FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Garaż z wjazdem od strony ulicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronikakrolowa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 3:01 pm    Temat postu: Garaż z wjazdem od strony ulicy Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie czy taki garaż https://www.grunnt-garaze.pl/ łatwo można manewrować? Czy postawienie go będzie na stale. Bo nie wiem gdzie będzie konkretnie wjazd na działkę.
Najlepszą opcja byłby garaż z wjazdem od strony ulicy jednak nie ma teraz takiej możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1125

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno samo posiadanie garażu jest czymś fajnym i ja również jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć na co warto zwrócić uwagę gdy chcemy nabyć działkę w Lublinie. Udało mi się całkiem niedawno o tym przeczytać w https://wiadomoscilublin.pl/20220707492827/dzialki-w-lublinie-co-warto-wiedziec i jestem zdania, że takie porady są bardzo interesujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcdermott.gudrun
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei chcę zrobić fajny podjazd z ulicy do mnie pod garaż. Przeglądam różne strony i fora w poszukiwaniu dobrego producenta kostki brukowej w Głogowie i natrafiłam na taką stronę: https://mkperfekt.pl/produkt-region/kostka-brukowa-glogow/4/7 . Czy ktoś może się na ich temat wypowiedzieć i ewentualnie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasike332aa
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Kwi 2022
Posty: 54

PostWysłany: Nie Paź 09, 2022 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Players of global fame and quality in different sports aren't given the proper media aid and attention as well as right facilities for in addition improvement. Media hype and cash involvement in cricket game to see sharjah warriors squad are the primary culprits for cricket ruling the roost, to the detriment of different sports activities in India.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy