FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kielecki rynek nieruchomości

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
centosz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 10:52 am    Temat postu: Kielecki rynek nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Przychodze z zapytaniem o kielecki rynek nieruchomosci, opłacalnosc kupna mieszkania w kielcach i ostatnie ciekawe inwestycje. Mam w planie zainwestowac troche pieniędzy w mieszkanie pod wynajem stąd moje zainteresowanie tematem. Sam mieszkam w domu na wsi ok 80 km na zachód od Kielc i z miastem niewiele mam wspólnego poza 3 latami w szkole ale to było dawno. Szukam opini osób które zainwestowały w Kielcach czy są zadowolone. Ewentualnie jeśli ktoś słyszał lub wie cos mądrego w temacie a niekoniecznie inwestował chętnie poczytam. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bolek-75
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat w Kielcach nie inwestowałem tylko w innym miescie ale troche sie orientuje wiec moge sie wypowiedziec nt tego co widze a widze że powstaje dużo nowych osiedli i że te mieszkania dobrze sie sprzedają. Wiem też ze w porównaniu z innymi miastami w Polsce te ceny są sensowne więc raczej opłaca sie inwestowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HSDArrow
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 14

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko, o czym wspomniał mój przedmówca jest prawdą: rozwijający się rynek nieruchomości w Kielcach, rosnące zainteresowanie nim deweloperów i niższe ceny niż w innych miastach. Z konkretnych dzielnic warto wskazać Ślichowice, nazywane kielecką sypialnią. Jeżeli zamierzasz kupić mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem, w tamtej okolicy z pewnością znajdziesz chętnych. Osiedlają się tam osoby pracujące, młode małżeństwa i rodziny z dziećmi. Wobec tak szerokiej grupy docelowej nie powinno być problemu z wynajęciem zarówno kawalerki, jak i większego lokum. Nasza firma HSD Arrow aktualnie prowadzi w Ślichowicach dwie inwestycje: na rogu ulic Kazimierza Wielkiego i Permskiej oraz przy ulicy Kryształowej. Na naszej stronie internetowej można znaleźć szczegóły: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,16,hsd-arrow-kazimierza-wielkiego-permska-os-slichowice.html, a więcej informacji uzyskać w naszym biurze sprzedaży przy ulicy Małej 18.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
centosz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2017
Posty: 14

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje. Chyba zaczne wędrówke po takich biurach sprzedaży bo jednak najwięcej informacji można uzyskac w bezpośrednim kontakcie. Faktycznie rozważałem ślichowice, już ktoś mi wspominał o tej dzielnicy w kontekście nowych mieszkan. Co do wielkości mieszkania to szedłbym raczej w klasyczne dwupokojowe średniej wielkosci, takie właśnie dla młodego małżenstwa którego jeszcze nie stac na swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HSDArrow
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 14

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż wiele z naszych mieszkań jest już sprzedanych, wciąż dysponujemy takimi, które mogłyby Cię zainteresować. W ofercie posiadamy na przykład 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu połączonego z kuchnią, osobnej sypialni oraz łazienki. Zlokalizowane jest na parterze, więc oprócz 45 mkw powierzchni użytkowej przynależy do niego taras ziemny o powierzchni blisko 14 mkw. Tutaj znajduje się rzut mieszkania wraz z przykładową aranżacją: https://hsd-arrow.pl/data/files/offer/413-42-wer-1.pdf.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy