FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
własna firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 952

PostWysłany: Sob Paź 14, 2023 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz kupić dobre produkty poliuretanowe, na pewno znajdziesz dobry wybór na https://produktypoliuretanowe.pl/ . To naprawdę świetni specjaliści, z dobrymi cenami i wieloma interesującymi ofertami. Zadzwoń do nich. Jestem pewien, że się nie zawiedziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1993

PostWysłany: Pon Paź 16, 2023 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do osób, które prowadzą swój biznes na platformie Comarch to dobrze się składa, bo mogę polecić Wam moduł płatności ratalnej, który jest wygodny oraz intuicyjny dla klientów. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://iplatnosci.pl/ jednak moim zdaniem jest to bardzo opłacalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 471

PostWysłany: Pon Paź 16, 2023 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współpraca z Aforti AC to gwarancja bieżącej kontroli nad swoją firmą. Dzięki nim moja znajoma może skupić się na rozwoju biznesu, a nie martwić się o rozliczenia i dokumentację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Benek78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 99

PostWysłany: Czw Paź 26, 2023 4:10 am    Temat postu: Kontenery biurowe Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozważcie temat własnej firmy, to może warto pomyśleć o inwestycji w jakieś lokum, które nie musi być aż tak drogie. Czy słyszeliście o kontenerach biurowych https://weldon.pl/kontenery/kontenery-biurowe/ ?
Wybór kontenera biurowego, może być świetnym rozwiązaniem, dla każdego, kto szuka nowoczesnej, elastycznej i ekonomicznej przestrzeni do pracy. Kontenery biurowe mogą naprawdę zrewolucjonizować sposób, w jaki pracujemy i działamy jako firma. Są funkcjonalne, praktyczne i opłacalne finansowo. Warto moim zdaniem zgłębić ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3792

PostWysłany: Pią Paź 27, 2023 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z świetną oferta firmy https://bingraf.pl/ Oferują oni kompleksowe usługi poligraficzne, obejmujące zarówno projektowanie graficzne, druk offsetowy, jak i prace introligatorskie. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Pią Paź 27, 2023 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzisz własny biznes to myślę, że przydać Ci się mogą także usługi takie jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: https://eco-expert.eu/ . Warto wiedzieć, gdzie można szukać namiarów na takie usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sob Paź 28, 2023 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważnym tematem w firmie są fuzje i przejęcia. Fuzje i przejęcia są skomplikowanymi procesami, które wymagają starannej analizy i planowania. Mogą przynieść wiele korzyści, ale również wiążą się z ryzykiem, zwłaszcza jeśli nie są odpowiednio zarządzane. Dlatego firmy często korzystają z usług specjalistów i doradców w dziedzinie fuzji i przejęć, aby zapewnić pomyślne przeprowadzenie tych operacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Nie Paź 29, 2023 4:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersow napisał:
Współpraca z Aforti AC to gwarancja bieżącej kontroli nad swoją firmą. Dzięki nim moja znajoma może skupić się na rozwoju biznesu, a nie martwić się o rozliczenia i dokumentację


Masz rację, to jest bardzo dobra spółka z którą warto jest współpracować. Nie zwlekają ze swoimi obowiązkami, tylko prężnie działają. Dlatego można ich śmiało polecać innym firmom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 887
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałem się ostatnio, gdzie znaleźć biuro do wynajęcia, które będzie dobrze zlokalizowane i spełni wymagania. Przykładowo możesz sprawdzić https://horyzontnieruchomosci.pl/nieruchomosci/biura-do-wynajecia/ i wydaje mi się, że oferują tam wiele propozycji, które mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haiko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 152

PostWysłany: Pią Lut 09, 2024 5:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę swoją własną firmę i od jakiegoś czasu postawiłem na współpracę z agencja marketing internetowego To była naprawdę dobra decyzja. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu i skutecznym strategiom, moja firma zyskała na widoczności online. Uświadomiłem sobie, jak kluczowe jest pozycjonowanie, aby osiągnąć sukces w dzisiejszym cyfrowym świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3405

PostWysłany: Pią Lut 09, 2024 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama zastanawiam się nad tym czy leasing się opłaca . Ogólnie ostatnio słyszałam, że wiele osób zachwala sobie takie rozwiązanie, tym bardziej, że tutaj koszty leasingu są dosyć konkurencyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WaldusWaldus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lut 2024
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 12, 2024 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to zawsze problem, wiem to jako doświadczony Mechanik Kraków kto uważa inaczej, ten najzwyczajniej w świecie kłamie. Oczywiście najważniejsze to pozytywne nastawienie do prowadzonego przez nas biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3405

PostWysłany: Sro Lut 14, 2024 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno odkryłam opcję jak ferrari leasing , a moim zdaniem propozycja jest naprawdę atrakcyjna. Co więcej, dowiedziałam się, że zespół obsługi klienta cechuje się znacznym doświadczeniem i podejściem profesjonalnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 613

PostWysłany: Pią Lut 16, 2024 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda średnia lub większa firma, ma u siebie dział HR. Również procesy związane z HR - coraz częściej są przeniesione do świata cyfrowego https://www.bpxglobal.com/rozwiazania/teta-unit4/ . Umożliwia to specjalistyczny soft, który również bardzo mocno ułatwia pracę na dokumentacji pracowniczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3405

PostWysłany: Sob Lut 17, 2024 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natknęłam się na witrynę https://tailormadepr.pl/ i muszę przyznać, że jestem bardzo pod wrażeniem sposobu, w jaki podejmują się strategii komunikacyjnych. Ta firma wydaje się mieć ogromne doświadczenie, a ich świadczone usługi prezentują się niezwykle profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy