FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja, projektowanie wnętrz i elewacji. Rzeszów Kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paweljoki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Ropczyce

PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 1:44 pm    Temat postu: Aranżacja, projektowanie wnętrz i elewacji. Rzeszów Kraków Odpowiedz z cytatem

Wykonuje projekty, aranżacje wnętrz pomieszczeń oraz elewacje budynków dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych.
Projektuje pomieszczenia o różnym przeznaczeniu: kuchnie, łazienki, pokoje sypialne, salony, garderoby, pokoje dla dzieci, hole, recepcje, kasy.

Projektuje na terenie Rzeszowa, Krakowa Tarnowa, Dębicy oraz online na terenie całego kraju, co oszczędza Państwa pieniądze i skraca czas powstania projektu.

Dowiedz się jak wygląda współpraca z naszą firmą i etapy powstawania projektu.

W ramach projektu oferuje:
- profesjonalne wizualizacje pomieszczenia/pomieszczeń,
- wyliczenie ilości potrzebnych materiałów,
- wycenę projektu,
- profesjonalne doradztwo.

Zapraszam również do galerii . Jeśli coś ci się spodoba i szukasz projektanta lub masz pytania zadzwoń lub wypełnij formularz. Postaram się wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Zapraszam Projekty Wnętrz - Ewa Mielniczek.
_________________
Aranżacja i projektowanie wnętrz:
Ewa Mielniczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
malealemoje
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 14

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja projektując swoje mieszkanie zamówiłam projekt w http://www.superwizualizacje.pl/ . Mogłam zapoznać się moimi pomysłami w wersji 3d, coś cudownego:) zaoszczędziłam czas, pieniądze i co najważniejsze nerwy że wszystko będzie ze sobą pasowaćSmile to niesamowite że można zobaczyć swoje wymarzone mieszkanie jeszcze przed remontem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tissu2014
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 6:23 am    Temat postu: Projekty wnętrz Odpowiedz z cytatem

Kiedy oddajemy projektowanie wnętrza swojego domu w ręce architekta to dobrze, jeśli mamy do niego zaufanie. Jednak czasami samo zaufanie nie wystarcza, gdy nie mamy wystarczająco dobrze rozwiniętej wyobraźni przestrzennej. Wówczas bardzo pomocne są fotorealistyczne wizualizacje.
Dlatego dobrze jest wybrać do współpracy taką pracownię, która w swojej ofercie proponuje możliwość zrobienia takich wizualizacji. Wtedy będziemy pewni, że architekt dobrze zrozumiał nasze potrzeby.
http://www.tissu.com.pl/produkty/147-projekty-wnetrz
_________________
http://www.tissu.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 796

PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jakich programach pracujecie? Ja na stronie cgwisdom.pl znalazłem szkolenie z 3ds max i chcę się trochę podszkolić. Polecacie czy raczej odradzacie? Na innych forach czytam, że dość dobry program, a na stronie kurs tani. Ktoś podpowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kartonowalala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 44

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi teraz urządzają pokój dla dziecka i też korzystają z wielu serwisów w internecie żeby być na bieżąco z trendami i tym, żeby pokój był fajny i funkcjonalny. Ogólnie urządzić tai pokój wcale nie jest tak łatwo jak to się by wydawało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby być dobrym projektantem, trzeba osiadać zmysł estetyczny, pojęcie o funkcjonalności i ergonomice, a do tego - zmysł artystyczny. Dzięki temu wnętrza i elewacje nabiorą prawdziwego charakteru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 12:13 pm    Temat postu: Re: Projekty wnętrz Odpowiedz z cytatem

tissu2014 napisał:
Kiedy oddajemy projektowanie wnętrza swojego domu w ręce architekta to dobrze, jeśli mamy do niego zaufanie. Jednak czasami samo zaufanie nie wystarcza, gdy nie mamy wystarczająco dobrze rozwiniętej wyobraźni przestrzennej. Wówczas bardzo pomocne są fotorealistyczne wizualizacje.
Dlatego dobrze jest wybrać do współpracy taką pracownię, która w swojej ofercie proponuje możliwość zrobienia takich wizualizacji. Wtedy będziemy pewni, że architekt dobrze zrozumiał nasze potrzeby.


Zgadzam się w 100%. Nawet jak wiemy, że projektant jest profesjonalistą dobrze mieć pewność, że w pełni zrozumiał naszą wizję i oczekiwania. Poza tym, po zrobieniu takiej wizualizacji może się okazać, że np. pewne rozwiązania nie sprawdzą się w danym pomieszczeniu i można to jeszcze zmienić. Tak było w moim przypadku. Na szczęście trafiłem na profesjonalistów ze studia Kurpas projektowanie wnętrz, którzy potrafili zmodyfikować moje pomysły tak aby były bardziej funkcjonalne a nie tylko ładne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia525
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 34

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze są wirtualne spacery (coś takiego, jak umożliwia eyecad vr) - można nie tylko zweryfikować wygląd wnętrza, ale nawet go troche "poczuć" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 338

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy budowie swojego domu współpracowałam z firmą www.architetto.pl Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez nich pracy, wszystko poszło szybko i sprawnie. Firma spełniła moje oczekiwania i stworzyła dla mnie komfortową przestrzeń do życia, projektowanie wnętrz z nimi było przyjemnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy