FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zdrowie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1375

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2023 9:32 am    Temat postu: Zdrowie Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład wszedłem na stronę https://niezapominajkowo.pl/category/zdrowie/ . Tak naprawdę to bardzo dużo osób powinno wejść na stronę https://niezapominajkowo.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3435

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2023 5:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na olejki eteryczne ? Sama właśnie zastanawiam się nad ich zakupem, ponieważ z tego co słyszałam to posiadają one bardzo dobre działanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy sposób na katar by pozbyć się go możliwie najszybciej jak się da? Czytałam, że płukanie nosa solą fizjologiczną może pomóc w usunięciu wydzieliny i nawilżyć suche błony śluzowe nosa. Faktycznie to pomaga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gage80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 1
Skąd: Gorzów Wielkopolski

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dowiedziałam się, że jednym ze sposobem na poprawę zdrowia może być np. rozpoczęcie przyjmowania ormusu. Jest to niekonwencjonalna metoda, która podobno poprawia m.in. sposób funkcjonowania układu krążenia oraz immunologicznego.
_________________
Jak zadbać o swoje zdrowie w niekonwencjonalny sposób? Ormus i inne sposoby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trendy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli obawiacie się chorób, na przykład z powodu historii rodzinnej, to może warto sobie wykupić ubezpieczenie. Teraz są różne oferty, można sobie dobrać parametry, na przykład tutaj https://tueuropa.pl/ są takie polisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 691

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, poradnia Onkolmed.pl stosuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, uwzględniając jego stan zdrowia i specyfikę choroby. Na miejscu można wykonać również specjalistyczne badania diagnostyczne, takie jak na przykład USG biopsję czy badanie histopatologiczne. Myślę że warto rozważyć ich ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 488

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda choroba bardzo wyniszcza organizm, szczególnie covid. Ważne jest więc to, aby odpowiednio się odżywiać. Nutridrinki są bardzo dobrą alternatywą dla jedzenia, ja na przykład mamie kupuję Supportan w DOZ. Bardzo jej smakuje. Nie ma problemu z dostępnością w aptekach stacjonarnych DOZ, a cenowo wychodzi bardzo korzystnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2021
Posty: 68

PostWysłany: Wto Maj 09, 2023 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slonce1 napisał:
Każda choroba bardzo wyniszcza organizm, szczególnie covid. Ważne jest więc to, aby odpowiednio się odżywiać. Nutridrinki są bardzo dobrą alternatywą dla jedzenia, ja na przykład mamie kupuję Supportan w DOZ. Bardzo jej smakuje. Nie ma problemu z dostępnością w aptekach stacjonarnych DOZ, a cenowo wychodzi bardzo korzystnie.

Jeśli chodzi o nutridrinki, to w doz póki co mają największy wybór i w dobrej cenie. Też często kupujemy te nutridrinki, jakościowo są naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Wto Maj 09, 2023 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy ostatni raz się badaliście? Bo nie ma co odkładać badań profilaktycznych na później, bo zdrowie mamy tylko jedno. A dzięki akcji PZU #ZdroweŻycie2023 można wykonać bezpłatnie takie podstawowe badania, także warto się pospieszyć a oczywiście najpierw należy się zapoznać z informacjami na https://www.pzu.pl/zdrowe-zycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
monia8natka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 11, 2023 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badam sie regularnie to mega mega ważne! Szczególnie jeśli tak jak u mnie w rodzinie macie sporo przypadków nowotworów. Akurat ja mam z pracy pakiet pracowniczy z enel med wiec nie muszę czekać na badania ani za nie płacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Maj 11, 2023 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukujesz naturalnych suplementów diety, które mogą poprawić kondycję skóry, tarczycy, płodności czy układu pokarmowego? Na stronie http://www.tymofarm.pl czekają na Ciebie liczne oferty, które mogą spełnić Twoje oczekiwania. Ta firma jest godna polecenia, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie jakość i naturalność składników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 956

PostWysłany: Sro Maj 17, 2023 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc o leczeniu, badania kliniczne są czymś, o czym wiele słyszymy w dzisiejszych czasach i uważam, że są one bardzo ważne dla rozwoju medycyny. Warto przypomnieć, że można uczestniczyć w badaniach klinicznych i ubiegać się o zostanie klinicystą u clinicalbs.com . Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Czw Cze 29, 2023 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Czy ktoś korzysta z prywatnego centrum medycznego w celu uzyskania szybszych terminów wizyt i badań diagnostycznych? Jakie są Wasze doświadczenia i czy faktycznie można liczyć na skrócone oczekiwania? Sporo jest takich miejsc i z tego co widzę, to wciąż przybywają nowe. Np. tutaj https://medicapark.pl/ginekologia-i-poloznictwo,16,pl jest namiar na miejsce, gdzie jest wielu lekarzy różnych specjalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3854

PostWysłany: Pią Cze 30, 2023 4:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z rozwiązań na problem z erekcją są środki, które można kupić w sklepie internetowym https://pewnylek.pl/ Zaglądając na ich stronę znajdziecie ogromny asortyment produktów i sami zdecydujecie jaki wariant jest idealny dla Was. Możliwość swobodnego zakupu przez internet i dostawy do domu zagwarantuje Wam uniknięcie ciekawskich spojrzeń jak podczas zakupów stacjonarnych. Posiadają oni sprawdzone i skuteczne środki w bardzo korzystnej cenie. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Pią Lip 07, 2023 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy koronie wiele osób ma problemy z apetytem. Bardzo ważne jest jednak to, aby organizm wspierać i odpowiednio się odżywiać - dlatego poczytajcie o nutridrinkach Fresubin oraz Nutrica . Można zakupić je w aptekach DOZ w super cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy