FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta odchudzająca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli do tej pory nasza dieta była uboga w błonnik, warto to zmienić. Zanim kolejny raz zdecydujemy się na restrykcyjne diety, sięgnijmy po prostu po produkty bogate w błonnik. Na stronie https://www.zdrowonaturalnie.pl/rola-blonnika-w-organizmie-ludzkim/ znajdziecie informacje, jak błonnik wpływa na nasz organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie czekam na plan żywieniowy od dietetyka, który pokazuje jak jeść to, co się lubi ale w zdrowy i nietuczący sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystam z diety opartej na warzywach i owocach Smile

_____
regeneracja fap kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od trzech miesięcy mam posiłki od fitcat https://fitcat.pl/ z dietą wege i jestem zadowolona. Chciałam zrezygnować z mięsa i tu mam spore zaskoczenie, bo nie wiedziałam, że można tak różnorodnie gotować bez mięsa. Całość jest smaczna i w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muskul
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 119

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że te cateringi dietetyczne są na pewno jedną z bezpieczniejszych form odchudzania. Bo nie dopuszcza sie do głodówki tylko bazuje własnie na regularnym odżywianiu. Trzeba po prostu trafic pod dobre skrzydła. Mnie tutaj dietetyk https://www.dietapremium.pl/menu-odchudzanie doradzil i dobór kalorii do mojej dziennej aktywnosci i zapotrzebowanie energetyczne. Na tej podstawie dobrana została dieta pudełkowa, która w tej chwili kontynuuje juz 9 miesiąc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dieta pudełkowa to był strzał w 10. Wcześniej wiele razy próbowałam schudnąć - bez efektu. Teraz, od pół roku zamawiam posiłki w firmie Fitomania - http://fitomania.com.pl/ która działa na terenie Małopolski i Śląska. Poza tym, że oferują smaczne, zdrowe posiłki, kilka rodzajów diet, w różnej kaloryczności, to też bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta. Przed zamówieniem diety jest przeprowadzany wywiad przez dietetyka, który pomaga wybrać najlepszą dla nas opcję. Ja korzystam z diety klasycznej i efekty były widoczne właściwie po pierwszy miesiącu. Posiłki są smaczne, zróżnicowane, chętnie je zjadam, a między nimi nie ma ochoty na podjadanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 62

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z państwa zdecydował by się na bardzo dobrą ofertę firmy catering dietetyczny warszawa .Sam z tej firm korzystam od bardzo dawna i wszystko jest bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem fanką takich rozwiązań. Zwykle jedzenie z takiego cateringu nie jest najsmaczniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cecelia04
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolennikiem specjalnych diet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hintz.vernon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto skorzystać ze specjalnie ułożonych pod nas samych planów treningowych. Zbudowanie odpowiedniego planu treningowego to jeden z kluczowych czynników pozwalających na osiągnięcie zamierzonych efektów. W Internecie i w czasopismach pojawia się ogromna liczba gotowych planów treningowych stworzonych przez światowe gwiazdy fitness. Jednak najważniejszym elementem planu jest indywidualne i odpowiednie przygotowanie go w odniesieniu zarówno do naszych celów, jak i zdolności, sprawności oraz parametrów ciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potrzebowałam schudnąć do operacji. Miałam do zrzucenia aż 50 kg. Pomogły mi takie gotowe posiłki, które sprzedawała dietetyk Katarzyna Pryzmont. Po operacji miałam z nią specjalną dietę równolegle z program zmiany nawyków żywieniowych https://katarzynapryzmont.pl/program-za-reke/ Nie znam drugiej tak cierpliwej i empatycznej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o diecie ketogenicznej? Proponuję sięgnać po tą książkę https://www.taniaksiazka.pl/dieta-ketogeniczna-ksiazka-kucharska-140-przepisow-leanne-vogel-p-1405178.html Ta dieta jest skuteczna. Książka
zawiera informacje o wartościach odżywczych, wskazuje zamienniki dla osób z alergiami pokarmowymi lub niejedzących mięsa. 140 przepisów na śniadania, obiady , kolacje a też i na przekaski i napoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzi77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, jakościowa dieta zawierająca 5 lub 3 posiłki. Jeżeli nie chce Ci się gotować możesz np. skorzystać z rozwiązania jakim jest catering dietetyczny. Polecam np. Heroes Diet z dostawą w Pruszkowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz schudnąć? Mnie się to na szczęście udało. Dzięki firmie catering białystok Mnie się to udało z pewnością. Ich dania mają świetny smak, odpowiednie wartości makro i mikro. Nie mam nigdy czasu na gotowanie, szczególnie tylko dla siebie, zamawiając ten catering czuje się lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stanton.francesco
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dieta na pewno przyniesie nam wiele korzyści, będzie mieć też dobry wpływ na organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy