FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projekt domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wbudowie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam przy budowie domu zaopatrzyć się w mauser 1000l Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprawdziłam naprawdę mnóstwo ofert, kiedy szukałam odpowiedniego projektu domu dla siebie. Łatwo nie było, ale się udało - to najważniejsze. Ostatecznie zdecydowałam się na nowoczesne, Projekty z wizją. Polecam tę firmę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też przejrzałam całe mnóstwo ofert projektow domów i w końcu trafiłam na ten https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-praktycznej-2 Jestem pewna na 100% że to jest właśnie ten dom i chcę go wybudować. Ciesze się, ze w końcu udało mi się znaleźć to czego chciałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iizi
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2022
Posty: 20

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za ciekawe namiary i cenne wskazówki Smile tego właśnie szukałam, pozdrawiam!
___________
pompy ciepła Wadowice⭐ - Proecology to lider na rynku! zapoznaj się z pełną ofertą dostępną na stronie www!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sbloneannna1981
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 10

PostWysłany: Nie Lut 20, 2022 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba go wybrać bez pośpiechu, zdecydowanie. Im lepiej dobrany projekt, tym większy komfort mieszkania w przyszłości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 678

PostWysłany: Pon Lut 21, 2022 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to duże przedsięwzięcie. Pamiętajmy jednak aby zacząć od wyboru projektu. Świetną promocję na projekty domów ma w tej chwili pracownia: Projekty z wizją. Zapoznajcie się z nimi na stronie, bo naprawdę warto sprawdzić ichniejszą ofertą. Jak dla mnie bomba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogdanowicz78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 126
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu potrzebowałem namiarów do dobrego projektanta i moja znajoma znalazła dobrą firmę i mi ją poleciła . Bozart oferuję kompleksowe projekty domów jedno- i wielorodzinnego rodzinnych oraz osiedli domów lub bloków. ja właśnie potrzebowałem się z kimś skontaktować w sprawie projektu domu wielorodzinnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest zdecydowanie pytanie bez jednej dobrej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, jakie mamy fundusze na projekt i jakie są nasze potrzeby. Jeśli projekt nie ma być bardzo spersonalizowany i skomplikowany, to lepiej taki projektowany specjalnie dla nas. Jeśli jednak potrzebujemy czegoś prostszego, to ja od siebie zdecydowanie mogę polecić tę firmę https://projektyzwizja.pl/ Ogromna ilość projektów, ciekawe rozwiązania i świetne wyczucie potrzeb klientów, spowodują, że na pewno na coś się u nich zdecydujecie. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danken
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 66

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie kogoś doświadczonego do projektu i stworzenia szkicu wymarzonego domu, a także zadbają o staranne wykonanie prac według projektu z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów to sprawdźcie usługi https://zebraart.pl studia projektowego. Znajdziecie tam profesjonalne wsparcie architektoniczne zarówno w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego, domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, jak i projektowania wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregcal89
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, wiele przydatnych informacji i linków. Koniecznie trzeba przejrzeć w wolnej chwili.

__________
Program CAD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajcie o projektach przyłączy m.in. pradu czy gazu, bo bez tego nie ruszycie, nie mówiąc już o dostaniu pozwolenia na budowę. W sprawie projektów polecam https://www.tgplus.pl/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agacix
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 23

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu projekt jest ważny, jednak jeszcze ważniejsze jest to, aby trzymać się projektu, aby móc stworzyć stabilny i funkcjonalny dom. Dlatego ważne jest wykonanie ekspertyzy przez rzeczoznawcę budowlanego, który dokładnie sprawdzi stan techniczny budynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
r16room
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 42

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykonanie projektu domu zdecydowanie wolalem powierzyć zewnętrznej firmie. DOM-JAR https://www.projektowanie-lubelskie.pl/projekty-gotowe-i-na-zamowienie/projekty-domow okazali się w tej kategorii absolutnymi specjalistami. Przygotowali dla mnie perfekcyjny projekt, spełniający dzisiejsze normy i potrafiący wcielić się w dzisiejsze trendy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sterling.wintheiser
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu z Was pyta o ekspertyzę budowlaną. Taką usługę zleca się przeważnie przed zmianę przeznaczenia danego obiektu budowlanego. Niekiedy przeprowadza się je przed wykonaniem prac remontowych. Dzięki temu znacznie łatwiej można obliczyć ich kosztorys czy czas potrzebny na przeprowadzenie zmian. Korzystałam z pomocy tej firmy https://www.metris.com.pl/p/77,inwentaryzacja_zabudowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to jedna z ważniejszych decyzji, które trzeba podjąć przy rozpoczynaniu budowy. Jeśli nie zadbacie o odpowiedni projekt, to możece mieć później wyzwania z uzyskaniem satysfakcji z korzystania z danego budynku. Jak dla mnie, warto sprawdzić gotowe projekty domów i zorientować się, jaka konstrukcja w ogóle byłaby dla Was satysfakcjonująca. Chodzi w końcu o Wasze miejsce do życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy