FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Bezpieczne basenowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ickyx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 11:58 am    Temat postu: Bezpieczne basenowanie Odpowiedz z cytatem

Witam!
Za parę tygodni wybieram się na przekładane od paru miesięcy wakacje... Naprawdę tego potrzebuję i nie zamierzam się w niczym ograniczać - tylko że trzeba to robić z uwzględnieniem reguł bezpiecznego zachowania.
No i przykładowo mój obiekt dysponuje strefą SPA & Wellness, w tym basenem.

Na https://www.hotelcrocus.pl/basen-hotel-z-basenem są wszystkie detale tej oferty turystycznej. I teraz jaki strój należy zabrać ze sobą, żeby niepotrzebnie nie ryzykować?!?

Wystarczy tylko założyć gogle lub maskę do nurkowania, czy lepiej wziąć od razu cały, zakrywający wszystko kostium?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 610

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hotele raczej rzetelnie dbają o higienę w basenach więc bez obaw. No chyba że zabierasz ze sobą małe dzieci. Nie mam na myśli tego, że złapią grzybicę czy jakąś inną infekcję a kwestię bezpieczeństwa jako takiego. Dziecko warto najpierw oswoić z wodą dlatego ja kupiłem dla naszych pociech w ubiegłym roku basenik ogrodowy. Takie dziecięce baseny do ogrodu nie są głębokie, nie zawierają też metalowych elementów a zachęcają do sezonowej aktywności bardziej niż huśtawka czy zjeżdżalnia. Dzięki letnim szaleństwom w basenie ogrodowym nasze przedszkolaki przestały bać się nauki pływania a co za tym idzie pewniej już zabieramy je na pływalnie czy rodzinne wyjazdy w miejsca gdzie jest basen z prawdziwego zdarzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dallox
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2022
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tematu basenu w ogrodzie to od siebie polecam sprawdzic oferte http://www.compasspools.pl/niecka-basenowa.php powiem tylko, ze firma jest profesjonalna bo w tamtym roku wykonywali w moim ogrodzie basen i z efektu koncowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z basenem jak z wszystkim nie można przesadzać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1133

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem przekonany, że gdy już chcemy miło spędzać czas na basenie to na pewno musimy również robić to w jak najbardziej bezpieczny sposób. Nawet czytałem jakiś czas temu w https://powerrubber.com/antybakteryjne-i-antygrzybiczne-maty-basenowe/ o specjalnych matach i myślę, że ich posiadanie jest niezwykle ważnym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy