FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowy samochód - jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem, że chcesz mieć swoje wymarzone autko, ale powiedz szczerze, czy nie lepiej jest zainwestować w taki https://autoplac.pl/oferta/Fiat/Tipo/19369 model? Prawie nowy, mało ma nakulane, a w razie czego, to pewnie ubezpieczenie AC śmiało możesz wykupywać. Mi się ten model spodobał akurat, ale wiem, że opinie są różne, dlatego zdecydowanie polecam Ci zacząć od niego, a na AutoPlacu może znajdziesz i inne ciekawe modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1628

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo tego, że wybór nie jest łatwy, to jednak polecam wybrać auto marki Hyundai. Auta praktycznie niezawodne, niezwykle estetyczne i niedrogie. Na stronie: https://nawrot.hyundai.pl/ jest oferta dealera tej marki samochodów, z której polecam skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Sob Sie 01, 2020 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną opcją poruszania sie po mieście jest car sharing. Osobiście bardzo często korzystam z oferty szczecin lotnisko wypożyczalnia aut .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
yerluki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 01, 2020 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić na coś funkcjonalnego, co będzie się dobrze trzymać, a jednocześnie mało palić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam od kilku miesięcy nowy samochód, jest spory - czyli taki że cała rodzina z walizkami wejdzie. Całe szczęście, że na jak przygotować samochód na wiosnę dowiedziałam się w jaki sposób powinnam dbać o swoje cztery kółka, dzięki temu nadal wygląda jakby był prosto z salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1374

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą ofertę ubezpieczenia OC samochodu znajdziecie za pośrednictwem https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochodPorównywarka ubezpieczeń samochodowych jest do tego najlepsza i z tego co się orientowałam i współpracują z największą ilością towarzystw ubezpieczeniowych. Dlatego tych ofert pojawia się naprawdę dużo przy wyszukiwaniu. Procedura prosta, wpisujesz kilka danych i wszystkie oferty możliwe już się pojawiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Ci się zdarzyć zatankowanie złego paliwa. W takiej sytuacji każdy kierowca musi wiedzieć, co ma robić. Dlatego polecam lekturę artykułu https://kuta-autoserwis.pl/zle-zatankowane-paliwo-co-musisz-wiedziec-o-wypompowaniu-paliwa/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sztami
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 13

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama cena to zbyt mało jak na kryterium wyboru. Może więcej napisz na czym Ci konkretnie zależy, marka, nadwozie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vbrown
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód powinien być dla nas wygodny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już będziesz mieć ten uprawniony samochód, to nie zapomnij o niego dbać. Nie chodzi mi tu o mycie i pucowanie tapicerki, ale o takie rzeczy jak wymiana oleju. To bardzo ważna kwestia, zaniedbana może powodować szereg problemów, o których więcej przeczytasz w tym poradniku http://modelcars.pl/co-ile-wymiana-oleju-jaki-olej-wybrac-co-jeszcze-trzeba-wiedziec-o-wymianie-oleju-w-samochodzie/. Dowiesz się z niego, dlaczego jest to takie ważne i w jaki sposób niewymieniony olej może powodować usterki w aucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy