FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1175

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że spodobać Wam się mogą też nowe inwestycje mieszkaniowe w warszawie: https://asbud.com/mieszkania/ . Polecam się rozejrzeć na ich stronie - oferują też wiele innych różnych inwestycji. Jestem pewna, że znajdziecie u nich mieszkanie dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 797

PostWysłany: Wto Gru 19, 2023 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w dzisiejszych czasach jest tak, że pieniądze, które trzymamy na koncie tracą na wartości. Stąd musimy pomyśleć o tym, w co zainwestować, abyśmy w przyszłości zyskali. My z żoną podjęliśmy decyzję o zakupie apartamentu Izera Park w Świeradowie Zdroju. Na https://www.izerapark.pl/ widziałem ofertę przedsprzedaży apartamentów i mocno się tym tematem zainteresowałem. Okazało się, że miejscowość jest bajecznie położona. Jedynie 5km od granicy z Czechami, stosunkowo taka sama droga dzieli nas od Pragi do od Wrocławia, okolica urokliwa, super rozwinięta i spokojna. Idealna dla nas na krótkie wyjazdy na odpoczynek, ale nie ukrywam, że główny cel to wynajem apartamentu w wakacje czy inne termin, którymi będą zainteresowani klienci. Myślę, że taka inwestycja zwróci nam się szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3484

PostWysłany: Sob Gru 23, 2023 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama myślę o tym by postawić na stiebel eltron autoryzowany instalator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam446
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 143

PostWysłany: Pon Maj 06, 2024 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę Wam polecić porady, z których sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem inwestowania na giełdzie Forex, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie informacje na temat Ranking najlepszych brokerów forex .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3484

PostWysłany: Pon Maj 13, 2024 4:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wartościowym wyborem jest skorzystanie z usług platformy https://sklep.lechpoznan.pl/akcesoria/sportowe/torby-worki Oferowane tam produkty są solidnie wykonane, a przy tym w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kira99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 62

PostWysłany: Sro Maj 29, 2024 3:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja inwestuje swoj kapitał na Forex. nigdy bym sie na to nie zdecydowala gdybym nie poszla na kurs do Roberta Gawędy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy