FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inhalator do nosa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misia1994
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 1:03 am    Temat postu: Inhalator do nosa Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo zastanawiam się nad zakupieniem sobie inhalatora do nosa . Korzystaliście może z takich ofert i możecie mi coś polecić konkretnego? Wczoraj przeglądałem internet w celu znalezienia czegoś ciekawego i trafiłem na tą stronę. Myślicie, że warto się na nich zdecydować? A może macie jakieś inne propozycje? Dajcie znać.
_________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Sob Cze 04, 2022 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wybór inhalatora ultradźwiękowego np. https://genexo.pl/produkt/inhalator-ixellence-neb-mesh/ Nieporównywalnie lepsze niż tłokowe czy siateczkowe, a do tego mają wysoką frakcję respirabilną odpowiadającą za efektywność prowadzonej inhalacji i co za tym idzie, dobrymi efektami leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Nie Cze 05, 2022 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co rozumiesz przez INHALATOR DO NOSA? My akurat mamy Ixellence Neb Mesh - tani, mały i bezprzewodowy, ale daje radę. Ale to inhalator normalny......może ja czegoś nie wiem, ale dla mnie każdy inhalator ma taką samą zasadę działania. W sensie urządzenie + maseczka na twarz, dodajesz do inhalatora leki i je wdychasz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam po prostu sprayu do nosa, sprawdza się u mnie Marimer - naturalna woda morska, a naprawdę pomaga oczyścić drogi oddechowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy