FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja wnętrza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Nie Mar 08, 2020 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przy okazji też rzucić okiem na materiały do wykończenia i wystroju wnętrz Warszawa: https://artcorestudio.pl/. Znajdziecie tam duży wybór podłóg drewnianych, a także drzwi wewnętrznych czy schodów z drewna. Polecam zapoznać się z ich bogatą ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
co_ffee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 70

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne meble kuchenne (i to w całkiem przystępnych cenach) znajdziecie w sklepie mirjan24 Smile Mają duży wybór i darmową dostawę. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupów u nich. Mam od nich nie tylko meble do kuchni, ale i narożnik, który jest baaaardzo wygodny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. W końcu dzisiaj powinniście zwracać szczególną uwagę na kwestie związane z aranzacja mieszkań.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie umiałam urządzać pomieszczeń i dlatego szukam osoby, która zajmuje się projektowaniem mojego mieszkania. Na razie trafiłam na tę stronę: www.redlicki.pl/ i wszystkie projekty bardzo mi się spodobały. Akurat zależy mi na czymś nowoczesnym i z klasą. Ktoś korzystał z usług właśnie tego biura projektowego? Będę wdzięczna za opinie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie sporo ciekawych pomysłów możecie znaleźć w sieci. Takich przetestowanych i dopracowanych pod każdym względem. Od siebie polecam stronę archiweb - tutaj https://archiweb.pl/zaloz-darmowe-konto/ można się zarejestrować i aktywnie udzielać na stronie wraz z innymi użytkownikami. Można tutaj śmiało szukać odpowiednich specjalistów do remontów czy aranżacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korres
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gdzieś ostatnio znalazłem fajne inspiracje, chyba na blogu któregoś sklepu z meblami. Podrzucę linka jak sobie przypomnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3596

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie całe mieszkanie zaprojektowane zostało w studio https://d-interior.pl/. Pełen profesjonalizm i niesamowite rozwiązania projektowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanulkahanutka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 5:42 pm    Temat postu: Architekt wnetrz Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Architekt wnętrz Gdańsk to hasło bardzo często wyszukiwane w branży nieruchomości i projektowania wnętrz. Dlatego też polecam architekt Ilonę Paleńczuk, której portfolio jest niesamowite co sprawia, że współpraca z taką architekt to czysta przyjemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazka44
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 16

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy ma inny gust i każdemu co innego się podoba, ale najważniejsze to, aby tak zaaranżować własne wnętrza, żeby dobrze się w nich czuć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że trochę znacie się na temacie aranżacji, więc może ktoś z was będzie w stanie polecić mi jakiś sprawdzony i dobry Sklep z oświetleniem, w któym kupię eleganckie lampy do swojego salonu? Będę wam wdzięczny za wszystkie podpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie aranżacja wnętrz warszawa Czy możecie polecić dobre biura projektowania wnętrz, które oferują oryginalne rozwiązania mieszkania ale też i biura? Zależy mi na pomocy w całym procesie projektowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Widzę, że nie tylko ja ma problem odnośnie aranżacji wnętrz i szukam jakiś inspiracji w internecie. W końcu każdy chce mieć ładnie i nowocześnie urządzony dom czy mieszkanie. Przejrzałam już tyle różnych ofert meblowych ale jakoś nie potrafię się zdecydować. Wtedy trafiłam na bardzo pomocny blog kliknij sobie tutaj i sami się przekonacie, że dzięki temu blogowi można wielu bardzo ciekawych rzeczy się dowiedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami ciężko wyobrazic sobie jak urządzic wnętrze. Są właśnie dla tego firmy takie jak http://www.vision-studio.com.pl/ ,które dzięki doświadczeniu w branży robią to za nas i nam pomagają. Vision-Studio projektuje piękne wnętrza, które można zobaczyc na ich stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też korzystać z darmowych programów do aranżacji wnętrz. Oczywiście, jak ktoś ma czas i chęci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście poszukiwali inspiracji na urządzenie wnętrza swojego mieszkania/domu to polecam przejrzeć sobie propozycje na blogu https://blog.furnival.pl/ , gdyż tutaj można zaczerpnąć sporo ciekawych pomysłów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 3 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy