FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ile kosztuje budowa domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja projekt instalacji sanitarnej do mojego domu zleciłam firmie https://www.uponor.pl/pl-pl bo czytałam o nich dobre opinie. A chciałam mieć instalację nowoczesną i wydajną, zatrudniając ich miałam pewność że tak będzie. Polecam, będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może w takim razie lepiej byłoby po prostu postawić na piękną blachodachówkę panelową np. jak model Quadro o profilu płaskim, bądź Decra. Szczególnie że są w świetnej cenie na ostatnich dniach promocji House of Braas 2019.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Patrick001
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 5:35 pm    Temat postu: Re: Ile kosztuje budowa domu? Odpowiedz z cytatem

kotycz napisał:
Ile może kosztować tak średnio budowa domu, jeśli założymy, że dom będzie nieduży, a comparateur assurance chien materiały ze średniej półki cenowej?

Zawsze na takim sprzęcie, lepiej się pracuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak w przypadku dachu w pełni postawiłem na Braas, dzięki czemu również złapałem się na dodatkową Gwarancję Systemową i nie muszę obawiać się o żadne problemy z pokryciem i wszystkimi akcesoriami przez najbliższe 15 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zależy od metrażu ale myśle że powyżej 150m2 jakieś 300-350 tys.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba to odpowiednio zestawić z pokryciem dachowym, jeżeli ma być to jasna elewacja bądź biała/szara to poszedłbym w kierunku dachówki w kolorze antracytowym bądź grafitowym jak m.in płaski Turmalin. Natomiast jest też kilka ciekawych propozycji w zakresie blachodachówek o 4 kolorach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kosztów budowy domu na pewno trzeba doliczyć zakup działki budowlanej. Od tego się wszystko zaczyna. Jeżeli rozglądacie się za dobrymi i niedrogimi działkami budowlanymi na terenie Szczecina to polecam wam zgłosić się do http://dzialki-szczecin.com/ Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście przeraża budowa domu. To ogromne przedsięwzięcie, którego ciągle trzeba doglądać więc wypadałoby się na tym znać. Ja zdecydowanie kupuję oczami, więc mnie interesowały domy na sprzedaż . Ja lubię widzieć co kupuję i od razu jestem w stanie określić czy dobrze się czuję w tym miejscu cy też nie. Dla mnie nie wszystko na papierze wygląda tak samo jak w rzeczywistości. Dlatego jeśli chodzi o dom, to dla mnie zdecydowanie lepsza jest opcja jego kupna niż budowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej nie wiedziećVery Happy Na pewno w wielu przypadkach jest tak, że niestety jakieś koszty jeszcze dochodzą i trzeba być na to przygotowanym. U mnie jeszcze daleko do budowy, ale przeglądam już projekty domów w sieci. Powinniście w pierwszej kolejności poszukać czegoś odpowiedniego dla siebie, bądźcie wybredni:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety budowa domu to droga inwestycja. Ja znalazłam projekt na https://www.mgprojekt.com.pl/sielanka z podanymi kosztami budowy domu pod klucz. Sporo mi to ułatwia, ale wiem że budowa wyniesie mnie więcej gdy zacznę wykańczać dom w środku i kupię wszystkie rzeczy. Mimo wszystko się nie zniechecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dobrej jakości propozycji w zakresie pokryć dachowych warto zwrócić uwagę na stronę - monier.pl gdzie znajdziesz między innymi listę dekarzy, którzy zajmują się wykonywaniem dachów, wybór pokryć dachowych oraz akcesoriów od Braas i do tego również mają systemy hydroizolacyjne Icopal u nas są to papy w Technologii Szybki Syntan® SBS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to jednak spory koszt, bo sama działka pod budowę też kosztuje, mieszkanie na osiedlu nowa grochowska wyjdzie taniej a do tego to nie byle jakie mieszkanie bo położone w atrakcyjnej lokalizacji a przy tym na ładnym nowym osiedlu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba też pomyśleć o wyborze odpowiedniego komina. Nie jest to łatwe zadanie, aczkolwiek czytałam, że kominy brata świetnie sprawdzają się w różnych sytuacjach. Myślę, że warto się nimi zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim na początku trzeba kupić działkę. To nie jest łatwe zadanie. Wiele osób bierze w takiej sytuacji kredyt hipoteczny, jednak w czasie epidemii może być to utrudnione zadanie. W artykule https://alebank.pl/kredyt-na-zakup-dzialki-budowlanej-w-czasie-kryzysu-wywolanego-koronawirusem-co-trzeba-wiedziec/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z domami to faktycznie wiecznie jakieś koszty, brat ma nowy dom to wiem ile mu czasu poświęca i ile kasy na to idzie, nie ma to jak niewielkie ale nowoczesne i przytulne mieszkanie, z przyjemnością zamieszkam na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera jak już skończą budowę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy