FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sro Paź 12, 2022 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na nasze zdrowie, również mogą wpływać problemy w związku. Chciałbym was się zapytać co siądziecie o czymś takim jak terapia dla par szczecin? Ja osobiście uważam że jest to genialne rozwiązanie, mające na celu pomoc związkom, które przechodzą kryzys. Jeśli są tu takie osoby to z pewnością powinny zajrzeć na https://fabrykarelacji.com.pl/terapia-par-szczecin gdzie z pewnością nikt im nie odmówi pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 937

PostWysłany: Pią Paź 21, 2022 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujecie pomocy z wyborem odpowiedniej placówki do leczenia ortopedycznego, to ja od siebie polecam zwrócić uwagę na Centrum Medycznego Gamma w Warszawie. Mają dwie placówki jedną na Żoliborzu drugą na Mokotowie, w której przyjmują naprawdę świetni specjaliści z ogromnym doświadczeniem w tej branży. Zgłoście się do nich, a z pewnością nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja natomiast prowadzę swój gabinet lekarski i wiem jak ważne jest to, aby utrzymywać sprzęty medyczne w dobrym stanie. Dlatego, szukam firmy, która zajmuje się serwisem sprzętu medycznego, konkretnie endoskopów. Myślicie, że ta będzie odpowiednia https://przemedservice.pl ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież tutaj nie ma w ogóle miejsca na jakiekolwiek odstępstwa od najwyższych standardów. Moim zdaniem warto w pierwszej kolejności zorientować się, co bedzie najkorzystniejsze dla Was. Na stronie https://naszarecepta.pl/e-recepta/antykoncepcja-hormonalna/ czytałem więcej na temat antykoncepcji hormonalnej. Uważam, że tutaj trzeba się zawsze stosować do zaleceń lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lena102
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jest z okolic Torunia to z pewnością znajdzie specjalistę w przychodni Nasz Lekarz, moja mama u nich sie leczy i jest bardzo zadowolona. Poza tym możemy tam zrobić szereg badań oraz skorzystać z rehabilitacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inkowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2022
Posty: 78

PostWysłany: Sob Paź 29, 2022 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić suplementy dostępne na https://www.herbavis.pl/produkt/canchalagua Wybór jest bardzo duży. Bez problemu zamówisz tam suplementy na różnego rodzaju schorzenia, problemu skórne itd. Są to naturalne, bezpieczne suplementy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nietrudno jest w sumie dzisiaj o wirusy, jakieś zachorowania. Jednakże na pewno warto wiedzieć, jak zaradzić objawowo na nie. Chociażby tutaj https://pudroderm.pl/ospa-wietrzna-i-polpasiec-leczenie-i-pielegnacja-skory/ możecie się dowiedzieć jak poradzić sobie z ospą wietrzną i półpaścem? Jak pielęgnować wtedy skórę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3387

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problemy ze słuchem to może warto postawić na https://www.marmed.pl/aparaty-sluchowe-kielce ? Sama niedawno kupiłam tutaj aparat słuchowy i powiem wam, że sprawdził się u mnie bardzo dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danutaaaxx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy raczej wiedzą, w jaki sposób wygląda sytuacja z lekarzami i przyjmowaniem różnych leków. Jeśli macie coś zapisanego, to warto zastosować się do takich zaleceń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że ostatnio zastanawiałam się, jak powstaje katar i szukałam informacje na ten temat. Moja ma doradziła mi, że na stronie tego portalu wodamorska.apteo.pl można znaleźć wiele ciekawych treści, więc chyba zdecyduje się zerknąć tam w wolnej chwili. Jeżeli również interesują was tego typu treści, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 181

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajną opcją do wzbogacenia diety są nutridrinki, regularnie w dozie kupuję dla mojej mamy, bo ona chorowała ostatnio i lekarz zalecił by trochę je stosowała, a oni mają duży wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia czy też tak macie, ale ja bardzo lubię czytać sobie różne porady medyczne. Polecam od siebie bardzo serdecznie stronę http://www.wybierzmyrazem.pl/index.php/2022/08/02/co-leczy-flebolog/ tu pojawiają się często nowe artykuły, które mocno potrafią zaciekawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy tylko zauważymy, że z naszym zdrowiem dzieje się coś złego, powinniśmy udać się do lekarza. Najlepiej do takiego, wyspecjalizowanego w konkretnej dziedzinie medycyny. Szukając specjalistów od ortopedii warto udać się do Carolina Medical Center.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
osporer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że zbyt mało się badam i ja i moja rodzina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stanton.korbin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o suplementach diety? Zamierzam zacząć stosowanie białka i spalacza tłuszczu ponieważ chciałbym zrzucić zbędne kilogramy i przybrać masy mięśniowej. Miał ktoś kiedyś styczność z czymś z tych rzeczy może i chciałby ze mną o tym porozmawiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 21 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy