FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ekspresy do kawy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolinA.4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 104

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 3:53 pm    Temat postu: Ekspresy do kawy Odpowiedz z cytatem

Hej, jeśli szukacie odpowiedniego ekspresu do kawy do domu, kawiarni lub biura to koniecznie zajrzyjcie do sklepu internetowego https://swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy-delonghi, gdzie znajdziecie ogromny wybór urządzeń do różnego przeznaczenia. Ekspres do kawy to podstawa, zwłaszcza jeśli pijemy ją codziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz ekspresy na https://teges.pl/ekspresy-do-kawy/ - idealnie sprawdzą się w gastronomii, ale wiele osób decyduje się na taki do domu - kawa smakuje niebo lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1133

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo posiadanie sprawdzonego ekspresu doi kawy jest oczywiście niezwykle fajne i ja także jestem zdania, ze warto jest mieć dobrą kawę. Od siebie na pewno każdemu polecam przepyszną kawę w kapsułkach https://www.nespresso.com/pl/pl/ i ja już wiem, że jej wybór była to mądra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Nie Lis 14, 2021 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż długo nad tym myślałam to nie wiem, czy wolę kawę parzoną czy kapusłkową. Był to dla mnie problem przy wyborze ekspresu. Po poszukiwaniach znalazłam taki jaki przygotuje mi i taką i taką kawę Smile Jeśli potrzebujecie dobrego ekspresu do kawy to polecam BREVILLE PRIMA LATTE II Smile
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy wam na porządnym ekspresie do kawy, który będzie nadawał się do czegoś więcej niż tylko domowego użytku, to polecam wam zajrzeć na stronę https://wojciechszymanski.pl/ Tam znajdziecie porządny sprzęt, z którego na pewno będziecie zadowoleni. Dodatkowo oferowane tam ekspresy mają całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pacocha.lon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Nowa Wieś Wrocławska

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja akurat rzadko piję kawę. No ale na przykład kawa mrożona bardzo mi smakuje. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonnie35
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2024
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2024 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra kawa o poranku to dla mnie podstawa udanego dnia. Przez to, zwracam bardzo dużą uwagę do tego, jak ona smakuje. Stąd nie wyobrażam sobie nie posiadać w domu dobrego ekspresu do kawy. Wiem, że istnieje wiele rodzajów ekspresów do kawy, począwszy od tradycyjnych ekspresów przelewowych, po automatyczne ekspresy z młynkiem do kawy, które mogą zapewnić świeżość ziaren kawy i możliwość dostosowania stopnia zmielenia do indywidualnych preferencji. Jakie ekspresy ciśnieniowe polecacie w szczególności?
_________________
Ekspresy ciśnieniowe — na jakie urządzenie warto zwrócić uwagę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelaa213
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 75

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2024 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie korzystam z ekspresy kolbowe ponieważ z nich jak dla mnie smakuje kawa najlepiej. Odkąd właśnie pracowałam w kawiarni to nauczyłam się pić taką kawę i na tki ekspres właśnie postawiłam w domu. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy