FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Najlepsze przedszkole dla dziecka w Gdańsku
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 8:19 am    Temat postu: Najlepsze przedszkole dla dziecka w Gdańsku Odpowiedz z cytatem

Szukam właśnie dla dziecka w przedszkola w Gdańsku i zastanawiam się nad tym, które przedszkole będzie najbardziej odpowiednie. Może akurat Wasze dziecko do jakiegoś przedszkola uczęszcza i macie konkretną ofertę? Koniecznie dajcie mi znać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapisałam swoje dziecko do Te Vizji w Gdańsku, ponieważ wydawało mi się, że jest to najbardziej odpowiednie przedszkole w Gdańsku, jeśli chodzi o poziom nauki język angielskiego. Po tym pierwszym miesiącu jestem zadowolona, ponieważ dziecko z chęcią chodzi do przedszkola i nie ma z tym żadnych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1628

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że w Te Vizji bardzo spodobała mi się kreatywność nauczycieli i bardzo dobre podejście, bo dzieciaki są ze sobą w grupie, ale jeśli jest taka potrzeba, to każdy dzieciak traktowany jest indywidualnie. To z kolei sprawia, że pedagodzy od razu widzą jakieś niepokojące oznaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kowal022
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 70

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszecie tutaj o przedszkolu z językiem angielskim. Czy naprawdę jest to tak dobra opcja, jeśli chodzi o wybór takiej szkoły dla dziecka? Wiele osób o tym mówi, a ja obawiam się, że będzie to zbyt duże obciążenie dla mojego dziecka w tak młodym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 443

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz możliwość wyboru przedszkola z językiem angielskim, to ja serdecznie polecam! Nie obawiaj się, że Twoje dziecko będzie obciążone, bo dzieciaki w tym wieku bardzo łatwo przyswajają język obcy. W Te Vizji w Gdańsku zajęcia są w taki sposób prowadzone, że dziecko bardziej uczy się poprzez zabawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz synek idzie do przedszkola od przyszłeg roku, ale już wiemy, ze poślemy go do prywatnego przedszkola Te Vizja. To świetna szkoła z wysokim poziomem nauczania i naciskiem na język angielski. Młody na pewno sobie poradzi i będzie zadowolony a my będziemy mogli spać spokojnie nie martwiąc się o edukację naszej pociechy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podoba się podejście nauczycieli w szkole Te Vizja. Każdy uczeń jest tam bardzo ważny i nie skupiają się tylko na kilku osobach. Wszystkie przedmioty są rozszerzone ale program jest tak realizowany, że wszyscy rozumieją o co chodzi i chętnie się uczą. Mnie ta szkoła zafascynowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się ukryć, że państwowe placówki nie są idealne. DLatego uważam, że warto pomyśleć o szkole prywatnej. Ja chcę posłać synka do przedszkola Te Vizja. Prywatnie pójdzie tez od postawówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak szybko trzeba zapisywać się o tego przedszkola? Jaka jest wysokość czesnego? Możecie zdradzić takie szczegółowe informacje? Nie ukrywam, że jestem bardzo zainteresowana, bo po prostu marzę o świetnym przedszkolu dla mojego dziecka i wiem, że tutaj jak najbardziej jest taka możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 443

PostWysłany: Sob Gru 19, 2020 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne metody nauki wykorzystuje Te Vizja w Gdańsku, nawet jeśli chodzi o przedszkole. Z tego, co mi wiadomo, to mają bardzo dobre opinie ze strony rodziców wszystkich uczniów. Dzieci w przedszkolu rozwijają się, jednocześnie ucząc się języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. To najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oren2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 21, 2020 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja też polecałabym, jak ktoś wcześniej, przedszkole w Te Vizji. Dbają o odpowiedni rozwój dziecka, a najważniejsze moim zdaniem jest to, że dziecko uczy się języka angielskiego, ponieważ to przedszkole dwujęzyczne i na pewno każdego dziecko oswoi się z tym językiem obcym jeszcze przed podstawówką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ectatend
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 23, 2020 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaję mi się, że przedszkole w Józefowie Mały Świat to dobry wybór dla osób w okolicach Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że piszecie tutaj o różnych pomocach dydaktycznych, ale mnie aktualnie ciekawi to, jakie przedszkole w Warszawie wybraliście dla swojego dziecka? Dobre opinie słyszałam na temat dwujęzycznego przedszkola w Gdańsku Te Vizja. Może ktoś z Was ma tam swoje dziecko i może wyrazić swoją opinię? Będę wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majjka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że nie słyszałam o takim przedszkolu, jak Te Vizja, no ale powiem, że to genialna możliwość, aby dziecko już na takim etapie uczyło się języka angielskiego. Sama chętnie skorzystam sobie z takich możliwości, bo wiem, jak bardzo ważny jest język angielski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elka0290
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Nie Sty 24, 2021 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie przedszkole w Gdańsku wybraliście dla swojego dziecka? Dobre opinie słyszałam na temat dwujęzycznego przedszkola Te Vizja. Może ktoś z Was ma tam swoje dziecko i może wyrazić swoją opinię? Będę wdzięczna. Wydaje mi się, że prywatne przedszkole to lepsza opcja i chyba lepszy poziom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy