FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 4:23 am    Temat postu: pokrowce Odpowiedz z cytatem

W każdym mieszkaniu zazwyczaj są krzesła, czy to w kuchni czy w pokojach. Dlatego warto zerknąć tu https://shoperly.pl/pl/pokrowce-na-krzesla-369/ Są tu różne rodzaje wzorów kolorów pokrowców na krzesła, które będą je chronić przed zabrudzeniem, plamami. Odpowiednio dobrane do pomieszczenia, będą jego eleganckim uzupelnieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowoczesnym mieszkaniu może się znajdować sporo kabli - dlatego warto nad nimi zapanować! Mi w tym pomogły specjalistyczne opaski kablowe, zaproponowane przez https://porzadekwkablach.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lidka17
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za stylem skandynawskim Smile wnętrze wygląda nowocześnie, pomieszczenie jest przestronne. Na pewno świetnie sprawdziłoby się takie rozwiązanie. Najważniejsze jest to by nie zagracić pomieszczeń Smile
_________________
Sprawdź ranking kotłów gazowych i wybierz najlepszy model dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1625

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne Wyposażenie domów i mieszkań jest tak samo proste, a efekt w obu przypadkach może być spektakularny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kuba98
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 12

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 7:42 am    Temat postu: Komin Odpowiedz z cytatem

Przy nowoczesnym domu, warto zainteresować się jakimś nowoczesnym kominem, mogę polecić ofertę kominyGT.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba też poważnie pomyśleć o zakupie odpowiednich sprzętów do domu. Jeśli chodzi o RTV to ja polecam polską firmę Manta. Wszystkie ich propozycje znajdziecie w ich sklepie internetowym https://www.emanta.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funkcjonalne mieszkanie z praktycznym umeblowaniem jest ważne, ale czy to znaczy, że ozdobne dekoracje do wnętrz mają mniejsze znaczenie? Zadbane mieszkanie pełne oryginalnych dekoracji i dodatków do wyposażenia wnętrz korzystnie wpływa na Twoje samopoczucie. Sprawdź jakie dekoracje proponuje sklep https://coco-home.pl i wybierz coś odpowiedniego do twojego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola156247
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 64

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zadbaj o odpowiednie dodatki! U mnie w salonie największą różnicę robi drzewo zachód słońca zdjęcie Smile Przypomina mi o wyjeździe na safari do Kenii i rozgrzewa jesienią oraz zimą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kautzer.ocie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno postawię na styl industrialny. Strasznie podoba mi się jego elegancja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w kuchni ostatnio zamontowałem panele szklane z nadrukami. Dzięki nim moja kuchnia znacznie lepiej się prezentuje. Jeżeli rozglądacie się za porządnymi panelami z nadrukami to polecam wam zapoznać się z ofertą https://stylowydruk.pl/ Firma ta specjalizuje się w druku na szkle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 4:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie na temat akcesoriów dekoracyjnych z betonu architektonicznego, np. betonowy stolik? Takie dodatki pasują do nowoczesnego wnętrza. Czy znacie firmy, które w ofercie posiadają takie dodatki? Jak na razie znalazłam firmę Lime Store https://limestore.pl/oswietlenie-i-meble/8-stolik-kawowy.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
candi2012
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zobaczyć kolekcję ładnych mebli na tym portalu https://www.foorni.pl/uzytkownik/profil/mebloteka24
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
candi2012
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze tu https://www.foorni.pl/uzytkownik/profil/jumeble
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondricka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukać inspiracji, to znacznie pomaga w urządzaniu ciekawych, nowoczesnych wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 30 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy