FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kursy językowe wakacyjne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basiag453
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 75

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 10:48 am    Temat postu: Kursy językowe wakacyjne Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeśli chcecie poświęcić czas w wakacje na naukę języka i szlifować wiedzę to polecam https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/wakacyjne, gdzie w szkole ProfiLingua możecie bez problemu rozpocząć kurs językowy w wakacje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 618

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z Was chciałby skorzystać ze sprawdzonej opcji to powiem Wam, że w zeszłym roku miałam okazję uczestniczyć w wyjeździe językowym organizowanym przez firmę https://www.atas.pl/ Byłam tydzień na Cyprze i przez ten czas naprawdę fajnie udało mi się rozwinąć moje umiejętności językowe i nabrałam większej pewności siebie przy posługiwaniu się angielskim, a dodatkowo poznałam wiele świetnych osób. To świetny pomysł na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Może akurat komuś z Was przydadzą się te informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rojo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 118

PostWysłany: Sob Maj 04, 2024 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko opcją są takie wakacje na Malce, piękne miejsce połączone z nauką. Opis takiego wyjazdu jest na stronie British School ICT.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy