FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupno mieszkania 30m2, warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klakier21
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 51

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2022 3:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Ci wystarczy tyle miejsca to spokojnie możesz brać. Ja mam kilka rowerów, między innymi np. taki https://goodsport.pl/rowery/dzieciece/26-calowe/trek-wahoo-26-2022/ więc dla mnie posiadanie komórki lokatorskiej to podstawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
werson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2022 9:18 am    Temat postu: Mieszkanie kupno Odpowiedz z cytatem

Hej,
od kilku miesięcy szukamy fajnego mieszkania pod wynajem i trafiliśmy na niezłą okazję zakupu mieszkania 30m2 za nieduże pieniądze. Czy myślicie że to dobra inwestycja? Chcemy mieszkanie wynająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto a jak szukasz mieszkania które chcesz potem wynajmować to chyba lepiej postawić na apartamenty inwestycyjne takie jak te na osiedlu Śląska 12 w Trójmieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na to pytanie musisz już sama sobie odpowiedzieć. Tak naprawdę, to sporo zależy również od Twojego budżetu i możliwości finansowych. Zawsze możesz zgłosić się do http://nieruchomosciarkady.pl To biuro nieruchomości na pewno pomoże ci coś znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu moga się nam przydarzyć różne sytuacje w kwestiach finansowych. Jeżeli chcecie sprzedać swoje mieszkanie, to polecam Wam sprawdzić stronę https://sprzedammieszkanie.com , na której znajdziecie ofertę firmy, która zajmuje się skupem wszelkich nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto zainwestować w mieszkanie, aczkolwiek 30m2 to stanowczo za mało. Kiedyś pojawią się dzieci, i co? Jak wyobrażasz sobie gnieść się w takiej ciasnocie? Przecież można ładne i nowe mieszkania o metrażu przynajmniej 50m2 kupić w rozsądnej cenie (np. Fronton w Krakowie https://www.fronton.pl/). Nie wszyscy podnieśli koszty nieruchomości o 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkałam w takim mieszkaniu. To zdecydowanie za mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deszczowka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2022
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 6:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie 30 m2 jest dobre dla osoby samotnej albo studenta nie dla kogoś kto chce założyć rodzinę. Ja jednak na twoim miejscu bym kupił i od razu zbierał na 2 większe. Po przeprowadzce bym je wynajmował.


________________________
e-deszczowka.com - przydomowe oczyszczalnie ścieków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolinA.4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 103

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 5:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mój mąż też podobnie jak ty pracowal w Niemczech żeby odłożyć na nasz wspólny dom. Akurat udało mu się znaleźć fajną dobrze płatną pracę na stronie pracawue.pl, powinniście kojarzyć bo jest znana z tego że sprawdzają restrykcyjnie wszystkie oferty zanim dodadzą ją na swoją strone. A że mój miał prace już z zakwaterowaniem więc mógł odłożyć większość wypłaty. Dzięki temu kredyt na dom co prawda był ale dużo dużo mniejszy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 183

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkość mieszkania na pewno trzeba dopasować do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Dla samotnych osób takie 30m2 może okazać się jak najbardziej wystarczające. A jeśli miałabym jeszcze doradzić to patrzcie nie tylko na lokalizacje przed zakupem ale też na to jak pracuje zarządca danej nieruchomości. W Warszawie śmiało można kupować mieszkania zarządzane przed Per Modum bo to firma z dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sro Sie 10, 2022 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz mieszkania to tutaj https://homepremium.pl/mieszkania-w-ozarowie-mazowieckim/ znajdziesz świetną ofertę mieszkań w Ożarowie Mazowieckim. No ja powiem szczerze, że oferta mnie zachwyciła. Powaznie zastanawiam się nad kupnem mieszkania. Miałam już dawno kupić coś swojego. Mieszkanie na wynajmnie troche mnie męczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem ostatnio bardzo podrożał więc nie dziwię się że jest coraz więcej chętnych na zakup mieszkania na przykład na takich osiedla jak Apartamenty Ostródzka II na Białołęce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wbetatka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2022
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Lis 10, 2022 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post z 2016 roku. Ciekawe czy ten ktoś kupił to mieszkanie? Gdyby to zrobił teraz mógłby sprzedać z dużym zyskiem.

____________________________
Kontakt z architektem wnętrz Białystok - AMarantowe Studio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bgottlieb
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności zadaniem pośrednika jest znalezienie mieszkania według wytycznych klienta. Pamiętaj, by precyzyjnie określić swoje oczekiwania, czyli wskazać m.in. jaki metraż ma mieć mieszkanie, w jakiej lokalizacji się znajdować, a także jaki ma mieć standard i inne istotne cechy.
_________________
biuro nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 3:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz to sobie dokładnie przeliczyć czy nie lepiej zainwestowac w coś nieco większego. My z polecenia trafiliśmy do biuro nieruchomości Tychy Asset i tam profesjonalnie doradzili jakie mieszkanie warto kupić oczywiście po zapoznaniu się z naszymi oczekiwaniami. Polecam ich usługi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy