FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dom nowoczesny - jakie rozwiązania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła to instalacje, które powinny wpłynąć na zmniejszenie wydatków z budżetu domowego. Tylko do kogo zwrócić się o pomoc w wyjaśnieniu jak dokładnie to działa i ofertę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Troken
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 238

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu wiąże się również z kładzeniem podłóg, mogę polecić Panele podłogowe Kalisz, która zajmuje się tym profesjonalnie. Mamy tam ogromny wybór paneli podłogowych jak i podłóg drewnianych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 110

PostWysłany: Sro Cze 08, 2022 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariola napisał:
Instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła to instalacje, które powinny wpłynąć na zmniejszenie wydatków z budżetu domowego. Tylko do kogo zwrócić się o pomoc w wyjaśnieniu jak dokładnie to działa i ofertę?


Budując nowoczesny dom i energooszczędny takie instalacje to rozwiązania przyszłościowe, które pozwolą zadbać o budżet. Jeżeli masz zapytania odnośnie ustalania parametrów oraz wykonania takich instalacji warto udać się do specjalistów, którzy wysłuchają, odpowiedzą na nurtujące pytania oraz wykonają audyt, na którego podstawie powstaje projekt, a później to już tylko kwestia podpisania umowy i prace wykonawcze. Udaj się do dużej firmy jak Hymon https://hymon.pl/, która działa od lat by mieć pewność, ze będzie miał nam kto taką instalację serwisować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kruczek01
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zawsze bardzo podobały elementy dekoracyjne na ścianach i sufitach, dlatego zdecydowałam się https://stdekor.pl/kategoria/sztukateria-elewacyjna/listwy-elewacyjne/. Jestem zachwycona efektem końcowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto postawić na oryginalne dekoracje do tego domu. Jeśli podoba się Wam sztuka afrykańska to musicie zajrzeć do tego sklepu online: https://sklep-afrykanski.pl/ . Propozycji oryginalnej sztuki afrykańskiej znajdziecie tam bardzo dużo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nowoczesny ale i ekologiczny dom będzie posiadał fotowoltaikę. Coraz więcej domów idzie w takie rozwiązania, nawet moi rodzice którzy wszelkim nowościom byli zawsze przeciwni. Ale wysokie ceny za prąd ich zmusiły do zmiany zdania. Wybrałem dla nich firmę https://www.polenergia-pv.pl/ która zajęła się wszystkim od a do z.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mafhome
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy robi się coraz chłodniej, wiele osób zaczyna zastanawiać się nad sposobami utrzymania ciepła. Podczas gdy tradycyjna sauna może wymagać znacznych nakładów czasu i pieniędzy, sauna ogrodowa jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą korzystać z dobrodziejstw sauny bez opuszczania zacisza własnego domu.

Sauny ogrodowe są zazwyczaj mniejsze niż sauny tradycyjne, dzięki czemu są bardziej energooszczędne i łatwiejsze w utrzymaniu.

Są również tańsze, co czyni je świetnym rozwiązaniem dla osób o ograniczonym budżecie. Ponadto, sauny ogrodowe - https://www.koba-sauna.pl/kategoria/sauna-ogrodowa mogą być użytkowane przez cały rok, co czyni je uniwersalnym dodatkiem do każdego domu.

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo sposobu na relaks po długim dniu, czy też alternatywy dla tradycyjnych saun, sauny ogrodowe są świetnym rozwiązaniem, które warto rozważyć w budowie nowoczesnego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1358

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nowoczesne meble robią ten efekt wow! Super propozycją jest również to, że jest w czym teraz wybierać, bo materiałów, jak i rozwiązań jest naprawdę mnóstwo. Taka propozycja, jak schody w elblągu jes bardzo dobrą opcją, ponieważ można postawić na sprawdzoną firmę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie misa betonowa i inne produkty z betonu. Czy znacie sprawdzone sklepy internetowe, które posiadają szeroki asortyment takich produktów? Niedawno wyszukałam w Internecie sklep Lime Store. Czy znacie ten sklep? https://limestore.pl/257-misy-betonowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3596

PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 5:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiasz się komu zaufać w sferze produkcji parapetów to koniecznie zajrzyj do https://lapis-gold.pl/. Firma profesjonalnie zajmuje się od ponad 10 lat obróbką kamienia. W swojej ofercie posiadają szeroki zakres oferowanych parapetów granitowych, aglomarmurowych, marmurowych, aglocementowych czy konglomeratowych o różnych paletach barw. Na pewno zapewnią wam indywidualne doradztwo i fachową obsługę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cleban90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 02, 2022 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zrealizować wszystkie nasze plany odnośnie do postawienia supernowoczesnego domu z wszelkimi udogodnieniami często potrzebny jest kredyt. W realizacji tego marzenia na pewno pomoże doradca kredytowy Kielce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań ciekawych pomysłów w zakresie podróży wakacyjnych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia bardzo dobry sklep https://sklep.polskaniezwykla.pl/395-globusy-dekoracyjne w którym będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji atlasów, map turystycznych, czy również globusów dekoracyjnych w bardzo fajnych cenach i naprawdę profesjonalną obsługą. Pozdrawiam serdecznie i koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3596

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zastanów się nad zastosowaniem odpowiedniego systemu filtracji wody. Z swojej strony mogę polecić Ci firmę która zajmuje się tym zagadnieniem kompleksowo. Poza stworzeniem projektu i dobraniem odpowiedniego systemu wykonają również jego montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malbajd
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, filtr do wody w kuchni czy na cały dom to super sprawa. Ja mam filtr pod zlewem w kuchni, to bardzo wygodne rozwiązanie Smile wkłady tylko raz w roku wymieniam, a woda jets naprawde czysta (badałam przed i po filtrze po pół roku użytkowania!!) i bardzo smaczna. Polecam szczerze te firme https://www.ecoperla.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Czw Lip 21, 2022 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku korzystam z usług Biuro nieruchomości Toruń i jestem bardzo zadowolony, ponieważ są to eksperci w swojej branży. Jest to biuro, które zarządza moimi nieruchomościami, dzięki czemu nie muszę się o nic martwić, oni załatwiają wszystko za mnie w bardzo rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 54 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy