FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wybor telefonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bulkowski napisał:
fajne telefon ma alcatel, jak szukacie czegoś budżetowego to na pewno warto się zapoznać z ich ofertą, używam 3X2020 i nie mogę narzekać, wydajny i ma mocną baterię

zaciekawił mnie ten model, wygląda fajnie, za takie pieniądze to myślę, że to może być dobry wybór dla nastolatka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Nie Sty 24, 2021 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem problem z moim iPhonem 11, po upuszczeniu go, przestał działac. Skorzystałem z usług Naprawa iPhone i jestem bardzo zadowolony, ponieważ dzięki ich pomocy telefon znów działa poprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
durgan.kendrick
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Etui magnetyczne składa się z kilku elementów – zazwyczaj dwóch lub trzech. W przypadku dwuczęściowego, mamy przód i tył obudowy. Trzyczęściowy różni się tym, że dochodzi do niego jeszcze ramka, która chroni boki telefonu. Najczęściej spotkasz się z zestawem właśnie trzyczęściowym. Jeden element zakładasz na plecki smartfona, do niego dokładasz ramkę, a na koniec przednią część. Takie właśnie etui chciałabym zamówić z https://youtab.pl/etui-do-telefonu/etui-magnetyczne/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sob Lut 06, 2021 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w ostatnim czasie bardzo przypadł do gustu telefon marki Realme. Jeszcze do niedawna nie słyszałem o tej marce, a teraz stałą się dla mnie numerem jeden. Polecam sprawdzić ich modele https://sklep-realme.pl/ bo w tej cenie ciężko o równie mocne telefony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lukasz1990
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór telefonu jest trudny, ponieważ na rynku jest mnóstwo ciekawych modeli. Jeśli będziecie mieć iPhone 7 to rzućcie okiem na stronę https://caseroom.pl/etui-silikonowe-apple/apple-iphone-7_etui-silikonowe.html gdzie możecie zaprojektować własne etui.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, obsługa dzisiejszych telefonów jest już raczej intuicyjna.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majeccczka napisał:
bulkowski napisał:
fajne telefon ma alcatel, jak szukacie czegoś budżetowego to na pewno warto się zapoznać z ich ofertą, używam 3X2020 i nie mogę narzekać, wydajny i ma mocną baterię

zaciekawił mnie ten model, wygląda fajnie, za takie pieniądze to myślę, że to może być dobry wybór dla nastolatka

No właśnie jeśli o ALcatela chodzi, to ja jestem bardzo zadowolona z ich modelu 1S (tego 2020, ale podobno niedługo ma wyjść wersja 2021)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarna84
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 91

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo już jakie będą między nimi róznice i jaka cena?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może iphone używany, jeśli nowy jest dla ciebie zbyt drogi? Poszukaj wśród ogłoszeń online https://pokato.pl/elektronika/telefony-komorkowe/iphone bo czasem można upolować coś znacznie taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3388

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 11:16 am    Temat postu: bateria Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto mieć też dobrą baterię, niedawno kupiłam bateria maxpower samsung s8 i nie widzę w niej żadnych wad, sprawdza się super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego to weźcie pod uwagę iPhone 12, którego parametry techniczne możecie znaleźć na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/iphone-12-specyfikacja.Modele posiadają odświeżone wzornictwo, nowe ekrany OLED, a także ulepszone aparaty fotograficzne, więc myślę, że to dobra inwestycja na długi czas. To także dobry pomysł na prezent dla bliskich osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Cze 11, 2021 3:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz chyba nie ma złych telefonów, wszystkie są fajne tyle tylko że kupujesz taki jaki Ci odpowiada. Dla mnie jednak ważniejsze jest bezpieczeństwo więc od razu po zakupie zainstalowałam aplikacje usecrypt messenger https://mocnastrona.com/partner-monitoruje-moj-telefon-jak-moge-przywrocic-swoja-prywatnosc/ która uniemożliwia szpiegowanie telefonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując telefon Apple warto dowiedzieć się [url=co to jest ładowarka MacSafe]MagSafe co to jest[/url]. W ogóle apple ma mnostwo ciekawych rozwiązan dla swoich urządzeń z których warto korzystać. Ja mam iphone i macbooka. Jestem bardzo zadowolona z tych urządzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio również rozważałem zakup telefonu komórkowego. Muszę przyznać, że bardzo przypadła mi do gustu oferta uzyskana dzięki portalowi Ceneo. Notabene wybrałem Iphone Se 2 . Mam nadzieję, że sprawdzi się podczas użytkowania, ponieważ ma świetne parametry. Jeśli ktoś z was nie znał patentu z Ceneo, to polecam się zaznajomić. Moim zdaniem warto to zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 210

PostWysłany: Sob Lis 06, 2021 4:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie wybór telefonu komórkowego jest dość prosty. Nie kieruję się nigdy marką ale tylko i wyłącznie jego parametrami i możliwościami technicznymi. Mamy też swój sklep z częściami do smartfonów - https://gsm.quadra-net.pl/silniczki-wibracyjne,95,0.html , gdzie możemy dostać wszelkie niezbędno do wymiany części do smartfona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy