FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Elektronarzędzia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1013

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 6:53 pm    Temat postu: Elektronarzędzia Odpowiedz z cytatem

Możecie mi podsunąć pomysł, podpowiedzieć, gdzie warto kupić dobrej jakości elektronarzędzia? Będę wdzięczna, bo poszukujemy dostawcy, może hurtowni tego typu artykułów. Trafiłam na stronę https://www.gravaco24.pl i nie ukrywam, że przekonują mnie ich ceny, dlatego, jeśli macie jakieś opinie, to naprawdę będę wdzięczna za podzielenie się nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elektronarzędzia zaproponowane przez ADLER https://www.adler-narzedzia.pl/oferta to jakość, której w tym wypadku było mi trzeba. Przy użyciu wspomnianych narzędzi, jak chociażby wiertarki, szlifierki czy frezarki, udało nam się wykonać pracy w sposób profesjonalny , wygodny i przyjemny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli zabieracie się za poszukiwania dobrej jakości narzędzi i elektronarzędzi budowlanych to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę hurtowni Chle-Mar https://chle-mar.pl/ u których będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne, w tym również potrzebne klucze do rur, do zbrojenia, ale też klucze fajkowe. Duża wygoda, tym bardziej że wszystko nam dostarczają na czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2022 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba postawiła na markowe elektronarzędzia. Na tym nie ma co oszczędzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammar24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 236

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości wyposażenia do swojego warsztatu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę naszego sklepu Kammar24 https://www.kammar24.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne uwzględniając oczywiście rozwiązania topowych producentów przez narzędzia, akcesoria i różnego typu sprzęty kosiarki, czy podkaszarki. Pozdrawiamy serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie, która firma posiada w swojej ofercie nitownice do nitów zrywalnych? Ważny jest dla mnie szeroki wybór produktów w dobrej cenie. Jak na razie znalazłam w Internecie firmę Pol-Welt. Oferta dostępna na stronie
https://polwelt.pl/oferta/nitownice-lockbolt-blind-rivet-gage-bilt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Nie Paź 30, 2022 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowałabym się tym, co może zaoferować firma John Gardener, jeśli chodzi o elektronarzędzia, bo okazuje się, że wybór mają świetny, ceny i jakość również, więc jak najbardziej jest w czym wybierać. Problemu nie powinno być żadnego z użytkowaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiej firmy elektronarzędzi korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

automaty wydające narzędzia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając narzędzia warto kierować się ich jakością. Ja od zawsze stawiam na sprzęt Milwaukee. Nie jest może najtańszy, ale jest niezawodny. Większość sprzętu kupuje u autoryzowanego partnera https://elektro-narzedzia.com.pl/ . W ich ofercie znajdziecie elektronarzędzia sieciowe, akumulatorowe, narzędzia ręczne oraz mnóstwo akcesoriów. Świetnie się znają na sprzęcie i zawsze doradzą jakie urządzenie wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ofertę sklepu Adriatech. Mają wiele produktów i dobre ceny. Ja ostatnio zamawiałem piły taśmowe do drewna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika12
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 50

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie bo tutaj jest napisane na tej stronie żeby filtr w kosiarce wymieniać co 25h pracy https://swiateksklep.pl/filtry-powietrza-do-kosiarek/ Wymieniacie w swoich kosiarkach tak często? Czy czegoś ja nie rozumiem proszę o pomoc bo się pogubiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spory wybór takich profesjonalnych elektronarzędzi znajdziecie te z w sklepie Good Majster https://www.goodmajster.pl/. Generalnie ich oferta jest bardzo rozbudowana, można tu tez zamówić materiały budowalne czy instalacyjne, ogólnie wszystko to co sprawdzi się np na budowie czy podczas remontu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sob Gru 17, 2022 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

exi92 napisał:
Zainteresowałabym się tym, co może zaoferować firma John Gardener, jeśli chodzi o elektronarzędzia, bo okazuje się, że wybór mają świetny, ceny i jakość również, więc jak najbardziej jest w czym wybierać. Problemu nie powinno być żadnego z użytkowaniem.


Uważam, że ta firma to naprawdę bardzo dobry wybór! Każdy może znaleźć dla siebie coś odpowiedniego, w najlepszej jakości, jak i cenie. Poza tym wybór ich produktów jest naprawdę całkiem spory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oconner.dallin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2022
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy takie elektronarzędzia można wynająć na czas nieokreślony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Czw Sty 05, 2023 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam wypożyczać, a nie kupować. Profesjonalne elektronarzędzia kosztują majątek, zaś kupić tanie byle co kompletnie się nie kalkuluje. Wiadomo, że minimum w postaci wkrętarki, wiertatki, lasera krzyżowego czy szlifierki trzeba mieć, ale cała reszta po co?
Jak potrzebujemy to wypożyczamy w olsztyńskim Budrencie, później oddajemy i kosztuje to niewiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy