FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzęty kuchenne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Lut 06, 2020 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysły na urządzenie kuchni znajdziesz tutaj https://inspiracje.kludi.pl/pl Warto się z nimi zapoznać, może akurat coś wpadnie ci w oko. Sama szukałam ostatnio inspiracji w internecie i znalazłam sporo ciekawych pomysłów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bella94
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w kuchni najlepiej sprawdza się płyta indukcyjna. Nie tylko gotowanie staje się łatwiejsze ale też sprzątanie. Nadaje kuchni eleganckiego stylu i podkreśla wystrój. Należy też pamiętać by wybierać sprzęt tylko dobry jakościowo dlatego preferuję płytę AEG IKE74471IB, która świetnie sprawdza się u mojej znajomej. Można ją kupić na stronie https://piekarnikiparowe.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy w kuchni na prawdę wiele urzadzeń i akcesorii. Każdą z nich wykorzystujemy dość często. Ale teraz potrzebna nam jest patelnie do naleśników bo w sumie ostatnio doszliśmy do wniosków, że często przyrządzamy naleśniki, a nie mamy do tego odpowiedniej patelni Very Happy Nie wiem czemu nam to umknęło podczas robienia zakupów. Może polecicie jakiś dobry sklep z takimi patelniami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspres do kawy musi się znaleźć w każdej kuchni, to oczywiste. Myślę, że tu w internecie warto sobie tych poszukać. Sklep online https://www.cafesilesia.pl/pol_m_AKCESORIA_PRODUKTY-AEROPRESS-174.html ma bardzo duży ich wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Sob Lip 25, 2020 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież wybierając odpowiednią kuchnię, będzie Wam o wiele prościej stworzyć przestrzeń do gotowania i spędzania czasu. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://rust.pl/kontakt/poznan/ i pomyśleć, co będzie najlepsze w Waszym przypadku. Powinniście być bardzo zadowoleni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach musi być też płyta indukcyjna. Ja postawiłam na model Electrolux flex i jestem bardzo zadowolona. Wielką zaletą jest to, że można połączyć dwa pola grzewcze w jedno duże, a także funkcja włączania i sterowania okapem automatycznie przez płytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lokatorki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 57

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maszynka do mięsa. Posiadacie takową?
Szukam na własny użytek i mój ulubiony sklep internetowy posiada: https://europ24.pl/przybory-do-domowych-wyrobow/do-mielenia-miesa. Coraz bliżej już jestem zakupu. Jak pamiętam moja mama nie kupowała mielonego, wszystko sama mieliła. i jej kotlety były przepyszne. też bym chciała takie robić, ale ciężko o dobre mięso.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, czego konkretnie potrzebujecie. Na pewno musicie pamiętać o tym, by zawsze jak najlepiej dbać o Wasze sprzęty kuchenne.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowoczesnej kuchni musi znaleźć się przede wszystkim nowoczesny sprzęt. Dlatego przy wyborze AGD warto sobie poczytać o wszystkich ciekawych funkcjach, które przydadzą nam się w codziennym korzystaniu. Sama kupiłam ostatnio piekarnik Electrolux z serii Flex i jestem bardzo zadowolona bo błyskawicznie się nagrzewa, co jest oszczędnością czasu i prądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia583
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 21

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze przed zakupem jakiekolwiek sprzętu AGD przez internet próbuję się dowiedzieć jak najwięcej na temat danego produktu. W tym celu sprawdzam różnego rodzaju rankingi. Ostatnio natrafiłam na ten https://kuchenki-mikrofalowe.pl/ i okazał się bardzo pomocny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu poleca indukcje. A ja wolę gaz w gotowaniu. Mamy rozwiązanie od Solgazu i spisuje się bardzo fajnie. Co prawda ta najnowsza Innova daje dużo większe możliwości i jak czytałam sobie o tych dodatkowych funkcjach to uważam, że gazowe nie są już tak daleko od indukcyjnych jeżeli chodzi o funkcjonalność. Jedynie czas gotowania jest inny. Ale w gotowaniu mi się nigdzie nie spieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vladsmirnov23
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 44

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zainteresowany
Przeczytałem artykuł o cenach firm sprzątających na https://otomistrz.pl/sposob-ksztaltowania-sie-cen-sprzatania-w-firmach/
Ciekawie jest poznać Twoją opinię, czy wszystko jest zgodne z opisem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 660

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujący temat, liczę na dalszy rozwój tematu i na pewno z chęcią sprawdzę co tam udało im się przygotować i oczywiście jak dokładnie kształtują się warunki oraz koszta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivah.sipes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Gru 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni warto stawiać na różne sprzęty, przede wszystkim te, które będą ułatwiać codzienne obowiązki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3675

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić ofertę https://www.sklep-faktoria.pl/. Na pewno wybierzecie coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy