FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Żaluzje drewniane - jakie warto wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Sie 10, 2022 9:08 am    Temat postu: Żaluzje drewniane - jakie warto wybrać? Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Zastanawiam się nad wyborem pięknych białych żaluzji drewnianych do swojego mieszkania. Gdzie ich szukać, aby nie tylko były ładne, ale jednocześnie dobrze wykonane z trwałym mechanizmem. Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań stylowych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie pięknych dekoracji okiennych to warto wziąć pod uwagę ofertę Karnix gdzie piękne żaluzje drewniane sam kupiłem, dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to zajrzyjcie sobie właśnie na ich stronę, gdzie nie brakuje propozycji w różnych kolorach i oczywiście z opcją dobrania koloru pod dane potrzeby aranżacyjne. Warto zajrzeć https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html i koniecznie dajcie znać jak udały się zakupy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Pią Sie 12, 2022 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może warto abyście także zerknęli do oferty Karnix, tym bardziej, że udało nam się trafić na żaluzje drewniane Wenge w ciemnym kolorze do naszego wnętrza pasują idealnie, dużym plusem jest również to że jednak są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. No i na niezłych promocjach są teraz rolety plisowane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Sie 12, 2022 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno sprawdzę jak te rolety się prezentują Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że jak najbardziej warto skontaktować się właśnie z firmą Karnix https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html w którym znajdziecie szereg świetnych propozycji jeżeli chodzi o żaluzje drewniane w szerokiej gamie kolorów. Jednocześnie licząc na rzeczowe podejście do klienta i możliwość złapania całkiem niezłych okazji cenowych. Mam nadzieję, że po wszystkim podzielicie się swoimi spostrzeżeniami, jak się zakupy udały!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 255

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie padło na rolety zip screen i wam je również bardzo polecam, mam zewnętrzne i są super, świetnie się trzymają i się nie niszczą. Akurat ja mam je firmy https://reflexsun.eu/ jeśli będziecie mieli okazje u nich kupić, to zachęcam, nie pożałujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także jakiś czas temu zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem, ale na ten moment przede wszystkim chcę powiedzieć, że bardzo dobrą opcją dla mnie są rolety dzień i noc. Nawet jakiś czas temu czytałem o nich w https://zyciekobiety.pl/inne,ac252/roleta-dzien-noc-w-jakich-pomieszczeniach-sprawdzi-sie-najlepiej,9558 i na pewno taka wiedza może być dla wielu z nas przydatna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darya1212
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto Paź 11, 2022 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białe żaluzje drewniane są przepiękne! Sama długo myślałam właśnie nad takimi i zdecydowałam się na zamówienie żaluzji pod wymiar na Screensun.pl. Efekty i jakość ich wykonania pozytywnie mnie zaskoczyły. Żaluzje są przepiękne. Wykonane z naprawdę świetnej jakości drewna, co widać od razu po spojrzeniu na lamele. Wybrałam szersze lamele - 50 mm, które niezwykle elegancko się prezentują w moim salonie. Cały system działa sprawnie, nie zacina się. Białe żaluzje drewniane od Screensun.pl są dodatkowo wyjątkowo przystępne cenowo. Za taki stosunek ceny do jakości - naprawdę warto! Very Happy No i doceniam fakt, że mogę zachować prywatność, a jednocześnie nie pozbawiać się całkowicie słońca. Świetnie chronią przed spojrzeniami z zewnątrz. A jak chcesz - możesz całkiem zablokować widok. Zastanawiam się nawet nad zamówieniem kolejnych do sypialni. Jeśli tylko podobają Ci się białe żaluzje - nie zwlekaj. To najlepszy wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Pią Sty 06, 2023 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie lepszym wyborem przynajmniej do łazienki były rolety, jednak nie było to proste, ponieważ jest dużo ciekawych rodzajów dlatego tutaj http://crowdthinks.pl/jakie-rolety-wybrac-do-lazienki/ najpierw trochę czytałem odnośnie tego czym kierować się przy wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ilonaa89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 486

PostWysłany: Wto Paź 10, 2023 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie żaluzja drewniana Poznań. Czy znacie sprawdzony sklep z takim asortymentem? Ważny jest dla mnie szeroki wybór żaluzji w atrakcyjnej cenie. Niedawno wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl http://rolostyl.pl/oferta/zaluzje-pionowe-poznan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bookyourpost
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2023
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 11, 2023 6:02 am    Temat postu: Wooden blinds - which ones should you choose? Odpowiedz z cytatem

Wooden blinds offer a timeless and stylish window treatment option. When choosing the right ones, consider factors like the type of wood, slat size, and finish. Similarly, Audible offers a versatile audiobook and podcast service for literature and audio enthusiasts. With a wide range of content and subscription options, including Buy Amazon Kindle and Buy Audible Books, it caters to diverse tastes. Just as wooden blinds enhance your interior decor, Audible complements the reading experience by providing convenient, cost-effective, and portable access to audiobooks, making it an inclusive source of entertainment and education for literature lovers.
_________________
I am a SEO intern performs various off page activities to ranks the website on google search engine result pages.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clarke2023
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2023
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 12, 2023 3:32 am    Temat postu: Wooden blinds - which ones should you choose? Odpowiedz z cytatem

Wybór żaluzji drewnianych zależy od preferencji estetycznych, stylu wnętrza i budżetu. Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze żaluzji drewnianych: rodzaj drewna, grubość listwy, kolor i wykończenie. Tylko w celach informacyjnych.
————————————————————————————————————
Naszym głównym celem na skysmotor.co.uk jest oferowanie silników krokowych i serwomotorów za pośrednictwem naszego sklepu internetowego platformę, której celem jest zapewnienie konkurencyjnych cen i wydajnych usług zapewniających satysfakcję klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
luettgen.johathan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Czw Paź 12, 2023 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepsze będą rolety antywłamaniowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Sro Lis 15, 2023 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się żaluzja drewniana Poznań. Szukam firmy, która oferuje szeroki wybór rolet i żaluzji w dobrej cenie. Ostatnio znalazłam w Internecie firmę Rolo-Styl. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://rolostyl.pl/oferta/zaluzje-pionowe-poznan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy