FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mieszkanie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antonówka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 8:36 am    Temat postu: mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że mieszkania ok.
Czytałam ostatnio, że teraz Wawel Service ma promocję. Jak zakupisz mieszkanie teraz w wakacje to pierwszą ratę zapłacisz dopiero we wrześniu.
Fajny pomysł bo wiadomo jak to jest w wakacje z pieniędzmi, a nawet jak nie jedziesz na wczasy i masz jakieś oszczędności na mieszkanie to szybko je jeszcze włożysz na jakąś lokatę i dorobisz kilka procent Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wawiak
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak zapytam trochę z innej beczki, czy w obecnej chwili inwestować swoje pieniądze w nieruchomości, np. te mieszkania? Ponieważ generalnie mam trochę odłożonej gotówki i chcę coś z nią zrobić. Ktoś zna jakieś ciekawe rozwiązania inwestycyjne?

--
Działki Bielsko Biała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munique
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już mowa o inwestycjach, to co myślicie o czymś takim jak kolektory słoneczne? Opłaca się ich budowa? Warto się w to bawić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
Moderator
Moderator


Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 237
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inwestycja w kolektory jest inwestycja długofalową inwestycją
_________________
Szukasz Nieruchomości ?
Szukasz Kredytu mieszkaniowego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jemii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 7:44 pm    Temat postu: sądzę, że warto Odpowiedz z cytatem

wawiak napisał:
A tak zapytam trochę z innej beczki, czy w obecnej chwili inwestować swoje pieniądze w nieruchomości, np. te mieszkania? Ponieważ generalnie mam trochę odłożonej gotówki i chcę coś z nią zrobić. Ktoś zna jakieś ciekawe rozwiązania inwestycyjne?

--
Działki Bielsko Biała


sądzę, że warto. ceny się ustatkowały, deweloperzy rozpoczynają nowe inwestycje więc wybór się zwiększy. Ja właśnie rozważam zakup mieszkania na Millenia Fort. Szukałem czegoś niedrogiego bo by się teraz zaczęło budować i było do zamieszkania za rok albo dwa. Po tym czasie albo tam zamieszkamy, albo wynajmę.
Jeśli masz luźną gotówkę to znajdź coś niedrogiego i wynajmij komuś. Pieniądze Ci się będą zwracać, a za jakiś czas jak się zapragniesz przenieść to będziesz mieć gdzie. Takie moje zdanie. Ceny nieruchomości są teraz znośne. No i jak masz taką możliwość to się jeszcze na ostatni programu Rodzina na Swoim możesz załapać.
Ja to sobie tak zaplanowałem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wawiak
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 18

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A inwestycja w dzialke? Jest sens? Albo po prostu odlozenie gotowki na konto oszczednosciowe/lokate - To chyba wydaje sie byc bardziej oplacalne, no i gotkw jest co miesiac do reki..Sam w sumie nie wiem.

--
Nieruchomości Bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wawiak
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 18

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A inwestycja w dzialke? Jest sens? Albo po prostu odlozenie gotowki na konto oszczednosciowe/lokate - To chyba wydaje sie byc bardziej oplacalne, no i gotokwa jest co miesiac do reki..Sam w sumie nie wiem.

--
Nieruchomości Bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy na tej działce będzie cisza i spokój?? Ostatnio kupiłem białe łóżeczko z funkcją tapczanika dla swojego maluszka. Chce, aby miał cisze podczas snu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1068

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkania drożej i to w zastraszającym tempie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nshanahan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad opcją wynajmu, ponieważ to znacznie niższe koszty związane z różnymi opłatami, za relatywnie niską cenę, mieszka się samodzielnie. Wynajem długoterminowy apartamentów w Żorach https://viviresidence.eu/dla-firm/ jest korzystnym rozwiązaniem, głównie dlatego, że osoba nie jest przywiązana na stałe do jednego miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossmi
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 43

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kupna mieszkania trzeba podejść profesjonalnie i rozejrzeć się, gdzie w okolicy są najlepsze. Ogłoszeń https://ogis.pl/o/ogloszenia/2324-mieszkania-na-sprzeda jest sporo, więc można je śledzić na bieżąco i zdecydować się na któreś mieszkanie. To duża inwestycja, więc trzeba to przemyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sob Mar 07, 2020 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to oczywiste że trzeba się przyłożyć żeby znaleźć odpowiednie mieszkanie . Chociaż ja długo nie szukałam, od razu wpadła mi oko ta https://www.stalowa27.pl/ bardzo ładna i nowoczesna kamienica na Pradze. W pobliżu kamienicy znajdują się dwie stacje drugiej linii metra, przystanki tramwajowe i autobusowe więc problem z poruszaniem się po mieście mam rozwiązany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 457

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ale jak masz sprecyzowane wymagania i określoną lokalizację nie jest wcale tak trudno, ja bez problemu znalazłem mieszkanie na osiedlu Nowa Grochowska na Pradze Południe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe nieruchomości można znaleźć nad morzem, tutaj przykład https://katamaranyzatoka.pl/ . Apartamenty usytuowane są blisko morza, do plaży dosłownie kawałek. Można zamieszkać w takim apartamencie albo pomyśleć o jego wynajmie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janek332
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 23 Kwi 2020
Posty: 45

PostWysłany: Pią Maj 01, 2020 3:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z was skorzysta z https://www.ensyco.pl/ .Razem z przyjacielem już skorzystaliśmy i naprawdę wyboru w ogóle nie żałujemy bo wszystko wyszło bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy