzie ma dodatkowo wit. E i C oraz L-karnityne. Oby się dobrze przyjęła, a pupil zdrowo funkcjonował Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja zauważyłam, to wyselekcjonowane produkty ma firma https://twojpieszczoch.pl/pl/c/ACANA/136 . Tam możecie zakupić karmy sprawdzone, zdrowe, które zawierają cenne witaminy i inne właściwości. Ceny ich nie są może najniższe, ale za jakoś też się płaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karmy John Dog są najlepsze z dostępnych na rynku. Testowaliśmy wiele bo mój piesek też jest mocno wybredny. Na szczęście te je ładnie, do tego zdrowo rośnie. Zobaczcie sami na https://johndog.pl/kategoria-produktu/pies/karma-przysmaki-dla-psa/karma-sucha-dla-psa/ jaki mają wybór. Karmy z różnych rodzajów mięsa, dla małych psów, dużych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 9:12 pm    Temat postu: Re: karma dla psa Odpowiedz z cytatem

emik56 napisał:
jakie są ulubione karmy waszych piesków? Testujemy co jakiś czas coś innego bo ma bardzo wybrednego gościa w domu, szukając na allegro trafiłam na karmę Animal Island,ktoś już kupował?

kupiłaś tą karmę? Mojemu psy wersja z bażantem bardzo posmakowała, ma bardzo dużo mięsa, warzyw, nie ma barwników, konserwanów. Bardzo mi zależy żeby mój zwierzak jadł jak najlepszej jakosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ureinger
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o karmę dla psa to zawsze zamawiam ją przez internet. Według mnie jest to najbardziej opłacalna opcja, ponieważ w sklepach stacjonarnych są wyższe ceny. Ostatnio kupiłam również naturalne gryzaki dla psa na tej stronie https://hubun.pl/156-naturalne-gryzaki-dla-psa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kokatona64
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny ten temat, taki luźny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, kupiłam na wypróbowanie kilka puszek karmy z gruszką i kaczką animal island, mój pies zadowolony Smile pochłania ją błyskawicznie. Skład jest super, czytałam że mięso mają bardzo wysokiej jakości a jest go bardzo dużo w każdej puszce, cieszę się, ze mój pies je zdrowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
S.Iza1990
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja sunia ma problemy z żołądkiem dlatego muszę kupować jej sprawdzoną i naturalną karmę. Wybrałam producenta suszonych mięs i podrobów. Mają naturalne gryzaki dla psów każdej rasy i wielkości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Yorka i ostatnio zaczął mieć podrażnioną skórę i częściej się drapie. Byliśmy u weterynarza i kazał wykluczyć karmę z kurczakiem i zbożową. Jakie macie doświadczenie w takim żywieniu swych psiaków, możecie polecić dobra karmę hipoalergiczną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 98

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Mam Yorka i ostatnio zaczął mieć podrażnioną skórę i częściej się drapie. Byliśmy u weterynarza i kazał wykluczyć karmę z kurczakiem i zbożową. Jakie macie doświadczenie w takim żywieniu swych psiaków, możecie polecić dobra karmę hipoalergiczną?


Postaw na naturalną karmę hipoalergiczne czyli bez zbóż, kurczaka itp. Yorki mają większą skłonność do alergii wiem coś o tym gdyż sama mam suczkę tej rasy i również borykałam się z tego typu problemami. Zaczęłam szukać karm odpowiednich dla niej i udało się znaleźć markę premium naszego polskiego producenta https://empireshop.pl/karmy-hipoalergiczne-dla-psow/empire-hipoalergiczna-karma-dla-doroslych-yorkow-12kg. Karma ta posiada w swym składzie 80% mięsa i mój pupil ją uwielbia. Najważniejsze jednak, że po jej wprowadzeniu trawienie się wyregulowało no i przestał się drapać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy