FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
architekt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 8:50 am    Temat postu: architekt Odpowiedz z cytatem

Znakomity architekt gdańsk godny polecenia,specjalości na wysokim poziomie. Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o projekty nowoczesnych wnętrz, to ja polecam pracownię z Poznania i tu masz ich stronę http://ememstudio.com.pl/. Nie wiem, jaki masz gust ale pewne jest, że architekci zbadają Twoje potrzeby, wstępnie wycenią wszystkie prace, dopasują materiały do Twojego budżetu. Specjalizują się w kompleksowej obsłudze aranżacji, projektowania i wykańczania wnętrz. Warto skorzystać z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hdach
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niedługo na pewno odezwę się do specjalisty w tym fachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 338

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy budowie swojego domu współpracowałam z firmą www.architetto.pl Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez nich pracy, wszystko poszło szybko i sprawnie. Firma spełniła moje oczekiwania i stworzyła dla mnie komfortową przestrzeń do życia, projektowanie wnętrz z nimi było przyjemnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ahettinger
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Sty 04, 2023 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na co zwrócić uwagę przy wyborze architekta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Nie Sty 08, 2023 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o gotowe projekty, to na pewno warto skorzystać z usług doświadczonego biura projektowego, które oferuje różnorodne rozwiązania i dostosuje projekt do oczekiwań klientów. W Archon z pewnością znajdziecie coś dla siebie, a dzięki ich profesjonalnemu podejściu i wiedzy, możecie mieć pewność, że Wasz wymarzony dom będzie spełniał wszystkie wymagania i był w pełni funkcjonalny. Warto też zwrócić uwagę na to, czy projekt jest zgodny z obowiązującymi przepisami budowlanymi, aby uniknąć problemów podczas budowy. Akurat w przypadku tego biura raczej nie macie się czego obawiać. Pozdrawiam i dajcie znać, które projekty domów szczególnie Was interesują. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Sty 24, 2023 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcesz coś taniej kupić od dewelopera to sprawdź oferty “bliźniaków”. Cena jest niższa niż domu wolnostojącego, a jednak masz takie same możliwości. Szczególnie kiedy kupujesz od dewelopera, możesz dokonywać korekty niektórych pomieszczeń, tutaj masz więcej na ten temat https://pulsgdanska.pl/artykul/dlaczego-warto-kupic/1388106 Moim zdaniem to całkiem dobre wyjscie szczególnie, że można trochę zaoszczędzić.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DariaDeska87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lut 28, 2023 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jakiś dobry architekt na Śląsku? Jakie biuro polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1869

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas tworzenia rozbudowanych projektów ważne jest efektywne narzędzie pracy, aby zapewnić najlepsze wyniki dla klientów. ZwCAD 2023 to godna uwagi opcja. Dostęp do bazy nakładek, wsparcie techniczne i szkolenia pomogą w pełnym wykorzystaniu jego funkcjonalności, zwiększając efektywność. Pozdrawiam i daj znać na jakie ostatecznie rozwiązanie się zdecydowaliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TatiPul87
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 10

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2023 4:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mój architekt polecił mi firmę, która wykonuje usługi glazurnicze we Wrocławiu. Jestem mega zadowolony z ich usług, dlatego polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2023 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy już słyszeliście ale w weekend w Warszawie odbędą się bezpłatne warsztaty DomoDesign, w temacie projektów mnie szczególnie zaciekawił wykład o nowych projektach Domów Baby Jagi od Pole Architekci, poprzez stronę https://domoteka.pl/domodesign/wyklad_dom_baby_jagi_nowa_koncepcja_przestrzeni_w_naturze_pole_architekci/ można się jeszcze zapisać aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Naprawdę warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolenka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 444

PostWysłany: Sro Paź 04, 2023 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz doświadczonej ekipy architektonicznej to odwiedź witrynę https://www.architektoniczni.pl Oni sprawnie przeprowadzą cię przez cały proces inwestycyjny począwszy od analizy, poprzez koncepcje i projekt architektoniczno-budowlany, a skończywszy na projekcie technicznym wraz z jego nadzorowaniem w procesie inwestycyjnym. Idealny partner do tego typu zadań który idealnie wywiąże się z zleceń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, każdy, kto myśli o budowie domu, powinien zwrócić uwagę na projekty domów. To miejsce, gdzie znajdziesz różnorodne i przemyślane projekty. Daj znać, co o nich sądzisz. To idealne miejsce dla poszukujących idealnego domu.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexmalcova
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 180
Skąd: United States

PostWysłany: Sob Gru 16, 2023 2:56 am    Temat postu: vanilla gift card balance Odpowiedz z cytatem

The first two choices you might require the numbers as well as the pin underneath the strip. If the issue is How can I determine the location where the gift card I received was utilized?
vanilla gift card balance
walmart gift card balance
macy's gift card balance
vanilla gift card balance
macy's gift card balance
macy's gift card balance
nordstrom gift card balance
walmart gift card balance
walmart gift card balance
home depot gift card balance
paypal login
venmo login
amazon.com/redeem
dunkin donuts gift card balance
amazon.com/redeem
amazon.ca/redeem
amazon.co.uk/redeem
Sephora gift card balance
target.com/check balance
Nike gift card balance
chilis gift card balance
ulta gift card balance
vanilla gift card balance
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy